Tarnovia przegrała ze Skalnikiem
access_time 2021-05-27 00:03:00
Kolejne spotkanie rozegrali występujący w rozgrywkach IV ligi piłkarze nożni MKS Tarnovii Tarnów. Na własnym stadionie podejmowali zespół Skalnika z Kamionki Wielkiej. Drużyna gości przed tym meczem miał o trzy punkty mniej niż gospodarze. W pierwszej rundzie lepsi byli tarnowianie, którzy w wyjazdowym spotkaniu pokonali zespół Skalnika 2:1.

Od pierwszych minut mecz toczył się pod dyktando gości. Wynik spotkania otworzył Sebastian Nowak i po jego celnym strzale piłkarze z Kamionki objęli prowadzenie 0:1. Następnie rzut karny wykorzystał Bartosz Tokarczyk i doprowadził do remisu 1:1. W tej połowie sędzia podyktował jeszcze jedną „jedenastkę" tym razem dla gości, a na bramkę zamienił ją Jakub Niemaj. Pierwsza część spotkania zakończyła się prowadzeniem Skalnika 1:2.

Druga połowa przebiegała bardzo podobnie. Goście mocno naciskali na gospodarzy co przyniosło efekt w postaci kolejnego trafienia. Tym razem celnym strzałem popisał się Grzegorz Maciaszek. Walcząca o utrzymanie się w lidze Tarnovia musiała uznać wyższość gości ulegając piłkarzom Kamionki Wielkiej 1:3.

MKS Tarnovia Tarnów – LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka 1:3 (1:2)

Bramki: Nowak 0:1, Tokarczyk 1:1, Niemaj 1:2, Maciaszek 1:3