Konkurs filmowy [ZAKOŃCZONY]
access_time 2005-11-04 01:21:47
Kolejny konkurs filmowy dla naszych Internautów! Tym razem można wygrać kasety z filmami - "OSADA" i "CZŁOWIEK W OGNIU". Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie - kto wcielił się w główna rolę (żołnierz amerykański) w fimie "Człowiek w ogniu"?
 ="M. Night Shyamalan znów straszy" - takie głosy chodziły w prasie, gdy poznano szczegóły nowego projektu tegoż reżysera. Rzeczywiście, artysta nie porzuca ulubionego gatunku - thrilleru. Akcja filmu osadzona jest w wiejskiej Pennsylvanii w 1897 roku. Opowiada historię małej wioski Covington zamieszkałej przez jedynie 60 osób i otoczonej przez lasy, w których żyją "mityczne potwory". Między głównymi bohaterami filmu, Kitty i Luciusem, kwitnie romans. Zagrożeniem staje się ciekawość Luciusa dotycząca dziwnej skłonności mieszkańców wioski do nie opuszczania jej granic...Inspirację do filmu czerpano z filmów "Wuthering Heights" oraz "King Kong".
 
 =Film powstał na podstawie powieści A.J. Quinnell pod tym samym tytułem. Powieść jak i inne książki autora jest autobiograficzna, gdyż naprawdę jest on najemnikiem i podróżnikiem. Film opowiada o wielkiej przyjaźni między małą dziewczynką, a jej ochroniarzem. Przyjaźń, która obojgu da bardzo wiele. Początkowo nie mogą się ze sobą dogadać, gdyż Creasy traktuje opiekę nad Pitą jako pracę i ignoruje wysiłki dziewczynki, która chce zaskarbić sobie jego sympatię. Dopiero po jakimś czasie lód w sercu mężczyzny zaczyna powoli topnieć, a on sam stopniowo otwiera się na świat. Pierwszy raz od bardzo długiego czasu, na jego twarzy pojawia się uśmiech, choć początkowo sam nie chce się do tego przyznać. Staje się oparciem dla Pity - zachęca ją do pływania i radzi jak skończyć ze znienawidzonymi przez nią lekcjami gry na pianinie.
 
  =
Pewnego strasznego dnia Pita zostaje jednak porwana, w wyniku czego Creasy trafia do szpitala z kilkoma groźnymi ranami postrzałowymi. Porywacz o pseudonimie "The Voice" - "Głos" kontaktuje się z rodziną dziewczynki i żąda za nią bardzo wysokiego okupu. Jednak akcja przekazania pieniędzy nie jest udana, wobec czego porywacz informuje, że Pita już nie żyje. Na wieść o tym dla Creasy'ego przestaje się liczyć własne życie i mimo że powinien leżeć w szpitalu, postanawia odszukać wszystkich sprawców porwania. Tak po nitce do kłębka dotrze do samego "Głosu". Ostateczna cena tych poszukiwań i walki Creasy'ego będzie bardzo wysoka...
 
Odpowiedzi na to pytanie prosimy nadsyłać na adres integra@tarnow.net.pl Konkurs trwa do środy do godziny 18.00. Spośród przysłanych do nas maili z poprawną odpowiedzią wyłonimy dwie osoby. Ogłoszenie wyników we czwartek na naszej stronie internetowej. Nagrody będą do odebrania w siedzibie firmy Integra, Tarnów ul. Graniczna 8a. Prosimy o zapamiętanie hasła podanego w mailu wysłanym przez nasz portal.  
BB


 
Nagrody Wylosowali:
    -   Pani Małgorzata K.
    -   Pan Dariusz L.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A