Zwycięstwo koszykarzy MUKS-u 1811 Unii Tarnów
access_time 2018-12-03 14:07:00
W jedenastej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi koszykówki mężczyzn zespół MUKS 1811 Unia Tarnów podejmował przed własną publicznością drużynę MKS II Dąbrowa Górnicza.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Żadnemu z zespołów nie udało się wypracować znaczącej przewagi, jednak ostatecznie wygrała ją drużyna gości 39:36. W kolejnych dwóch kwartach dużo skuteczniej grali tarnowianie wygrywając je 20:11 i 22:10. Ta część spotkania zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy pokonali drużynę z Dąbrowy Górniczej  i zakończyli mecz z wynikiem 78:60.

Kolejny mecz koszykarze MUKS-u rozegrają ponownie na własnym parkiecie z drużyną KS Pogoń Ruda Śląska.

MUKS „1811” UNIA Tarnów – MKS II Dąbrowa Górnicza – 78:60 – (21:22|15:17|20:11|22:1)
MUKS: Palmowski 18, Bryzek 15, Kaliński 10, Szewczyk 9, Jewuła 7, Kasperzec 7, Wardziński 4, Niemczura 3, Zaczkiewicz 3, Skowron 2