Remis Unii z BKS-em Bochnia (WIDEO)
access_time 2014-05-05 09:50:37
W dwudziestej siódmej kolejce spotkań III ligi, piłkarze Unii Tarnów zremisowali z BKS Bochnia 0 do 0. W 90 minucie meczu, rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Kazik, po którego strzale piłka minimalnie minęła bramkę BKS-u.
UNIA Tarnów - BKS Bochnia 0-0 UNIA: Lisak - Jamróg, Mikołajczyk (83 Tyl), Pawlak, Węgrzyn - Wójcik (89 Kamiński), Ślęzak, Kazik, Adamski (60 Bachula) - Drozdowicz, Świątek (70 Kuzdra). BKS: Czapla - Wasyl, Kret, Kasprzyk, Lewicki - Czapeczka (80 Majka), Mazur, Szkotak (90 Mus), Stokłosa (71 Dobranowski), Łyduch - Zubel. Żółte kartki: Drozdowicz, Świątek, Jamróg - Kret. Sędziował: Michał Fudala z Brzeska. Widzów: 400. Za nami kolejne emocjonujące spotkanie III ligi. Tym razem mecz odbył się z udziałem kibiców, a piłkarze tarnowskiej Unii wystąpili bez kilku podstawowych piłkarzy: pauzującego za żółte kartki Dawida Sojdy oraz leczących kontuzje: Roberta Witka, Rogera Radlińskiego oraz Sławomira Matrasa. Mecz rozpoczął się od minuty ciszy, podczas której uczczono pamięć tragicznie zmarłego piłkarza Wisły Szczucin, Patryka Ruska, który jeszcze niewiele ponad 2 miesiące temu zagrał w meczu towarzyskim w barwach tarnowskiej Unii. Podopieczni Michała Szymczaka, w derbach regionu zremisowali bezbramkowo z BKS Bochnia, mimo że sytuacji do zdobycia bramki tarnowianom nie brakowało. Drużynie prowadzonej od dwóch tygodni przez nowego szkoleniowca, Krzysztofa Kroka wyraźnie w tym dniu dopisywało szczęście, strzały kilkukrotnie trafiały słupek i w poprzeczkę. Najlepszej okazji dla gospodarzy w 90 minucie meczu, nie wykorzystał Łukasz Kazik, po którego strzale piłka minimalnie minęła bramkę BKS-u. W sobotę, 10 maja, Jaskółki na własnym boisku zmierzą się w Beskidem Andrychów. Mecz odbędzie bez udziału publiczności. Skrót z meczu: