Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Multimedia przejęły Internet Solutions (aktualizacja)
Dodano: 2010-09-04

Multimedia Polska przejęły spółkę z Tarnowa – Internet Solutions – poinformował w środę, 1 września, Andrzej Rogowski, prezes giełdowej firmy.


Zyski z biznesu Multimediów sporo urosły. To pierwszy taki zakup po dłuższej przerwie. Lokalna kablówka obsługuje około 10 tys. abonentów, którym dostarcza łącznie 18 tys. usług. – pierwszy raz rozmawialiśmy o przejęciu tej firmy 2-3 lata temu. Wówczas cena, jakiej oczekiwał właściciel była dla nas nie do zaakceptowania. Dziś, uzyskane w toku negocjacji liczby oceniam jako bardzo dobre – powiedział Rogowski, nie podając jednak wartości transakcji. Spółka ujawni ją dziś w komunikacie.

- Prowadzimy podobne rozmowy w wielu miastach Polski – powiedział prezes Multimediów, ale odmówił ujawnienia jakichkolwiek nazw. Podtrzymał też zainteresowanie udziałem w dużych ruchach konsolidacyjnych. – Nie wykluczamy naszego udziału w konsolidacji rynku w różnych konfiguracjach – powiedział. Pytany, czy to oznacza, że rozważana jest też sprzedaż Multimediów innemu graczowi nie wykluczył tego, ale zaznaczył, że dominująca strategia zakłada, że to kablowa grupa będzie podmiotem przejmującym kontrolę. Rogowski potwierdził też, że Multimedia interesują się siecią Aster. Nie chciał jednak zdradzić, czy w tej sprawie spółka kontaktowała się już z właścicielem sprzedawanej sieci – funduszem Mid Europa Partners.


4 września 2010 r.

Tarnowski dodatek do dzisiejszego wydania Gazety Krakowskiej relacjonuje pierwsze chwile po oficjalnej informacji o przejęciu tarnowskiego dostawcy usług internetowych. Wiadomość o transakcji dotarła do pracowników Internet Solutions przypadkowo. Jeden z klientów zatelefonował z pytaniem, czy to prawda, że właścicielem IS jest Multimedia Polska. Wtedy w internetowym serwisie biznesowym przeczytali, że mają nowego pracodawcę. Teraz 40 osób nie wie, czy zachowa pracę.

W głównej siedzibie Multimedia Polska także nie sposób tego ustalić.
- Przejęliśmy sto procent udziałów firmy Internet Solutions - potwierdziła dziennikarzowi Gazety Krakowskiej Agata Szczygielska z Multimedia Polska. Szczegóły transakcji, ze względu na umowę handlową, zostaną ujawnione dopiero na przełomie września i października.

Nie wiadomo, czy zmiana dostawcy oznaczać będzie podniesienie cen dla około 10 tysięcy klientów przejętych od IS. Bez odpowiedzi pozostaje również kwestia przyszłości pracowników. Niektórzy z nich nie kryją, że już rozglądają się za nową.

W ciągu trzech lat z tarnowskiego rynku internetowego - uznawanego za najlepiej rozwinięty w kraju - zniknął drugi podmiot. Trzy lata temu Multimedia kupiły za 6 milionów złotych wszystkie udziały w spółce Zicom.

Po zakupie Internet Solutions przedstawiciele giełdowej spółki sugerowali, że nie wykluczają kolejnych przejęć w Tarnowie.


