Kolejne zwycięstwo tarnowskich "żyraf"
access_time 2021-10-03 09:57:00
W drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo I ligi piłki siatkowej kobiet drużyna Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów zmierzyła się w wyjazdowym meczu z siatkarkami Karpaty Krosno Glass. Tarnowianki zgodnie z planem pokonały zespół z Krosna 0:3.

Podopieczne trenera Marcina Wojtowicza bardzo dobrze zaprezentowały się w tym spotkaniu. Od  pierwszego seta kontrolowały przebieg gry i ekspresowo pokonały ekipę z Krosna 0:3. Zespół Karpat jedynie w drugim secie nawiązał w miarę wyrównaną walkę jednak doświadczone tarnowianki nie pozwoliły sobie na żadne słabości i wygrały ten mecz bez straty seta.

Przed zawodniczkami Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów pracowity weekend. W najbliższy piątek w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zmierzą się z beniaminkiem, zespołem Wieżyca 2011 Stężyca, a w sobotę ich przeciwnikiem będzie kolejny debiutant w I lidze - Libero Aleksandrów Łódzki.

MVP: Magdalena Szabò

Karpaty Krosno Glass – KPU w Krośnie - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów 0:3 (19:25, 22:25, 17:25)