Kawalerowie dali szkołę Żonatym (FOTO)
access_time 2012-01-02 10:08:32
Zgodnie z tradycją, w samo południe Nowego Roku, na stadionie przy ul. Bandrowskiego, kolejny mecz rozegrały zespoły Kawalerów i Żonatych.
Drużyna Kawalerów składała się z aktualnych piłkarzy Tarnovii grających w klasie okręgowej. Podopieczni trenera Stanisława Kroka przerwali dotychczasową serię porażek, zwyciężając swoich starszych kolegów aż 4:0. Strzelcem pierwszej w roku 2012 bramki o godz. 12.11 był Mateusz Rzońca. Jak się okazało o dziewięć minut wyprzedził zdobywcę pierwszej bramki podczas noworocznego treningu Cracovii Dawida Surgę. Bramki dla zwycięzców zdobyli ponadto: Daniel Przydział, Adrian Czyż i Adrian Gała. W drużynie Żonatych wystąpiło wielu wychowanków i byłych piłkarzy Tarnovii, na czele z Jackiem Czarnikiem, Józefem Ogorzelcem, Marcinem Gąsiorem, Wiesławem Wilkiem i Arturem Prokopem. Foto: Tomasz Schenk