Więcej w dzisiejszym wydaniu Gazety Krakowskiej 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 166 )
zawiedziona:
sprzedawczyki, a zarzekali się że nigdy nie sprzedadzą się jak zicom. Ciekawe dlaczego uzytkownicy dowiadują się ostatni. To sie transferek znbiejszy
17:17, środa, 1 wrz. 2010
ala:
z taka jakościa usług wcale się nie dziwie że "padli"
17:18, środa, 1 wrz. 2010
Gościu:
A w tym roku tak chucznie obchodzili 10 lat istnienia ;).
17:42, środa, 1 wrz. 2010
DaDa:
Na stronie IS nie ma żadnej oficjalnej informacji na ten temat czuje, że to jakaś ściema
17:48, środa, 1 wrz. 2010
@dada:
jaka ściema? Skoro jest komunikat oficjalny MM (w końcu to spółka giełdowa) to już jest po podpisie.
18:07, środa, 1 wrz. 2010
lipa:
troche lipa bo multimedia ma wolne łącza jeżeli w IS obnizy sie transfer to ja chromole cały ten szajs :-)
18:26, środa, 1 wrz. 2010
k.o.:
na stronie IS i Multi też nic nie ma, więc mam nadzieje że ktoś sobie żarty robi :)
18:40, środa, 1 wrz. 2010
Diku:
Nieee boże zeby to był jakiś żart tylko nie te kiczowate multimedia nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!
18:48, środa, 1 wrz. 2010
LK:
Jak widać obniżanie cen przez Multimedia nie wystarczy żeby pozyskiwać klientów.
Trzeba kupić inną sieć żeby ich przybyło.
Ale i tak klient wybierze jakość a nie ilość.
To jest Tarnów!
18:57, środa, 1 wrz. 2010
acab:
Potwierdzam przejęcie IS przez MM. Info od pracownika.
19:32, środa, 1 wrz. 2010
pracownik mm:
nie ma żadnego przejęcia
19:54, środa, 1 wrz. 2010
tarnow:
no bez kitu... przejęli zicom, przeszedłem do solutions, teraz to przejmą i będzie znowu co chwile odłączanie neta, i lipny transfer... ehh... szkoda gadać, mafia w tarnowie!
20:31, środa, 1 wrz. 2010
POrażka:
nie trzeba było głosowac na komorowskiego
20:41, środa, 1 wrz. 2010
miki:
Trzeba będzie przejść na kablówkę...
20:46, środa, 1 wrz. 2010
Gosiak:
Multimedia to tragiczny transfer, a jak już coś padnie, to do Gdyni się dzwoni i ostatnio mi Pani powiedziała, że mam obowiązek przy komputerze siedzieć i sprawdzac zgodnie z jej poleceniami kompouter, na czym awaria neta polega. Jak dla mnie, ta firma to beznadzieja! Ja jestem z niej bardzo niezadowolona i zamierzam zmienić na faith, bo korzystam drogą radiową.
20:48, środa, 1 wrz. 2010
miki:
Trzeba będzie przejść na kablówkę...
20:55, środa, 1 wrz. 2010
acab:
pracownik mm - odłącz kabel od neta i zajmij się książkami.
21:16, środa, 1 wrz. 2010
kwa:
niestety chłopaki z IS mieli dziś rano niezłe miny jak się dowiedzieli że zostali kupieni i out!, tak jak to było u zicomu
21:52, środa, 1 wrz. 2010
były zicomowiec:
U mnie w miarę w porządku, transfer taki sam jak był, czyli na poziomie do 16Mbit/s (Zbylitowska Góra). Parę razy na początku był problem, że jakieś urządzenie przy burzy im się "podobno spaliło" i największy idiotyzm to wysłuchiwanie monologu automatu w Gdyni (urwać komuś za to coś powinni). Pan kochany z infolinii mi mówi, że napisze maila do oddziału w Tarnowie. Świetnie, może jutro przeczytają tak? Dopóki nie będzie serwisów jak za dawnych czasów, to nie będę popierał polityki MM, chociaż poza tym mi nic nie przeszkadza.
21:54, środa, 1 wrz. 2010
Axun:
to lipa. trzeba będzie się zastanowić nad zmianą operatora sieci. :(
22:24, środa, 1 wrz. 2010
znawca tematu:
... zmianą operatora sieci ? ... na jakiego? jak zapewne i kablówke też wkrótce kupią :)
22:55, środa, 1 wrz. 2010
is:
pracownicy is są bardziej zaskoczeni niż sami abonenci.....do polódnia nikt o niczym nie wiedział......
żal........
23:14, środa, 1 wrz. 2010
123:
dlatego nie ma to jak ZETO:) najlepszy internet w mieście.
23:52, środa, 1 wrz. 2010
internauta :
a czemu nikt nie chce na zeto przejść ? ja mam i jest gitara!
23:54, środa, 1 wrz. 2010
bartek:
ludzie jak Marek Zieliński sprzedał ZICOM to też wszyscy się bali. W Multimedii powiedzieli że nie mają wpływu na sieć która już istnieje i transfery nie spadną. I tak też jest , więc się nie bójcie. IS będzie ich obsługiwał pod względem technicznym.
08:02, czwartek, 2 wrz. 2010
mirek:
Nie mają wpływu? Jak kupili zicom to w niedługim czasie transfery spadły i było jak na neostradzie a cena została! Dobrze że na moim bloku był IS ale teraz i to nie ma znaczenia, ciekawe co z bramkami z innymi operatorami ??
08:29, czwartek, 2 wrz. 2010
LK:
Rozumiem bartek że jesteś pracownikiem IS i wiesz jak będzie.
Skoro taką masz wiedzę dlaczego piszą że wszyscy pracownicy byli zaskoczeni.
Ja myślę że to idzie w złą stronę i jeżeli nie zostanie jakiś lokalny operator to ci którzy będą chcieli mieć dobry net znów będą musieli budować własne pajęczyny.
Usługa to jedno a obsługa to inna sprawa.
Wszyscy wiemy jak Abonenta traktuje monopolista. Jak nie chcemy być traktowani dobrze nie tylko do podpisania umowy to trzeba szukać lokalnego dostawcy.
Poza tym w wielkich firmach nie ma z kim gadać jak są problemy albo jak się człowiekowi coś pokiełbasi i chce się dogadać.
08:53, czwartek, 2 wrz. 2010
marian:
Więc chyba zostaje podejść do zeto i spytać się czy można przejść.
09:04, czwartek, 2 wrz. 2010
is:
bartek nie pracuje w is...!!!
09:17, czwartek, 2 wrz. 2010
marian:
Skoro multimedia jest firmą ogólnopolską to po 1. nie będzie się przejmować awariami w jednym mieście priorytetowo jak to było w is(firma lokalna w końcu), a po 2. nie będzie korzystała z łącza którego do tej pory używał is bo mają swojego dostawcę.
09:23, czwartek, 2 wrz. 2010
Tomek:
Mam teraz ZETO za 15PLN 2Mb/s i nawet gram na STEAMie.
Miałem STARNET ale było drożej, filmów nie ściągam więc nie było sensu, ale sieć działała bardzo sprawnie, miałem może 2 przerwy w dostawie w ciągu roku.
Nie ma tragedii, nie IS to są inni, równie dobrzy.
10:53, czwartek, 2 wrz. 2010
aga:
jak chce zgłosić awarię w MM czekam 10 minut aby ktos odebrał telefon. A na odpowiedz dotyczącą słabego transferu pomimo umowy na 6Mb ma ledwo 2-3 Mb czekam od marca. Tak że radzę uciekać gdzie pieprz rośnie z MM
11:30, czwartek, 2 wrz. 2010
BOMBA:
"sprzedawczyki, a zarzekali się że nigdy nie sprzedadzą się jak zicom Ciekawe dlaczego uzytkownicy dowiadują się ostatni"-NIE UŻYTKOWICY A PRACOWNICY!!!
11:35, czwartek, 2 wrz. 2010
ss:
szkoda ekipy z IS:(
11:53, czwartek, 2 wrz. 2010
nn:
szkoda ekipy IS
12:13, czwartek, 2 wrz. 2010
Bear:
szkoda IS nie dajcie sie walczcie, bez was nie bedzie nas :(
13:50, czwartek, 2 wrz. 2010
an:
to jest na 100% pewna informacja i maja byc transfery takie jak w multimedii likwiduja swiatlowody bedzie kiszka niech wszyscy uzytkownicy IS odejda i przejda do konkurencji to bedzie nasz protest :)
14:15, czwartek, 2 wrz. 2010
POrażka:
JA ZMIENIE OPERATORA JEŚLI BEDZIE ZLE DZIAŁAĆ TO PEWNE PÓJDE DO STAR NETU .
14:26, czwartek, 2 wrz. 2010
janina:
ci z multimedia sa za krzyżem pod pałacem i głosowali na PIS
14:35, czwartek, 2 wrz. 2010
sch:
chyba pierwszy raz w życiu ciesze się, że mam ZETO a nie IS :)
15:08, czwartek, 2 wrz. 2010
IS:
jestem pracownikiem potwierdzam przejecie is przez mm
16:41, czwartek, 2 wrz. 2010
BASTION:
BASTION WOLNOŚCI! ZETO!
17:10, czwartek, 2 wrz. 2010
kiko:
żenada
17:12, czwartek, 2 wrz. 2010
------MINIU--------:
......................................................................
........................................................
17:13, czwartek, 2 wrz. 2010
mmp:
Informacja o przejęciu IS jest prawdziwa.
Nie ma obawy użytkownicy IS nie stracą na zmianie właściciela. Multimedia od początku istnienia w Tarnowie sukcesywnie budują szkielet optyczny w całym mieście. Każdy nowy budynek włączany jest do szkieletu za pomocą optyki.
Wykorzystanie połączonych infrastruktur IS i MMP daje ogromne możliwości.
Cierpliwości
17:53, czwartek, 2 wrz. 2010
kk:
ja tam mam mm i jestem zadowolony. Na pewno jest lepszy od zbymaru i voltronika które miałem przed nim.
17:59, czwartek, 2 wrz. 2010
ked:
tylko w zbymarze kable po drzewach szly...
18:29, czwartek, 2 wrz. 2010
west:
za ile poszly internety spi.... ?? ;D
18:44, czwartek, 2 wrz. 2010
bolo:
na zmianę głupiego MAC adresu lub innego nowego kompa będzie trzeba czekać po 4 dni
18:55, czwartek, 2 wrz. 2010
Trolek:
Jakość w dół ceny w górę ....cierpliwości heheheheh
19:05, czwartek, 2 wrz. 2010
Stop_Multimedii:
A mi to mimo wszystko śmierdzi... cała ta sprawa z tym przejęciem :/ bo przecież nie dawno hucznie świętowali 10 lat istnienia i nagle pyk sprzedali? Ja tu wyczuwam jakieś chytre zagrania ze strony monopolu Multimedii zastraszyli kierownictwo IS i chłopaki spękali
20:54, czwartek, 2 wrz. 2010
znawca:
MM weszło do tarnowa kupujac Zicom, nickimi cenami osłabili ciut IS, teraz im zagozili ze jak sie nie sprzedazac to jeszcze obniza ceny i ich wykonczą. Wiec musieli to zrobić. Podejrzewam ze z ZETO bedze to samo, nawet łatwiej
21:38, czwartek, 2 wrz. 2010
śledczy:
na pewno czysto tego nie rozegrali...
21:51, czwartek, 2 wrz. 2010
pracownik:
Szanowny Pan Złotopolski(A.S.) doszedł do wszystkiego min. dzięki powięceniu i zapałowi wielu pracowników a nikt nie usłyszal od niego dzieki tylko z umiechem wyszedł z firmy. Obłowił się choć zawsze mówił, ze MM nigdy się nie sprzeda. Mam nadzieję, ze szanowny Pan Dyrektor Ł. Pu.. zostanie przez niego tak samo przekręcony jak pozostali pracownicy bo dawał juz bez wazeliny a był na poczatku jednym z nas. Nawet nie wiecie w jakim jest stanie cala załoga, która stoi w obliczu utraty pracy. A co do jakoci usług MM to szkoda gadac.

