Wygrana siatkarek Grupy Azoty PWSZ Tarnów (FOTO)
access_time 2015-11-24 09:23:23
W rozgrywkach o mistrzostwo II ligi piłki siatkowej kobiet zawodniczki Grupy Azoty PWSZ Tarnów podejmowały przed własna publicznością zespół San Pajdy Jarosław. Tarnowianki bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie i po dwóch setach na tablicy widniał wynik 2:0.
Trzecia odsłona to okres nieco słabszej gry siatkarek Grupy Azoty co przełożyło się na nieznaczne zwycięstwo Jarosławia 25:23. W czwartym secie tarnowskie siatkarki nie pozwoliły zawodniczkom San Pajdy na przewagę i pewnie wygrały tą część meczu 25:17 i ostatecznie całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (25:23, 25:14, 23:25, 25:17). Najlepszą zawodniczką meczu została Monika Kawa, a nagrodę wręczał Piotr Górnikiewicz prezes zarządu oraz Stanisław Majorek, trener piłki ręcznej,zdobywca brązowego medalu na olimpiadzie w Montrealu. Podczas spotkania Lider Opieki Medycznej Centermed wykonywał kibicom bezpłatne badania poziomu cukru we krwi, ciśnienia oraz poziomu tkanki tłuszczowej, a także częstował smacznymi jabłkami. FOTO: Tomasz Schenk