Gracjan Ciureja z Tiger Tarnów Mistrzem Polski
access_time 2019-03-25 13:38:00
Znakomicie zaprezentował się pięściarz Tiger Tarnów, Gracjan Ciureja na Mistrzostwach Polski Juniorów w Koninie, gdzie wywalczył złoty medal i po raz drugi z rzędu zdobył tytuł Mistrza Polski - tym razem Juniorów. Gracjan stoczył cztery bardzo dobre pojedynki, z których dwa zakończył przed czasem. Był też jedynym reprezentantem Małopolski, który dotarł do strefy medalowej.

Wyniki walk
Eliminacje - Gracjan Ciureja (Tiger Tarnów) wygrał przez RSC w III rundzie z byłym Mistrzem Polski Sebastianem Lubeckim (UKS Boxing Sokółka),
Ćwierćfinał - Gracjan Ciureja (Tiger Tarnów) wygrał przez RSC w I rundzie z Jakubem Cholajdą (UKS Włókniarz Łódź),
Półfinał - Gracjan Ciureja (Tiger Tarnów) vs Stępniak Michał (BKS Olimp Lublin) 5-0,
Finał - Gracjan Ciureja (Tiger Tarnów) pokonał Mistrza Polski - Gabriela  Blezienia (UKS Morsy Dębica) 3-2.
W narożniku sekundowali trenerzy: Józef Sadko i Grzegorz Basta.

Już od poniedziałku w Grudziądzu rozgrywane będą Mistrzostwa Polski Juniorek, w których wystąpi reprezentantka Tigera Tarnów - Kinga Misiaszek. Kinga bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy i również ma szansę na medal Mistrzostw Polski.
Natomiast 7 kwietnia (niedziela) w hali sportowej przy ulicy Gumniska 28 klub Tiger Tarnów organizuje kolejny turniej bokserski z cyklu "Szukamy Nowego Tigera". W zawodach wystąpi 18-osobowa kadra Tigera, w tym wielu medalistów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Początek walk o godzinie 12:00. Wstęp wolny.