Jaskółki wygrywają na wyjeździe z Kmitą Zabierzów! (Relacja ,Video)
access_time 2010-05-15 19:06:48
W przed chwilą zakończonym spotkaniu Tarnowska Unia pokonała na wyjeździe zespół Kmity Zabierzów 2-1. Jest to trzecia wygrana z rzędu piłkarzy Jaskółek! Zapraszamy na relację oraz skrót z tego spotkania minuta po minucie.

Kmita Zabierzów - UNIA Tarnów 1-2 (1-0)
Bramki: 1-0 Wojdała 4, 1-1 Kucharzyk 58, 1-2 Kroker 84,

KMITA:
Iliński - Kozubowski, Krauz (67 Kanclerz), Powroźnik, Mitka - Cepioż, Strojek (80 Grochola), Kaczor, Szwajdych - Krupa (81 Burzyński), Wojdala.

UNIA: Lisak - Pawlak, Bartkowski, Furmański, Jamróg (67 Kroker) - Rodak, Kazik (46 Ślęzak), Łapuszek, Kucharzyk (81 Ślęczka), Witek - Drozdowicz (46 Saratowicz)

Kolejny horror zakończony szczęśliwie dla Jaskółek. Piłkarze Unii Tarnów kolejny raz pokazują ogromną wolę walki i grając do samego końca wygrywają trzeci mecz z rzędu. Kolejny raz niesamowitym wyczuciem wykazuje się trener Jaskółek Marcin Manelski, wprowadzając na boisko w drugiej połowie Ślęczkę i Krokera. Ci 19-letni wychowankowie Unii Tarnów zapewnili dziś swojej drużynie kolejne 3 punkty w ligowej tabeli. BRAWO ! Pozostało jeszcze 27 punktów do zdobycia.

Najciekawsze akcje i bramki z wczorajszego meczu z Kmitą.

90+4 min KONIEC MECZU ! Trzecia wygrana z rzędu piłkarzy Jaskółek !
90+3 min Kroker z bliska między dwoma obrońcami ale na posterunku Iliński.
90+2 min Przerwa w meczu, Chwila odpoczynku dla faulowanego Lisaka.
90+1 min Okazja Kmity. Burzyński z 5 metrów główkował ale sędzia główny odgwizdał faul na łukaszu Lisaku.
90 min Sędzia dolicza 4 minuty.
89 min Żółta kartka dla Burzyński. Przewaga Jaskółek.
84 min GOOOOL dla UNII !! Adrian Kroker i Unia prowadzi 1-2 ! Kolejne pokerowe zagranie trenera Jaskółek. Ślęczka oddał piękny strzał z 23 metrów w lewy górny róg bramki strzezonej przez Ilińskiego, bramkarz gospodarzy zdołałą wybić piłkę jednak Adrian Kroker był tam gdzie byc powinien i z bliskiej odległości nie dał szans Ilińskiemu.
82 min Śleczka Za Kucharzyka.
81 min Podwójna zmiana w druzynie Kmity. Boisko opuścił Krupa a w jego miejsce Budziński, Grochola Stroik
79 min Dogranie Ślęzaka do Krokera jednak sędzia odgwizduje faul naszego napastnika na bramkarzu.
78 min Typowa wymiana ciosów. Raz atakuje Unia a raz Kmita.
74 min Powroźnik druga żółta kartka i Kmita gra w "10". Rzut rożny dla Unii jednak obrońcy Kmity wybijają piłkę.
73 min Kucharzyk sam na sam , zdecydował się na strzał z kilku metrów, jednak bramkarz Kmity zdołał odbic piłkę.
72 min Lekka przewaga Kmity.
69 min Żółtymi kartkami ukarani Kroker oraz Szwajdych.
68 min Rodak żółta kartka.
67 min Łukasz Jamróg schodzi a w jego miejsce Kroker. Zmiana Krauz schodzi a w jego miejsce Kanclerz.
66 min Gra się uspokoiła, poza boiskiem rozgrzewa się Adrian Kroker.
62 min Piłkarze gospodarzy podrażnieni utratą gola zaczynają coraz częściej atakować.
59 min Witek ukarany żółtą kartką.
58 min Rzut karny dla Jaskółek. Po faulu Powroźnika, który został ukarany żółtą kartką. Na bramkę rzut karny zamienia Marcin Kucharzyk
58 min GOOOOL dla UNII !!!
55 min Furmański ukarany żółtą kartką.
51 min Nadal wyrównana gra, z której nic nie wynika.
48 min Gra w środku boiska.
46 min Rozpoczęła się druga połowa meczu.
Zmiana w drużynie Jaskółek. Z boiska zeszli Kazik i Drozdowicz a w ich miejsce pojawili się Ślęzak i Saratowicz.

