Finał Tarnowskiej Mini Basket Ligi Grupy Azoty (FOTO)
access_time 2015-02-09 11:19:14
W hali Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Tarnowie rozegrany został turniej finałowy w ramach Grupa Azoty Mini Basket Ligi klas IV Szkół Podstawowych w koszykówce dziewcząt i chłopców.
Zwycięzcami Ligi zostali koszykarze ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Tarnowie z dorobkiem 12 punktów. Na drugim stopniu podium uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 z 11 punktami, a trzecie miejsce przypadło w udziale Szkole Podstawowej nr 17 – 9 punktów. Czwarte miejsce zajęła ekipa SP nr 9, piąte SP nr 1, szóste SP nr 10 i siódme SP nr 18. Najlepsi strzelcy Mini Basket Ligi: 1. Szumlański Adrian - 44 punkty SP nr 17 2. Kuziel Szymon - 39 punktów SP nr 1 3. Stelmach Jakub - 34 punkty SP nr 3 4. Sak Krzysztof - 23 punkty SP nr 10 5. Dara Szymon - 22 punkty SP nr 20 6. Idziak Grzegorz - 21 punktów SP nr 9 7. Dochnal Damian - 18 punktów SP nr 3 FOTO: Tomasz Schenk