Ostatni sprawdzian przed rundą rewanżową zaliczony. Tarnowscy szczypiorniści pewnie pokonali mielczan 27:18
access_time 2022-01-29 00:01:00
Przygotowujący się do rozgrywek rundy rewanżowej PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn szczypiorniści Grupy Azoty Unii Tarnów, rozegrali spotkanie towarzyskie z grającym w tej samej klasie rozgrywkowej zespołem Handball Stal Mielec.

Tarnowianie bardzo dobrze zaprezentowali się w tym meczu. Prowadzili od pierwszych minut spotkania i systematycznie powiększali swoją przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 12:8. Druga część meczu wyglądała bardzo podobnie. Podopieczni Patrika Liljestranda świetnie radzili sobie zarówno w obronie, jak i w ataku, kontrolowali przebieg gry i pewnie pokonali mielczan 27:18.

Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej tarnowianie rozegrają w najbliższy piątek. O godzinie 19 w hali Arena Jaskółka Tarnów zmierzą się z drużyną Azoty Puławy.

Grupa Azoty Unia Tarnów – Handball Stal Mielec 27:18 (12:8)

Grupa Azoty: Casper Liljestrand, Jakub Hołda, Mateusz Kaźmierczak 4, Taras Minotskyi 4, Mateusz Wojdan 4, Aleksandr Bushkou 3, Wojciech Dadej 3, Keisuke Matsuura 3, Albert Sanek 2, Jakub Sikora 2, Aleksander Pinda 1,Shuichi Yoshida 1.