Bardzo trudna sytuacja SPR-u Tarnów (FOTO)
access_time 2013-03-07 14:23:15
W dziewiętnastej kolejce spotkań o mistrzostwo I ligi mężczyzn podopieczni trenera Stanisława Kubali przegrali we własnej hali z zespołem Ostrovii Ostrów Wielkopolski 22:28.
W pierwszej połowie meczu tarnowianie nie ustępowali pola rywalom i schodzili na przerwę z przewagą jednej bramki. Po zmianie stron znacznie lepiej spisywali się goście, grając coraz lepiej, budowali przewagę. Ogromnie raził brak skuteczności zawodników SPR-u Tarnów. Nie wykorzystali kilku bardzo dobrych sytuacji rzutowych, w tym dwóch rzutów karnych. Wpływ na końcowy rezultat miał na pewno brak podstawowych zawodników, nękanych kontuzjami – Janasa i Grzesika. Po przegranym pojedynku tarnowska drużyna nadal pozostaje w strefie spadkowej. SPR Tarnów - KPR Ostrovia 22:28 (14:13) SPR: Barnaś, Nowak, Ciochoń - Bieś 4, Siedlik 3, Kowalik 3, Wajda 2, Kuroś 2, Hudzik 1, Dutka 1, Cieniek 1, Król 0, Kozioł 0, Sokół 0. Ostrovia: Adamczyk, Tarko - Tomczak 11, Stupiński 5, Dutkiewicz 4, Wasilek 3, Jaszka 3, Martyński 1, Bielec 0, Sobczak 0, Filipiak 0, Szefner 0, Gaze 0. Foto: Tomasz Schenk