Bez bramek w Niecieczy
access_time 2016-09-25 15:43:00
W meczu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk - Bet Termalica Nieciecza zremisowała z ligowym beniaminkiem, Wisłą Płock 0:0.

Można było więcej spodziewać się po tym widowisku. Najlepszą sytuację do zdobycia bramki w 1.połowie spotkania miała drużyna gości, bo już w trzeciej minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotr Wlazło zakończył akcję strzałem, który wylądował jednak na słupku.Najlepszą w 2. połowie, a zarazem najlepszą dla gospodarzy okazję zmarnował w 86. minucie Bartłomiej Babiarz, który miał swobodną pozycję do oddania strzału w polu karnym, ale i tak nie zdołał pokonać bramkarza Wisły.