22:17, czwartek, 2 wrz. 2010
IS:
jak mozna bylo sprzedac tak dobra firme tak badziewnemu przedsiebiorstwu jakim jest multimedia nie wiem co robic zobacze jak sie bd sprawowac internet wielu moich kolegow narzeka na multimedie ja na is nigdy nie nazekalem :D masakra
22:19, czwartek, 2 wrz. 2010
Były Pracownik IS:
Osobiście nie wiem sam dokońca jak oceniać całą tą sytuacje wiem tylko tyle co mówią ludzie o MM, że to nic dobrego nie wróży i jestem zawiedziony postawą pana A.S. któego osobiście poznałem i pana Ł.P. z resztą też nie rozumie czemu się poddali i postanowili sprzedać tak "dobrze" prosperującą i wysokiej jakości lokaną firmę IS (nie znam do końca sytuacji finansowej) ale jest to zrobione nie łdnie i nie fair za plecami zarówno pracowników IS jak i samych klientów, do tej pory nie ma żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie ani nic. Szkoda, że tak to się potoczyło bo niedługo nie bęzie, żadnego lokalnego dostawcy a wtedy klęajcie narody bo zrobi się monopol jak z swego czasu z TP
22:40, czwartek, 2 wrz. 2010
hrabia.mol:
trzeba postawić na lokalnych operatorów - jest ich jeszcze paru i to właśnie im najbardziej zależy na każdym kliencie
23:13, czwartek, 2 wrz. 2010
szukam pracy!!!:
kontakt: serwis@is.net.pl
23:13, czwartek, 2 wrz. 2010
-------CACEK-------:
......................................................................
..................................................
23:29, czwartek, 2 wrz. 2010
Łukasz :
nic do dodania poza tym co napisane.....
-szkoda fajnej załogi
23:31, czwartek, 2 wrz. 2010
---KRYSTIAN---:
......................................................................
..........
23:38, czwartek, 2 wrz. 2010
ox~:
doskonale pamietam jak strasznie złoty (A.S) mowil ze nie sprzeda firmy ... masakra zawsze twierdzilem ze ten gosc nie ma zadnych zasad ale teraz pokazal cala swoja klase a jego wyjasnienie zamknelo sie kilku (doslownie) slowach.. jego pomysly juz niejednego czlowieka wprawily w smiech a czasem nawet dylemat czy sie smiac czy plakac porazka na calego..szkoda ze na tym wszytskim cierpia osoby z zalogi czyli dosc sporo osob.. pozdro dla Was
00:09, piątek, 3 wrz. 2010
ox:
.................................
00:13, piątek, 3 wrz. 2010
Lilka:
Masz rację hrabia.mol trzeba postawić na lokalnych.
Myślę że cały potencjał jest Abonentach. To przecież o nas walczą. Jak na razie pokazujemy im że wystarczy dać usługę parę złotych tańszą i jest OK a potem można mieć nas w dupie. Oczywiście nie piję tu tylko do MM ale do każdego wielkiego molocha.
Uważam że przychodzi taki czas kiedy warto będzie zapłacić trochę więcej ale lokalnemu co jest stąd i płaci tu podatki.
To może brzmi niewiarygodnie ale my możemy zatrzymać to co robi MM.
Ale czy przejdzie ma przez gardło NIE jak MM będzie wciskać nam neta z 10 zeta taniej?
00:30, piątek, 3 wrz. 2010
POrażka:
nie trzeba było głosować na komorowskiego . POrażka !!!
07:02, piątek, 3 wrz. 2010
xxxxx:
Pozdro ox!!!
OX!!! Miałeś mnie odwiedzić w sierpniu!!!
Chyba zrobie kurs spawacza.... Zaklep mi miejscowke w stoczni.
(zasze mówiłem ci żebyś szanował przełożonych....teraz to odwołuje!!!
09:19, piątek, 3 wrz. 2010
nie dla MM!!!:
isisisisisisisisisisisisisisisisisisis IS
09:21, piątek, 3 wrz. 2010
dobrze poinformowany:
STAR NET też za niedługo mają kupić!!!!
09:23, piątek, 3 wrz. 2010
POWER:
IS umarł
09:27, piątek, 3 wrz. 2010
dobrze poinformowany:
STAR NET też za niedługo mają kupić!!!!
09:43, piątek, 3 wrz. 2010
AGA:
CENNIK MULIMEDIA UMOWA 12 M-CE 1Mb 44 ZŁ,2Mb 54 ZŁ, 6Mb 74 ZŁ . ŻYCZE POWODZENIA
09:58, piątek, 3 wrz. 2010
klient MM:
W MM jak chcesz miec w domu router musisz kupic go u nich i płacic miesięcznie dodatkowo 20zł
10:04, piątek, 3 wrz. 2010
is:
pozdro dla wunderteam`u
11:56, piątek, 3 wrz. 2010
aha:
z ZETO nie będą mieli tak łatwo bo nie jest to firma działająca tylko w Tarnowie jak IS (?)
12:23, piątek, 3 wrz. 2010
Mieszkanka:
Ja obecnie jestem w Multimedia i nie polecam nikomu w miesiącu jest aż 5 razy jakaś awaria dlatego dałam wypowiedzenie z ta firma.Nawet nie da się do nich dodzwonić ;/ jeszcze zanim naprawia to mija tydzień. Ta firma to jest śmieszna moim zdaniem a osoby co odbierają tel od nich sa nie miłe
13:31, piątek, 3 wrz. 2010
POrażka:
ZRÓBMY AKCJE PROTESTACYJNĄ !
13:54, piątek, 3 wrz. 2010
xxx:
Szkoda pracowników i jakości usług, teraz trzeba sie przyzwyczaic do "usuwania" awarii przez dwa tygdonie, rozmow na śmiesznej infolinii z niekompetentnymi pracownikami. Jakość usług to żenada, podobnie jak zachowanie właściciela IS, aż żal tego buraka, który zrobił w balona swoich pracowników. Sprzedawczyk....
14:47, piątek, 3 wrz. 2010
POrażka:
I ŻEBY TAK TE 10 000 OSÓB ZREZYGNOWAŁO Z MULTIMEDII na rzecz STAR NETU
15:04, piątek, 3 wrz. 2010
zet:
super :/ teraz na jakies naprawy bedzie sie czekac po kika dni.. REWELACJa ;/
16:10, piątek, 3 wrz. 2010
wtf:
no to internet w Tarnowie stacza się na samo dno... aż żal.
18:16, piątek, 3 wrz. 2010
kaka:
Rude jest fałszywe. Sprzedali taka firmę... szkoda słów... [*] [*]
19:06, piątek, 3 wrz. 2010
LUKASZ:
Jestem tylko ciekaw czemu gadacie bzdury :) Pisza tutaj ludzie z dawnego zicomu ze ich INTERNET sie nie pogorszyl od momenty przejecia go przez MM. Wiec nie wiem dlaczego MM mialo by zniszczyc prace IS skoro wlasnie w tym sek ze chcieli kupic firme ktora prosperuje na tarnowskim rynku jako dobry provider... Sami sobie bzdury wypisujecie. Inernet sie nie zmieni a moze nawet polepsza sie mozliwosci , poniewaz zauwazcie ale MM ma lepsze oferty i zaplecze finansowe jak i technologie. IS sie sprzedalo bo hajs Adamowi potrzebny był ale nam uzytkownikom nic na tym zlego nie wyjdzie, jestem przekonany w 100% ze ceny nie ulegna zmianie. Dajcie sobie na wstrzymanie z pisaniem bzdur chcecie przejsc do ZETO? czy STAR NETU haha przeciez SN to nawet nie jest internet , to nawet nie sa wiadomosci czy telewizja..

