PWSZ Jedynka Tarnów zbiera doświadczenie i kolejne punkty w lidze
access_time 2011-10-12 12:35:53
Zakończone spotkanie w II Lidze kobiet pomiędzy PWSZ Jedynka Tarnów a Partią Sędziszów Małopolski, przyniosło pierwsze punkty tarnowiankom przed własną publicznością.
Tarnowianki zagrały po raz drugi na własnym obiekcie, tym razem zdobywając pierwsze punkty przed własną publicznością. Mecz rozpoczął się od dobrej gry gospodyń, dzięki której zawodniczki PWSZ Jedynki Tarnów wygrały dwie pierwsze partie, odpowiednio 25:23 i 28:26. Niestety dwa następne sety nie potoczyły się po myśli gospodyń i zakończyły się przegranymi 16:25 i 23:25. Szybko stracone punkty w tiebreak`u nie dały szans na końcową wygraną, pomimo ambitnej gry do końca, a set zakoczył się wynikiem 15:7. Całe spotkanie zakończyło się wygraną zespołu przyjezdnych 3:2. 3:2 dla Patrii Sędziszów Małopolski I set 25:23 dla PWSZ Jedynka Tarnów II set 28:26 dla PWSZ Jedynka Tarnów III set 25:16 dla Patrii Sędziszów Małopolski IV set 25:23 dla Patrii Sędziszów Małopolski V set - tiebreak 15:7 dla Patrii Sędziszów Małopolski