Derby juniorów i zwycięstwo MUKSu
access_time 2015-10-27 12:16:42
W minioną sobotę rozegrano derbowe spotkanie w kategorii juniorów pomiędzy drużynami MUKS „1811” UNIA Tarnów, a MKS PAŁAC MŁODZIEŻY Tarnów. Mecz zakończył się wynikiem 63:43 dla MUKS „1811” UNIA Tarnów.
Pierwsza kwarta w wykonaniu zawodników MUKSu nie należała do najlepszych i wyniku tego zawodnicy PAŁACU MŁODZIEŻY zdobyli 6 punktową przewagę. Natomiast w drugiej kwarcie za sprawą mocniejszej obrony oraz braku kolejnych niepotrzebnych strat odrobili stratę punktową i już do końca meczu kontrowali tempo gry. Mecz zakończył się wynikiem 63:43 dla MUKS „1811” UNIA Tarnów. Poniżej prezentujemy statystyki meczu: MUKS „1811” UNIA Tarnów - MKS PAŁAC MŁODZIEŻY Tarnów – 63:43 (15:21; 14:4; 20:15; 14:9) MUKS: Jewuła K. 2, Nowak 0, Gogola 10, Jewuła P. 4, Ślaski 0, Kozdroń 3, Gromadzki 2, Król 4, Piotrowski 10, Wójcik 2, Bogusz 26. PM: Piotrowski 0, Fryc 11, Górski 6, Zaczkiewicz 7, Bednarz 2, Miczek 11, Bochenek 0, Łazarz 7, Gorzkowicz 5, Czarnik 0.