Bedzie dobrze a do pana POrazka, Jarkowi trzeba łzy po przegranej powycierac i pare krzyzy pomoc powbijac przed wiekszymi gmachami panstwowymi, moze sie przejedziesz co?
21:21, piątek, 3 wrz. 2010
tarnov:
jesli to prawda to na pewno nie zaplace im za wrzeien wali mie jakies multi media nie mam z nim podpisanej umowy i nie chce miec
23:41, piątek, 3 wrz. 2010
POrażka:
ŁUKASZ IDZ SIE LECZ NA GŁOWE BO NA NOGI JUŻ ZA PÓŹNO .
06:55, sobota, 4 wrz. 2010
xyz:
Precz z MM !!
09:46, sobota, 4 wrz. 2010
Lilka:
LUKASZ tu nie chodzi o to czy MM chciało kupić lepszego operatora w Tarnowie, ważne jest to że za chwile jak tak dalej pójdzie nie będziesz miał wyboru bo wszystko będzie MM.
To jest niebezpieczne.
Jak będą mieć wszystko albo prawie wszystko to komu będą dumpingować ceny?
SOBIE???
Na pewno nie, więc ustalą takie jak im się będą podobać i na pewno nie małe bo muszą przecież zacząć zarabiać po takiej wtopie jak ZICOM.
Nie mówiąc o tym że nikogo wtedy nie będzie interesował Abonent.
Co z tego że będzie biuro w siedzibie IS.
I tak będzie wszystko odbywać się według przyjętych standardów MM czyli dzwonisz w kosmos.
Nie mów LUKASZ do ludzi nie bójcie się będzie dobrze.
Już jest źle.
Samo przejęcie jest złe bo to bardzo poważny krok do zmonopolizowania tarnowskiego internetu.
Ja osobiście popieram tych którzy nie pozostaną z MM dla samej zasady walki z monopolem.
Sam na pewno poszukam innego rozwiązania, jest ZETO jest starnet.
Jeszcze można wybrać.

