Poranki Familijne na dużym ekranie – nowy wakacyjny cykl w CINEMA3D
access_time 2017-06-27 07:00:00
CINEMA3D zaprasza na nowy wakacyjny cykl bajkowy – Poranki Familijne - oparty wyłącznie na największych hitach animacyjnych które miały już swoją premierę. Start już w sobotę, 01 lipca,

Poranki familijne to wakacyjny cykl bajek przeznaczony dla całych rodzin, przypominamy tu największe hity animacyjne. Zapraszamy więc wszystkich którzy z jakiegoś powodu nie mogli zobaczyć tych bajek na dużym ekranie aby odwiedzili nasze kino. Będzie to niepowtarzalna okazja by spędzić wspólnie czas z rodziną, na projekcjach które są nam bardzo dobrze znane i zobaczyć je „na nowo”.

Zapraszamy do kina w każda sobotę o 10:00 przez całe wakacje (lipiec, sierpień) na specjalnie wyselekcjonowane i prezentowane w ramach cyklu animacje.

Start cyklu już w sobotę 01 lipca, zaprezentujemy bajkę „Epoka Lodowcowa 5”.

Opis filmu:

Bohaterowie czterech filmów z serii ”Epoka lodowcowa”, powracają by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do ”mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.

CYKL PORANKÓW FAMILINYCH

(więcej informacji o bajkach na www.cinema3d.pl oraz www.galeria-tarnovia.com )

  • 01 lipca, 10:00 „Epoka Lodowcowa 5”
  • 08 lipca, 10:00 „Kung Fu Panda 3”
  • 15 lipca, 10:00 „Pingwiny z Madagaskaru”
  • 22 lipca, 10:00 „ Trolle”
  • 29 lipca, 10:00 „ Dzieciak Rządzi”

Bilety, w cenie 12 zł za seans, dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema3d.pl.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A