Dobry początek „Młodzików”
access_time 2017-10-17 12:55:00
W minioną sobotę kolejny mecz w nowym sezonie rozegrali młodzicy MUKSu. Tym razem na ich własnym parkiecie przeciwnikiem był zespół KS KORONA Kraków.

Pierwsza część spotkania zdecydowanie była lepsza w wykonaniu krakowian, którzy przez cały czas kontrolowali tempo gry i skuteczniej punktowali naszą tablicę. Przełomowa okazała się trzecia kwarta meczu, którą to młodzicy MUKSu wygrali 20: 12 i tym samy zdobyli 4 punktowe prowadzenie nad przeciwnikiem. Ostatecznie bardzo dobra gra naszego zespołu w czwartej kwarcie pozwoliła zwiększyć przewagę do 10 punktów, co przypieczętowało kolejne zwycięstwo MUKSu w nowym sezonie – 71 : 61.

Statystyki:

MUKS „1811” UNIA Tarnów – KS „KORONA” Kraków – 71:61 – (12:17|21:20|20:12|18:12)
MUKS: Idziak 21, Więckowski 13, Szumlański 9, Michalski 9, Tyrka 7, Dynda 7, Podraza 5, Cholewa 0, Opioła 0, Styrkowiec 0, Pyzik 0