Wygląda na to, że będziemy mieli podwójną zmianę w drużynie Jaskółek. Rozgrzewają się Saratowicz i Ślęzak.

W innym spotkaniu III ligi Lubrzanka Kajetanów przegrywa z Górniekiem Wieliczka 0-3. Mecze MKS Alwernia - Wierna Małogoszcz, Dalin Myślenice - Juventa Starachowice, Garbarnia Kraków - Czarni Połaniec zostały odwołane z powodu fatalnego stanu boiska.

Za nami pierwsza połowa. Niestety tradycyjnie już bardzo szybko tracimy bramkę i musimy "gonić" wynik. Drużyna Kmity nie pokazała jak narazie nic wielkiego, poza tym, że strzelili bramkę po błędzie młodego obrońcy Jaskółek. Piłkarzom Unii wyraźnie brakuje skuteczności. Zmarnowaliśmy kilka dobrych okazji.

45+1 Koniec pierwszej połowy.
45 min Łapuszek z 35 metrów wysoko nad bramką. Sędzia doliczył 1 minutę.
44 min Rzut rożny dla Unii ale tracimy piłkę.
42 min Drozdowicz zamiast strzelać, zaczyna kiwać się i upada. Tracimy piłkę.
41 min Sepioł strzela na bramkę Unii ale piłkę blokuje zawodnik Jaskółek.
40 min Wyrównana gra. Raz atakuje Unia a raz Kmita.
37 min Rodak marnuje świetne podanie w polu karnym. Była to kolejna sytuacja do zdobycia gola.
36 min Dośrodkowanie w pole karne, Furmański źle wybił piłkę, jednak Lisak obronił strzał naszego obrońcy.
34 min Gra się uspokoiła, piłka rozgrywana jest w środku boiska.
30 min 100 % sytuacja dla Unii, Drozdowicz dostał piłkę na 3 metrze jednak zamiast strzelać, dograł ją wprost pod nogi obrońcy Kmity.
28 min Rzut wolny z 30 metrów dla Kmity po dotknięciu ręką piłki przez piłkarza Unii. Jednak Łukasz Lisak na posterunku.
25 min Bartłomiej Łapuszek ukarany żółtą kartką.
23 min Piłkę przejmuje Unia, dośrodkowanie Łukasza Kazika do Kamila Pawlaka a ten obok bramki z 11 metrów.
21 min Lekka przewaga Kmity, jednak nic z tego nie wynika.
19 min Rzut wolny dla Kmity z 25 metrów z lewej strony, krótkie rozegranie i piłkę przejmują Jaskółki.
14 min Jaskółki prowadzą grę. Jednak ciągle brakuje skuteczności.
10 min Ciągłe ataki Unii, jednak raz po raz marnujemy kolejne sytuacje. Dwie najlepsze zmarnował Rodak.
7 min Marcin Kucharzyk doskonale wypatrzył i dograł z prawej strony do Drozdowicza, który źle przyjął piłkę na 20 metrze i grę rozpoczynają piłkarze Kmity.
4 min Szwajdych podaje do Wojdały, którego nie upilnował Jamróg, a ten nie pilnowany strzela i Kmita prowadzi 1-0.
3 min Rzut wolny dla Unii. Dośrodkowanie Kucharzyka ale piłke wyłapuje bramkarz gospodarzy.
Sędzia główny pan Jakub Dobosz z Kielc rozpoczął spotkanie o 17:01. Mecz rozpoczęli piłkarze Kmity.

Do składu Jaskółek powrócili Łapuszek i Kazik, którzy pauzowali w poprzednim spotkaniu z powodu żółtych kartek. Niestety nadal kontuzjowany jest Paweł Węgrzyn. Na rezerwie w drużynie Unii pozostają: Stylski, Mikołajczyk, Kroker, Ojirogbe, Saratowicz, Ślęzak, Ślęczka.