Mpetrol Sharks nadal liderem BIG 3
access_time 2017-10-30 12:00:00

W drugim meczu 2 rundy spotkali się Zdrowego Projektu i Wild Ballers i tu też od mocnego uderzenia rozpoczął się mecz za sprawą dobrej dyspozycji Stawarskiego i M. Puta co dało wynik do przerwy 31:15 Po przerwie drużyna Wild Balers rzucili się do odrabiania strat za sprawą dobrej gry Kochanka i kilku trafieniom za 3 punkty Kulikowskiego dało wynik bliski remisu, lecz uzyskana przewaga z pierwszej połowy dała kolejną drugą już wygraną drużynie Zdrowego Projektu.

W niedzielnym ostatnim meczu tej rundy zagrały drużyny, które wygrały swoje pierwsze mecze i zapowiadał się Hit tej rundy ale niestety Mpetrol nie dał złudzeń Killerom i już w pierwszej połowie ustawił wynik meczu. Dobra i zespołowa gra koszykarzy Mpetrolu co pokazują równe zdobycze punktowe dała im przewagę nad mało jeszcze zgraną drużyną Hetmana, którzy rzucili się jeszcze do odrabiania strat które wynosiły już 27 punktów.

Ostatecznie po dość jednostronnym meczu to koszykarze Mpetrolu cieszyli się z wygranej i utrzymali pierwsze miejsce w tabeli.