Złote medale dla pięściarzy Tiger Tarnów
access_time 2018-09-25 11:48:00
Trzy złote medale wywalczyli młodzi pięściarze Tiger Tarnów na Pucharze Polski Kadetek i Kadetów, który od środy rozgrywany był w Grudziądzu.

Złoty medal zdobyła Angelika Hołda, pokonując w finale 2-1 Matyldę Łapetę (Gwardia Wrocław), w półfinale również 2-1 wygrała z Moniką Kużmą (S.S.W Taurus Goleniów), natomiast pojedynek ćwierćfinałowy był dla naszej zawodniczki debiutem w jej karierze, w którym pokonała przez RSC w 2 rundzie Oliwię Klammer (MKS Start Grudziądz).

Drugi  ze złotych medali zdobył Kacper Ciureja wygrywając w finale 3-0 z Pawłem Sulęckim ( Legionowska A.S.W) w półfinale wygrał 2-1 z Jarosławem Skibińskim ( Z.K.B Jaskinia Lwa Ziębice, natomiast w ćwierćfinale pokonał 3-0 Bartłomieja Kiliana ( Gladiator Warszawa).

Trzecim złotym medalistą Pucharu Polski rozgrywanym w Grudziądzu został Gracjan Ciureja
Gracjan w finale pokonał 3-0 Oskara Jędrusiaka ( D.K.B Dzierżoniów), natomiast w półfinale wygrał również stosunkiem głosów 3-0 z Jakubem Krzpiętą ( Imperium Boxing Wałbrzych).