Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Kronika policyjna
Dodano: 2010-08-27

Rozboje, włamania, nielegalne posiadanie środków odurzających, pijani kierowcy - przedstawiamy tarnowską kronikę policyjną.

Informacje z dnia 27.08.2010 r.

Do potrącenia 8-letniej dziewczynki doszło wczoraj przed godziną 18.00 na ul. Szpitalnej w Tarnowie. Dziecko wybiegło na jezdnię zza żywopłotu i zaparkowanego na chodniku z prawej strony samochodu, wprost pod Renault Trafic, którym poruszał się 57-letni tarnowianin. Dziewczynka doznała ogólnych potłuczeń oraz rany ciętej podbródka. Pozostała w szpitalu na dalsze leczenie. Badanie kierującego wykazało, że był on trzeźwy. Ustalono jednak, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem którym jechał ul. Szpitalną w kierunku ul. Waryńskiego.

Tarnowscy policjanci zatrzymali wczoraj 18 i 17-letnich mieszkańców Tarnowa, podejrzewanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej na 18-letnim mieszkańcu Zabłędzy. Zatrzymani wyrwali pokrzywdzonemu paczkę papierosów i woreczek z tzw. „dopalaczami”, ubliżając przy tym i grożąc pobiciem w przypadku stawiania oporu. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20.00 na ul. Nowy Świat w Tarnowie.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zatrzymali na ul. Tuwima 24-letniego tarnowianina, w samochodzie którego ujawnili 0.73 gramy netto marihuany. Mężczyzny trafił do policyjnego aresztu.


Informacja z dnia 26.08.2010 r.

Policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali wczoraj na osiedlu Legionów w Tarnowie 28-letniego tarnowianina, który miał przy sobie ponad 13 gramów marihuany i 22 gramy amfetaminy. Trafił on do policyjnego aresztu, odpowie za posiadanie środków odurzających.


Informacja z dnia 25.08.2010 r.

Wczoraj przed godziną 23.00 policyjny patrol na ul. Nowodąbrowskiej w Tarnowie zatrzymał kierowcę Hondy Civic. Jak wykazało badanie 54-letni tarnowianin ponad 3,4 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Odpowie za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Dzielnicowi z komisariatu Tarnów Centrum w trakcie wykonywania czynności służbowych ujawnili w jednym z mieszkań przy ul. Dąbrowskiego w Tarnowie nielegalny obrót alkoholem i papierosami. O proceder ten podejrzewana jest 20-letnia właścicielka mieszkania. Na miejscu policjanci zabezpieczyli 2 litry alkoholu niewiadomego pochodzenia oraz 21 paczek papierosów nie posiadających polskich znaków skarbowych akcyzy. W mieszkaniu znajdował się także bezdomny mężczyzna dokonujący zakupu alkoholu. Na razie nie wiadomo jak długo trwał proceder. Kobiecie grozi kara do lat pozbawienia wolności do lat 2.

Nieznani sprawcy włamali się do mieszkania przy ul. Kołłątaja w Tarnowie, wyłamując wkładki w drzwiach wejściowych. Ukradli złotą biżuterię w postaci łańcuszka z krzyżykiem oraz zegarka. Łączna wartość strat wynosi 3500 złotych. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców.


Info: KMP w Tarnowie 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 8 )
pogo:
ten pijany z hondy civic to rozumiem wracal z oficjalnego otwarcia galerii? :P
13:16, piątek, 27 sie. 2010
fafik:
"0.73 gramy netto marihuany". No tak, bo w tarnowie jak kupujesz 2 giety to wliczając samare tyle to wazy:D
06:07, niedziela, 29 sie. 2010
kap!:
0,73 grama, do kryminału z nim hahahha ! to parodia jakaś
10:08, niedziela, 29 sie. 2010
kaka:
kolejna brawurowa akcja policji skroili niecałego gieta kryminalistom - heheh parodia!!
13:24, niedziela, 29 sie. 2010
zal.com:
"sukcesy" tarnowskiej policji sa jak zwykle powalajace...
18:40, niedziela, 29 sie. 2010
Hah :
tez z 13 gietami i 22 gramami .... hahah Tarnowska Policja w akcji Pewnie sie ktos wysprzeglil ... Chlop szedl na otwarcie galerii i chcial zarobic to zarobil KRATY ...
00:17, poniedziałek, 30 sie. 2010
Miro:
ciekawe czy ten kierowca hondy pił z rozpaczy że taka "cudowna" ta galeria, a może że miejsca parkingowego dla niego zabrakło? no chyba że jednak ze szczęścia i zakupił alkohol w tesco na promocji alno że Tarnów tak sie rozrasta i ma już dwie wspaniałe galerie! jedno jest pewne że raczej się nie dowiemy:)
02:14, poniedziałek, 30 sie. 2010
goga:
Nie nadajcie na tarnowską policję.Uważam,że jest spoko i sprawna w wykrywaniu sprawców kradzieży.
13:34, środa, 1 wrz. 2010


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0342