Wysokie zwycięstwo szczypiornistów Grupy Azoty SPR II
access_time 2020-12-12 19:26:00
W kolejnym spotkaniu rozgrywek o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej mężczyzn, zespół Grupa Azoty SPR II Tarnów podejmował we własnej hali drużynę Stali Mielec. W pierwszej rundzie w meczu wyjazdowym tarnowianie nieznacznie ulegli drużynie Stali 28:24 (14:13).

Piątkowe spotkanie to bardzo dobry występ tarnowskich zawodników. Prowadzili od pierwszych minut spotkania i systematycznie powiększali przewagę. Świetnie spisywali się zarówno w obronie jak i w ataku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 22:9.

W drugiej części meczu tarnowianie dali więcej swobody gościom, jednak cały czas kontrolowali wynik. Trener Szczepan Greczyński rotował składem i dał pograć wszystkim swoim zawodnikom. Ostatecznie szczypiorniści Grupy Azoty SPR II Tarnów pewnie pokonali mielecką Stal 39:29.

Grupy Azoty SPR II – SPR Stal II Mielec 39:29 (22:9)

Grupa Azoty: Sikora 8, Klamrzyński 7, Wajda 6, Bednarz 5, Kociuba 3, Hoim 3, Mróz 3, Wątroba 2, Małek 1, Piska 1, Mądel, Tarczoń, Hołda, Kwarciński, Tuman, Chłopek.