Zimowy Cross Duathlon na Górze św. Marcina (FOTO)
access_time 2015-02-17 08:58:57
Wszyscy chętni mogli w niedzielę, na Górze św. Marcina spróbować swoich sił w Zimowym Cross Duathlonie oraz Biegu Terenowym zorganizowanym przez Kępa Sport i miasto Tarnów. Zwycięzcami Duathlonu zostali Mateusz Tylek – Iskra Głogoczów i Karolina Kukuła AGH Cycling Kraków.
W skład Zimowego Duathlonu z firmą Salco wchodził bieg na 4 km, jazda na rowerze 5 km i ponownie bieg na dystansie 3 km. Bieg Terenowy z firmą Runshop odbył się na dystansie 12 kilometrów z podbiegiem pod kościół w Zawadzie. Dodatkowo w ramach imprezy odbyło się Zimowe Zdobywanie Góry w Zawadzie Nordic Walking na spokojnie. Zwycięzcami Duathlonu zostali Mateusz Tylek – Iskra Głogoczów i Karolina Kukuła AGH Cycling Kraków. Drugie miejsce w kategorii open wśród mężczyzn zajął Marcin Ignatowicz z Mielca, a na trzecim stopniu podium uplasował się Michał Pękala AGH Cycling Kraków. Drugie miejsce wśród pań zajęła Alicja Gruszko Team Bike Concept, a trzecie Ewa Wójcik Aktywna Strona Życia Kraków. Wyniki Biegu Terenowego:
  • Kategoria open mężczyzn: 1. Karol Gałaszkiewicz Intersport Tri-zone.pl Rzeszów 2. Grzegorz Będkowski Team Runshop Sokół Tarnów 3. Krzysztof Świder Tarnów
  • Kategoria open kobiet: 1. Ewa Fogel Tarnów 2. Katarzyna Zając Tarnów 3. Magdalena Wiejacka Tarnów FOTO: Tomasz Schenk