Jeszcze.
10:18, sobota, 4 wrz. 2010
Precz z monopolem:
Łukasz widze ze jestes wielkim znawca SN.To twoje oczernianie innego operatora daje do myslenia.
10:26, sobota, 4 wrz. 2010
BOMBA:
Czyżby Łukasz to sławny "dyrektor zarządzający" IS?? Pewnie już ma dla siebie ciepłą posadkę w MM! więc lepiej nic nie pisz.........tylko spadaj!
11:08, sobota, 4 wrz. 2010
BOMBA:
Czyżby Łukasz to sławny "dyrektor zarządzający" IS?? Pewnie już ma dla siebie ciepłą posadkę w MM! więc lepiej nic nie pisz.........tylko spadaj!
11:22, sobota, 4 wrz. 2010
UNIA TARNÓW:
w TARNOWIE LICZY SIĘ TYLKO UNIA !!!
11:44, sobota, 4 wrz. 2010
no coment:
juz wszystko wszystkim ale najbardziej szkoda tych 40 pracowników którzy żyją teraz w ciagłym stresie co będzie z ich pracą mam nadzieje ze chociaż finał tej sprawy będzie pozytywny i większość z nich zachowa swoje miejsce pracy...
11:45, sobota, 4 wrz. 2010
dmx:
z StarNetu mam telefon, kablówkę i internet! Złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie... W przeciągu roku miałem może raz awarie internetu i to może na 5 minut... Więc krzykaczu Łukaszu skończ pieprzyć głupoty.

