Noworoczny mecz zawodników Tarnovii
access_time 2017-01-02 08:10:00
Tradycyjnie w Nowy Rok o godzinie 12.00 piłkarze najstarszego tarnowskiego klubu- MKS Tarnovii Tarnów stawili się na murawie stadionu, aby jak co roku rozegrać noworoczny mecz. Drużyna Żonatych pokonała zespół Kawalerów 2:1( 1:0).

Pierwszą bramkę w roku 2017 o godz. 12.25  zdobył dla drużyny Żonatych Tomasz Prokop  i jak się okazało o kilka minut wyprzedził strzelca gola podczas noworocznego treningu piłkarzy Cracovii- Huberta Adamczyka. Wynik na 2:0 podwyższył w 52 minucie Grzegorz Stach, a honorową bramkę dla Kawalerów, dwie minuty później  zdobył Daniel Przydział. W drużynie Żonatych  grali byli piłkarze, wychowankowie klubu – w zespole Kawalerów zawodnicy  grający aktualnie w czwartoligowym zespole.