Pierwszy punkt Metalu
access_time 2021-08-25 23:01:00
Nie najlepiej wiodło się do tej pory występującym w rozgrywkach IV ligi małopolskiej piłkarzom Metalu. W czterech ostatnich spotkaniach doznali czterech porażek. W środę przed własną publicznością zmierzyli się w piątej kolejce rozgrywek z drużyną Bocheński KS.

Środowe spotkanie gospodarze rozpoczęli bardzo dobrze. Po celnym strzale Adriana Ślęzaka objęli prowadzenie. Następnie Damian Wolański wykorzystał rzut karny i pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:0.

W drugiej części spotkania goście zaczęli odrabiać straty. Bramkę kontaktową dla Bocheńskiego zdobył Kacper Musiał. Tarnowianie nadal mocno naciskali na gości co przełożyło się na bramkę Kacpra Proszowskiego. Prowadząc 3:1 piłkarze Metalu byli bliscy zdobycia 3 punktów. Niestety w końcowych minutach meczu po faulu w polu karnym sędzia podyktował rzut karny dla Bocheńskiego, a „jedenastkę"  na bramkę zamienił Bartłomiej Chlebek. Chwilę później sytuacja powtórzyła się i ponownie rzut karny wykorzystał Chlebek doprowadzając do remisu 3:3.

KS Metal Tarnów – Bocheński KS 3:3 (2:0)

Bramki: Ślęzak 1:0, Wolański2:0, Musiał 2:1, Proszowski 3:1, Chlebek (2) 3:3