Pozdro dla kumatych
11:54, sobota, 4 wrz. 2010
Łysy:
Komu szkoda pracowników? chyba nie Smazie, ten się na nich wypiął!!! zresztą na nich też się narzekało, nie zapominajcie
12:54, sobota, 4 wrz. 2010
xyzxyz:
Mam (miałem) IS. byłem bardzo zadowolony. Moj kolega ma MM i jak widziałem jak jego internet działa stwierdziłem z MM to najwieksze dno jakie moze byc, i teraz co? sam bede mial gowno i jakos uslyg drastycznie spadnie
13:27, sobota, 4 wrz. 2010
aaa:
A kiedyś IS i jego szef do spółki z dyrektorm zarządzającym byli całym złem w Tarnowie, a nagle jak IS poszło do MM to wszyscy płaczą. U mnie jak Shitcom przejęły MM to niby zmienili umowę na 6mb, a transfery pozostały bez ograniczeń jak w Shitcomie. MM ma standardowe umowy na cały kraj i dla Tarnowa nie bedzie robic wyjątku, bo cała reszta z Polski zacznie się domagać "wypasu" jaki powstał w Tarnowie. Dlatego umowy zostaną "ogólnopolskie" a jakość usług tarnowska.
13:30, sobota, 4 wrz. 2010
POrażka:
PROPONUJE AKCJE PROTESTACYJNA KOŁO MULTIMEGII ZROBIĆ .... !!!!
13:48, sobota, 4 wrz. 2010
LODA:
Jeśli zmniejszy się o choć trochę transfer albo zwiększą abonament, to zrezygnuję z nich! I po kłopocie, ZETO oferuje mniej więcej podobne warunki co IS, ale jednak to nie to samo! Ja się nie pozwolę doić MM.
14:09, sobota, 4 wrz. 2010
mysza:
zerwę umowę jak podniosą stawki!!!!
14:56, sobota, 4 wrz. 2010
mysza:
ciekawe kiedy aneksy do umowy!!!! a potem jakie ceny??????????
15:26, sobota, 4 wrz. 2010
szog:
pomyslec ze po tak dlugim czasie sie sprzedaja .. trzeba teraz na innego dostawce sie przezucic bo zapewne podniosa stawke.
15:35, sobota, 4 wrz. 2010
LUKASZ:
Z ciekawosci tylko zapytam jaki byłby sens wykupowania IS i automatycznie pogorszenie usług dla obecnych klientow IS? Bo nie rozumiem teraz ruchu jaki wykonali szefowie MM. Gdyby chcieli wam pogorszyc dotychczasowe usługi jakie mieliscie w IS to jest to autogong dla MM poniewaz spora ilosc z 10tys uzytkownikow po prostu oleje taką firmę. MM ma/mialo do tej pory złe opcje jesli chodzi o internet w miescie i dlatego chcieli wykupic IS. Zapytalem wielokrotnie pracujace tam osoby o przypiecie internetu z MM lecz powiedzieli iz nie moga poniewaz wieksza ilosc terenu w Tarnowie byla zaklepana przez ZETO/IS. Teraz maja mozliwosci i czas pokaze. Wiem ze wypisuja tu sie bardzo negatywnie osoby z ekipy IS ktorzy tam pracowali jak i tez osoby z ZETO ktore pozadaja teraz te 10 tys klientow. Osobiscie posiadam internet z Zeto i jestem zadowolony ale jezeli tylko MM okaze sie lepszym wyborem nie zawacham sie poniewaz na Starodąbrowskiej mialem kontakt z tym internetem i transfery itd byly optymalne.

