SPR PWSZ Tarnów pokonuje Siódemkę Miedź Legnica
access_time 2018-03-12 08:43:00
W 19 kolejce spotkań o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej mężczyzn zespół SPR PWSZ Tarnów podejmował na własnym parkiecie, plasującą się w drugiej połowie tabeli , drużynę Siódemki Miedź Legnica.

Cały mecz był niezwykle wyrównany, wynik oscylował w okolicach remisu. Żadnej z drużyn nie udało się wypracować większej przewagi, tak więc sprawa wyniku końcowego pozostawała otwarta do ostatnich minut spotkania. W końcowej części meczu lepsi okazali się gospodarze, którzy ostatecznie pokonali gości z Legnicy 31:29 (15:12).

Po tym spotkaniu tarnowianie z dorobkiem 45 punktów (identycznym jak lider tabeli AZS AWF Biała Podlaska) zajmują 2 miejsce. Kolejny mecz rozegrają 17 marca w Przemyślu z tamtejszym Czuwajem.

SPR PWSZ Tarnów - MSPR Siódemka Miedź Legnica 31:29 (15:12)