Killerzy wygrali w III rundzie Tarnowskiej Ligi Koszykówki Big 3
access_time 2018-07-19 07:44:00
Po raz pierwszy Killerzy wygrali trzeciej rundzie Tarnowskiej Ligi Koszykówki Big 3, a Tomasz Gębarowski ustanowił nowy rekord 75 punktów.

W pierwszym meczu doszło do starcia drużyn, które zajmowały dwie pierwsze lokaty w tabeli, co zapowiadało duże emocje. Niestety drużyna Zdrowego Projektu nie mogła poradzić sobie z dobrze dysponowanym duetem Maćkiem Lisakiem i Jarkiem Nowakiem, co spowodowało dość dużą przewagę w tym meczu i pewną wygraną Pewnych Przegranych, którzy z każdym meczem udowadniają, że są głównym kandydatem do pewnej wygranej.

W drugim meczu na spotkały się drużyny z miejsc trzy i cztery, a mowa o Ecofishing i Splash Brothers, którzy na pewno myślą o udziale w play off’s. W tym meczu obie drużyny grały na wyrównanym poziomie co dało wynik remisowy do przerwy 42:42
W drugiej połowie meczu za sprawą dobrze dysponowanego Dawida Łazarza (49 pkt), młoda drużyna Ecofishingu stopniowo powiększała przewagę, by w końcówce odskoczyć i wygrać ten mecz.

W ostatnim meczu 3 rundy doszło do starcia Rekinów i Killerów, czyli drużyn bez wygranej, co zapowiadało, że obie drużyny będą bardzo chciały odnieść pierwsze zwycięstwo. Pierwsza połowa pokazała, że to Killerzy są lepiej dysponowani tego dnia, a głównie jeden z nich, Tomasz Gębarowski, zdobywca 75 pkt, co jest nowym rekordem ligi, a wynik do przerwy to prawie 30 punktów przewagi. W drugiej połowie niewiele się zmieniło, co dało pewne pierwsze zwycięstwo drużynie Killerów 123:89, a tym samym nadzieję na udział w play off’s.

Tarnowska Liga Koszykówki BIG 3 – 3 runda wyniki:

• Sobota 07.07 – Orlik IV LO

Pewni Przegrani  - Zdrowy Projekt  123 : 91

Dla P.Przegranych: Lisak 60(15x3), Nowak 43, Rozborski 20(2x3)

Dla Z.Projekt: Piska 28(4x3), Pabian 25, J.Put 21(2x3), Stawarski 10, M.Put 7

MVP MECZU: Maciej Lisak - Pewni Przegrani

Ecofishing - Splash Brothers   91 : 83   ( 42:42 )

Dla Fishing: Łazarz 49(3x3), Zaczkiewicz 17(5x3), Jarosiński 14(3x3), Bogusz 11

Dla S.Brothers: Stępak 30(4x3), Żmuda 20(2x3), Stachura 15, Rejkowicz 14, Stawarz 4

MVP MECZU: Dawid Łazarz - Ecofishing

• Środa 11.07 – Orlik IV LO

Hetman Killer’s - Sharks  123 : 89   ( 61:36 )

Dla Killer’s: Gębarowski 75(8x3/4x4), Legieć 23, Nowak 12(2x3), Surowiecki 7, Gurbisz 6

Dla Sharks: Kuraś 31(2x3), Kłósek 22, Niskowski 18,(2x3), Świtek 14(2x3), Kozicki 4

MVP MECZU: Tomasz Gębarowski – Hetman Killer’s