Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl


     

Komunikacja miejska w dniach od 30 kwietnia do 4 maja 2012 r.
30 kwietnia oraz 4 maja 2012 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy na dni robocze. W dniach 1 i 3 maja 2012 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy na dni świąteczne. W dniu 2 maja 2012 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy na soboty.

Informacje:
Uprzejmie informujemy, że Tarnow.net.pl nie jest autorem rozkładu jazdy a jedynie udostępnia jego elektroniczną wersję. Wszelkie wątpliwości/propozycje dotyczące tras autobusów prosimy przekazywać do Zarządu Komunikacji Miejskiej (www.zkm.tarnow.net.pl)

Rozkład jazdy dostępny także przez telefon komórkowy pod adresem http://wap.tarnow.net.pl

Stwórz własny rozkład! Linie z których korzystasz będą wyświetlane na głównej stronie Tarnow.net.pl bez konieczności każdorazowego wyboru.

Cennik biletów znajduje się na stronie http://komunikacja.tarnow.pl/


Objaśnienia :
Godziny oznaczone na zielono pokazują autobusy, które jeszcze nie odjechały z danego przystanku.
Rozkład można uzyskać także przez telefon komórkowy na http://wap.tarnow.net.pl
Czekamy na opinie internautów. Informacje można przesłać stąd.
Aktualny rozkład MPK na mpk.tarnow.net.pl


Komunikaty ZKM:


Komunikacja miejska w rejonie cmentarzy w dniu 1 listopada 2015 r.
(30.10.15) Więcej w kategorii Komunikaty ZKM
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie w dniu 1 listopada 2015 r. uruchamia dodatkowe linie okolicznościowe (specjalne) C1, C2, C3, C4, C5 oraz C6 do cmentarzy w Krzyżu, w Mościcach i w Klikowej oraz dodatkowe kursy na linii nr 9. Ponadto, w związku ze zmianą organizacji ruchu w sąsiedztwie cmentarzy, ulegają zmianie trasy niektórych linii komunikacji miejskiej.
Komunikacja miejska w rejonie cmentarzy w sobotę 31 października 2015 r.
(27.10.15) Więcej w kategorii Komunikaty ZKM
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie w dniu 31 października 2015 r. uruchamia dodatkowe linie okolicznościowe (specjalne) C1, C2 oraz C5 do cmentarzy w Krzyżu, w Mościcach i w Klikowej. Pozostałe linie kursują w tym dniu według rozkładu jazdy na soboty.
Zmiany w komunikacji miejskiej po wakacjach
(28.08.15) Więcej w kategorii Komunikaty ZKM
Od wtorku, 1 września, zmieni się rozkład jazdy tarnowskich autobusów. Po wakacjach nie będzie kursowała linia nocna „N”. Zmian trzeba się również spodziewać na linii nr 0, 1, 9, 14, 31 i 46.

Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.345