Sebastian Vettel rzuca wyzwanie Polakom
access_time 2010-04-29 15:46:00
Sebastian Vettel - jeden z najmłodszych i najbardziej utalentowanych kierowców Formuły 1 - rzuca Polakom wyzwanie: szuka najszybszego amatorskiego kierowcy kartingowego w Polsce. Od 1 maja 2010 roku każdy, kto czuje w sobie żyłkę kierowcy wyścigowego, będzie mógł spotkać się na torze kartingowym "SPEED RACE" TARNÓW i w ramach projektu Red Bull As w Karcie wykręcić najszybszy czas.


Czujesz, że jesteś mistrzem kierownicy i zastanawiasz się jak to sprawdzić? Przyjdź na tor SPEED RACE w Tarnowie! Podejmij wyzwanie Sebastiana Vettela! Rozwiejesz wątpliwości!

Najlepsi z najlepszych zmierzą się na ulicznym torze w Warszawie, a zwycięzca będzie się ścigać w niecodziennym pojedynku go-kartowym z Wicemistrzem Świata - Sebastianem Vettelem!

Już w maju całą Polskę, również w Tarnowie na torze kartingowym "SPEED RACE" ogarnie gorączka wielkiej kartingowej rywalizacji. Jak dotąd tylko nieliczne grono kierowców mogło rywalizować z młodym, uzdolnionym kierowcą Formuły 1 - Sebastianem Vettelem. 1 maja rusza unikalny na skalę świata projekt Red Bull As w Karcie, w ramach którego przez kilka miesięcy amatorzy prędkości będą rywalizować o tytuł najszybszego kierowcy kartingowego w Polsce. Zwycięzca, wyłoniony podczas ogólnopolskiego finału na ulicach Warszawy, podejmie wyzwanie Vettela. Kto wie, może wygra z nim w stolicy?

-Bardzo się cieszę, że mogłem Polakom rzucić tak odważne wyzwanie. W środowisku związanym z Formułą 1 dość często spotykam się z opiniami, że polscy kierowcy potrafią zaskakiwać na torach kartingowych. Mam nadzieję, że mnie też zaskoczą, a rywalizacja w Warszawie będzie ostra. Do zobaczenia na pole position! - powiedział Sebastian Vettel.

Red Bull As w Karcie to jedyne zawody na świecie, które umożliwią bezpośrednią rywalizację z jednym z najlepszych kierowców Formuły 1. W pierwszym etapie każdy (powyżej 12 roku życia, spełniające wymogi regulaminowe), kto od 1 maja do 17 lipca zgłosi się na tor "SPEED RACE" TARNÓW - jeden z dwudziestu torów w całym kraju biorących udział w projekcie, będzie mógł swój najlepszy czas zgłosić do ogólnej klasyfikacji projektu. Najszybsi zawodnicy z każdego toru, wyłonieni na podstawie najlepszego uzyskanego czasu jednego okrążenia, zostaną zaproszeni na finały regionalne, które odbędą się w sierpniu 2010. Grupa najlepszych kartingowców, wybranych podczas finałów regionalnych w pierwszy weekend września wystartuje w wielkim wyścigu ulicznym w Warszawie. Nagrodą dla zwycięzcy będzie możliwość bezpośredniej rywalizacji z Sebastianem Vettelem za kierownicą gokarta. Dodatkową atrakcją będzie pokazowy przejazd bolidu Red Bull Racing, prowadzonego przez Wicemistrza Świata - Sebastiana Vettela.

Lista torów, na których będzie można od 1 maja 2010 wziąć udział w Red Bull As w Karcie, znajdzie się na stronie www.redbullaswkarcie.pl

O szczegóły można pytać na torze SPEED RACE Tarnów lub pod numerem telefonu: 793 083 022.

Tor Kartingowy "SPEED RACE" TARNÓW
Miejsce: Tarn - TOR KARTINGOWY "SPEED RACE"
ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych
START: od 1 maja 2010 roku w godzinach otwarcia toru


Info:"SPEED RACE"

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A