Piłkarze "Jaskółek" rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu (zdjęcia, video!)
access_time 2008-07-09 23:56:49
W poniedziałek i we wtorek na Stadionie Miejskim w Tarnowie przygotowania do zbliżającego się sezonu rozpoczęli trzecioligowi piłkarze tarnowskiej Unii.

Oprócz zawodników którzy mają już podpisane umowy z klubem (Umowę z klubem podpisał kolejny zawodnik występujący w poprzednim sezonie w Tarnowie - Łukasz Lisak) byli również nowi - testowani piłkarze.

Cieszy powrót do zespołu po długich kontuzjach trzech podstawowych graczy Jaskółek: Łukasza Kazika, Tomasza Sobyra oraz Mateusza Niewola.

Do zespołu dołączyła również czwórka wychowanków naszego klubu - Dawid Goliński, Mateusz Lądwik, Jordan Ocłoń oraz Jakub Pacura.

Tarnowscy kibice mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć nowych zawodników - przyszłych reprezentantów "Jaskółek" w sezonie 2008/09. A są to Mirosław Maj i Paweł Kafel.

Na treningu można było również zobaczyć piłkarzy którzy być może już wkrótce zasilą tarnowską drużynę w walce o drugą ligę, jednak jest jeszcze za wcześnie na podawanie personaliów.

W drugim dniu przygotowań piłkarze tarnowksiej Unii trenowali głównie na siłowni. W siłowni znaleźli się też nowi zawodnicy. Byli to pochodzący z Turcji - Baris Aykut Kavci (1982) oraz Robert Kowalkowski (1986).

W najbliższych dniach do zespołu Unii ma dołączyć jeszcze kilku nowych zawodników którym bacznie będzie się przyglądał trener Aleksander Brożyniak.


Zapraszamy na krótką relację z pierwszego treningu Jaskółek w nowym sezonie 2008/09:Zobacz też przebieg drugiego dnia przygotowań!(info www.zksunia.tarnow.pl)

filmy: Detonator
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A