Drugie zwycięstwo tarnowianek przed własną publicznością
access_time 2018-12-03 07:49:00
W drugiej kolejce rundy rewanżowej rozgrywek o mistrzostwo II ligi koszykówki kobiet zespół MKS PM "Be ComplEat" Tarnów podejmował we własnej hali drużynę Wisła CanPack II Kraków.

Tarnowianki bardzo dobrze zaprezentowały się w tym spotkaniu. Pewnie wygrały pierwszą część meczu 20:8. Druga kwarta była bardzo wyrównana, tarnowianki przegrały ją nieznacznie 19:20. W kolejnych odsłonach gospodynie pokazały swoją wyższość nad rywalem, pewnie zwyciężając 19:10 i 24:11, a tym samym wygrały całe spotkanie 82:49.

W przerwie meczu najmłodsi kibice mogli wziąć udział w konkursie rzutów do kosza.

Kolejny mecz zespół MKS PM "Be ComplEat" Tarnów rozegra 8 grudnia o godzinie 16.00 w hali przy ul. Gumniskiej w Tarnowie z zespołem MTS Ikar Niepołomice.

MKS PM "Be ComplEat" Tarnów - Wisła CanPack II Kraków 82:49 (20:8, 19:20, 19:10, 24:11).

MKS PM: Alina Kłosowicz 16, Kinga Wilk 15, Sylwia Siedlik 14 (3x3), Madzia Maksymowicz 14 (2x3), Natalia Malaga 5 (1x3), Paulina Liszka (1x3), Dagmara Sutkowska 5, Julia Węglarz 4, Michalina Gołębiowska 2, Martyna Kolbusz 2, Julia Świętochowska, Karolina Laszota