Tarnowski Plebiscyt Sportowy 2014 rozstrzygnięty (FOTO)
access_time 2015-02-10 09:27:23
W Restauracji Bristol w Tarnowie odbyła się uroczysta Gala plebiscytu "Najlepszy Sportowiec Ziemi Tarnowskiej Roku 2014" Gazety Krakowskiej. Honorowym gościem był słynny polski zapaśnik, wicemistrz olimpijski Józef Lipień. Imprezę uświetniły występy cheerleaderek ze Studia tańca "Honorata"
Głosami czytelników najbardziej popularnymi sportowcami ziemi tarnowskiej w roku 2014 w kategorii juniorów zostali: kierowca Maciej Dreszer, ścigający się na torze kartingowym Kacper Szczurek oraz mistrz Polski w boksie Maciej Kiwior. Najpopularniejszym seniorem został wybrany kartingowy wicemistrz Polski Piotr Dembiński, na drugim miejscu podium uplasował się kierowca wyścigowy Adam Gładysz, a trzecie miejsce zajął mistrz Europy w samochodowych wyścigach górskich Grzegorz Duda. Specjalne wyróżnienia za sportowy sukces roku odebrali - wicemistrzyni świata we wspinaczce sportowej Klaudia Buczek i mistrz świata MMA Patryk Rogóż. FOTO: Tomasz Schenk