Unia Tarnów przegrała z Wierną Małogoszcz (WIDEO)
access_time 2014-05-16 08:50:56
W trzydziestej kolejce spotkań III ligi, piłkarze Unii Tarnów na własnym stadionie, tym razem z udziałem publiczności, przegrali z Wierną Małogoszcz 1:2.
Drużyna prowadzona przez szkoleniowca Michała Szymczaka przystąpiła do pojedynku z sąsiadem z tabeli bez kilku podstawowych piłkarzy: Kamila Pawlaka, Szymona Adamskiego, Roberta Witka oraz Sławomira Matrasa. Mimo osłabień, to tarnowscy piłkarze jako pierwsi objęli prowadzenie po bramce głową wychowanka Unii, Daniela Mikołajczyka w 34 minucie meczu, mając również kilka kolejnych dobrych sytuacji do zdobycia gola. Jednak do remisu doprowadził Karol Drej i gdy wydawało się, że pojedynek zakończy się podziałem punktów, w 90 minucie meczu,ten sam zawodnik, przepięknym strzałem zza pola karnego, trafił w samo okienko bramki strzeżonej przez Łukasza Lisaka, zapewniając drużynie z Małogoszcza zwycięstwo. UNIA Tarnów - WIERNA Małogoszcz 1-2 (1-1) Bramki: 1-0 Mikołajczyk 34, 1-1 Drej 41, 1-2 Drej 90. UNIA: Lisak - Jamróg, Mikołajczyk, Więcek, Węgrzyn - Sojda, Ślęzak (81 Radliński), Tyl (68 Kuzdra), Kazik, Wójcik (61 Świątek) - Drozdowicz. WIERNA: Michalski - Krzeszowski, Milcarz, Foksa, Bała - Ostrowski (72 B.Wijas), Kita, Jeziorski, Drej - Supierz, Stachura (46 S.Wijas). Żółte kartki: Sojda - Drej. Sędziował: Przemysław Greń z Oświęcimia. Widzów: 200. Kolejny pojedynek na własnym stadionie tarnowskie "Jaskółki" rozegrają 24 maja, z Nidą Pińczów. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17.