Impreza indyjska w kawiarnia "Alchemik"
access_time 2009-05-07 10:04:01
Kawiarnia "Alchemik" (ul. Żydowska 20) zaprasza 9 maja (sobota) o godz. 20.00 na imprezę indyjską. W programie m.in : występ krakowskiego zespołu tańca bollywood Moh Lena.

Zespół Moh Lena powstał w maju 2008 roku w Krakowie. W jego skład wchodzi 9 dziewczyn, połączonych dwoma wielkimi pasjami - zamiłowaniem do tańca oraz fascynacją kulturą Indii i bollywoodzką kinematografią. Inspiracją dla tworzonych przez nie choreografii są teledyski z filmów bollywoodzkich, ich układy cechuje różnorodność oraz łączenie elementów tradycyjnych z nowoczesnymi. Taniec jest dla nich nie tylko wspaniałą przygodą i radością, ale również największą pasją i sposobem na życie.

Taniec bollywood: Bollywood dance to podstawowy element każdego bollywoodzkiego przeboju filmowego. Jest połączeniem tradycyjnych i klasycznych tańców indyjskich takich jak Bharata Natyam, Odissi, Kathak, Bhangra, Dandyia czy Garba z elementami tańca arabskiego, tańca nowoczesnego, jazzu, a nawet hip-hopu. Pełen ekspresji, dynamizmu, a zarazem wdzięku taniec w oprawie pięknej muzyki, wzbogaconej dźwiękiem dzwoneczków i bransoletek, bogate stroje i biżuteria, bindi na czołach i henna na dłoniach tancerek pozwalają przenieść się w pełen egzotyki świat Bollywood. Bollywood dance to jeden z najbardziej gorących i ekspresyjnych tańców na świecie. Rytm, energia, dynamiczne a jednocześnie pełne gracji ruchy sprawiają, że podbija on szkoły tańca i kluby fitness w Europie i Stanach Zjednoczonych Ameryki. Coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się również i u nas.

Oprócz występu zespołu Moh Lena w programie: malowanie dłoni henną, makijaż w stylu bollywood, konkurs z nagrodami, sklepik biżuteryjny oraz zabawa w rytmach indyjskich przebojów. Mile widziane stroje z motywami indyjskimi.

Wstęp : 4 zł.


Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A