Pozdrawiam tych ktorych to naprawde obchodzi i mam nadzieje ze wypowie sie jakis koles z Zarzadu MM. Moze w Temi bedzie o tym artykul ?
18:13, sobota, 4 wrz. 2010
Lufa:
Łukasz wsPULNIK Adasia jest cały wesoły bo wziął kredyt na samochód a dzięki tej transakcji szybciej go spłaci hahahah
19:07, sobota, 4 wrz. 2010
wow:
z takim hamskim podejsciem do klienta to pole nie powinni nigdzie znalesc pracy nie znaj sie na racownicy wog na niczym zwlaszcza ci niby monterzy na
22:49, sobota, 4 wrz. 2010
inno:
Przykra sprawa ale
biznes to biznes, nie ma miejsca na sentymenty. Uważam, że każdy z was zrobił by to samo co Pan A.S tylko kwestia ceny. :). Teraz pewnie będzie era internetu na pakiety to dopiero będzie fajne damn...
00:48, niedziela, 5 wrz. 2010
.:
SPRZEDAĆ UNIE TARNÓW
09:36, niedziela, 5 wrz. 2010
ZETO:
Ja do ZETO przechodzę ;) pzdr
12:32, niedziela, 5 wrz. 2010
czuczu:
Prosiłbym osoby nie mające zielonego pojęcia o sytuacji o niewymyślanie i niepisanie bajko-plotek, uwaga wymieniam nicki piszące bzdury:
kwa 01-09-2010 21:52, an 02-09-2010 14:15, Stop_Multi medii 02-09-2010 20:54, klient MM 03-09-2010 10:04, BOMBA 04-09-2010 11:08, Lufa 04-09-2010 19:07. ---

