Koszykarki Pałacu lepsze od MOSiR-u Bochnia
access_time 2020-11-14 18:17:00
W siódmej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi koszykówki kobiet, drużyna MKS Pałac Młodzieży Tarnów zmierzyła się w spotkaniu rewanżowym z zespołem MOSiR Bochnia. W pierwszej rundzie tarnowianki pokonały ekipę z Bochni na ich terenie 61:63.

Sobotnie spotkanie było dość wyrównane. Tarnowianki kontrolowały przebieg gry i utrzymywały niewielką przewagę. Wygrały dwie pierwsze kwarty 16:13 i 20:13 i schodziły na przerwę prowadząc 36:26. Trzecia część meczu należała do koszykarek gości, które wygrały ją 16:22 i odrobiły trochę punktów, zbliżając się do gospodyń.  W decydującej kwarcie tarnowianki zagrały bardzo dobrze, zdecydowanie pokonały koszykarki z Bochni 24:12 i tym samym wygrały całe spotkanie 76:60.

Kolejny mecz  tarnowskie koszykarki rozegrają 21 listopada o godzinie 12 z Wisłą CanPack Kraków.

MKS PM Tarnów - MOSiR Bochnia 76:60 (16:13, 20:13, 16:22, 24:12)

MKS PM: Paulina Liszka 19, Kinga Jaworska 16, Gabriela Wajda 10 (2x3), Magdalena Maksymowicz 9 (1x3), Kornelia Jaworska 8, Debora Sajdak-Malec 7, Katarzyna Śmiertka 3 (1x3), Barbara Śmiertka 2, Gabriela Ramian 2, Aleksandra Kopacz, Emilia Bartoszek, Sylwia Słowik.