Kolejna seria rozgrywek piłki ręcznej
access_time 2007-02-16 00:02:08
Już w minionym tygodniu ruszyła runda rewanżowa I ligi piłki ręcznej. Tarnowscy zawodnicy nie przerwali jednak serii porażek i musieli na własnym parkiecie uznać wyższość rywala. Tarnowianie już jutro o 17:00 zmierzą się z KS Viret CMC Zawiercie, drużyną, którą w pierwszej rundzie pokonali walkowerem
Tarnowska Unia w drugim swoim meczu w tym sezonie wygrała walkowerem z KS Viret CMC Zawiercie, ponieważ w połowie spotkania, halę opuścił lekarz, który miał dbać o bezpieczeństwo zawodników. Ponieważ organizatorom spotkania nie udało się znaleźć zastępstwa, a żaden z widzów również nie okazał się być lekarzem, mecz przerwano. Tarnowanie odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w lidze, choć trzeba przyznać, że do końca pierwszej połowy, po wyrównanej walce, przegrywali z gospodarzami.

Tym razem każdy kibic stawia sobie pytanie, czy szczypiorniści poradzą sobie tym razem? To kolejna szansa na odwrócenie złej passy, jaka niewątpliwie nęka tarnowską Unię. Drużyna jest na ostatnim miejscu w tabeli, jednak do ekipy gości nie ma wielkich strat. Oba zespoły dzieli zaledwie trzy punkty, a zwycięstwo Jaskółek może oznaczać dla nich wyjście z tej fatalnej sytuacji i przeskoczenie na 11 pozycję, którą w tej chwili okupuje MTS Chrzanów. Zawodnicy Zawiercia, na wyjeździe do tej pory wygrali 2 razy, w tym raz w zeszłym tygodniu w spotkaniu z Vive II Kielce.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Hali Jaskółka, w sobotę 17 lutego o godzinie 17:00.