Udany rewanż tarnowskich siatkarek w Mielcu
access_time 2017-01-16 09:15:00
W 11 kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi piłki siatkowej kobiet siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów spotkały się z drużyną Szóstki w Mielcu. W pierwszej rundzie tarnowianki uległy siatkarkom z Mielca 2:3.

Tarnowskie siatkarki rozegrały bardzo dobry mecz i tylko w drugim secie pozwoliły sobie na chwilę słabości, która zakończyła się wygraną seta przez siatkarki z Mielca 28:30. Pozostałe odsłony należały już do zawodniczek Grupy Azoty PWSZ Tarnów i tym samym spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 (21:25, 30:28, 12:25, 17:25) na korzyść tarnowianek. Po tym zwycięstwie tarnowianki objęły fotel lidera z dorobkiem 26 punktów.

Kolejne spotkanie siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów rozegrają na własnym parkiecie 21.01.2017 z drużyną AZS UMCS Lublin.