Komercyjna sala prób otwarta w Tarnowie
access_time 2009-09-28 14:13:34
Nie lada atrakcja dla wszystkich początkujących (i nie tylko) muzyków. W Tarnowie rozpoczyna działalność pierwsza komercyjna sala prób. Dobra lokalizacja, profesjonalny sprzęt i atrakcyjne ceny wynajmu to najważniejsze atuty nowego przedsięwzięcia.

- Salka powstała głównie z myślą o ludziach zdolnych, muzykalnych, nie mających jednak możliwości ćwiczenia w swoim domu czy bloku - wyjaśnia Anna Bojar kierująca inicjatywą - gra na każdym instrumencie wymaga wielu godzin ćwiczeń, co nie każdemu rodzicowi czy sąsiadowi odpowiada.

Tarnowska Salka Prób PROJECTION rozpoczęła działalność 21-go września i jest otwarta dla wszystkich zespołów oraz muzyków indywidualnych. Dysponuje dobrym, markowym sprzętem, który udostępnia za przyzwoitą cenę (10-25 zł/h). Pierwsze dwie godziny dla każdego są za darmo- można w każdej chwili przyjść i wypróbować nowe miejsce.

Pomieszczenie znajduje się w centrum miasta. Brak domów mieszkalnych w okolicy sprawia, że teoretycznie można grać o każdej porze.

- Chcemy gromadzić wokół pomysłu muzyków z regionu - dodaje Anna Bojar - kolejnym etapem będzie promocja sceny muzycznej z Tarnowa i okolic.

Szczegóły już niebawem na www.projection.pl.

Salę można rezerwować po numerem telefonu 0 502 648 784.

Dzięki uprzejmości Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie, pana Antoniego Górala, powstała w naszym mieście pierwsza z prawdziwego zdarzenia oficjalna salka prób. Jak widać Dyrektorowi placówki zależy, by młodzież rozwijała swoje zainteresowania i konstruktywnie spędzała wolny czas, a nie wychowywała się na ulicy.


Info: CREATIFF

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A