--- Odpowiedź Do aaa 04-09-2010 13:30 - "A kiedyś IS i jego szef do spółki z dyrektorm zarządzającym byli całym złem w Tarnowie" - byli złem, ale jednak "swoim", tarnowskim, teraz mamy "zło" z kapitałem na Cyprze ;-) ---

--- LODA 04-09-2010 14:09 - ZETO pokrywa się z IS w kilku małych lokalizacjach, tak że do ZETO będzie trudno przejść...
13:23, niedziela, 5 wrz. 2010
LUKASZ do lufa:
typie o czym ty piszesz ?
13:24, niedziela, 5 wrz. 2010
ZKS UNIA:
SPRZEDAĆ UNIE TARNÓW SEKCJE PIŁKI NOZNEJ A DOFINANSOWAC KOSZA
13:28, niedziela, 5 wrz. 2010
wiedzący:
Krokodyle łzy niepotrzebne
Na przejęciu z pewnością skorzystają dotychczasowi abonenci IS. Poszerzy się gama oferowanych usług jak np cyfrowa TV z bogatszą ofertą HD, VoD -kilkaset filmów, cyfrowe usługi np konkursy online - głosowanie za pomocą pilota, internet mobilny na bazie infrastruktury Play i wiele innych. Obawy o przepływności, czy opłaty też niepotrzebne tu może być odwrotnie niż niektórzy się spodziewają.
13:40, niedziela, 5 wrz. 2010
STOP:
PRECZ Z TYM SYFEM.!
14:26, niedziela, 5 wrz. 2010
---> do wow:
Naprawde ciezko zrozumiec sens twojej wypowiedzi...powie nawet ze te wypociny sa calkowicie niezrozumiale...
17:10, niedziela, 5 wrz. 2010
LeeLoo:
haha, jaka ulga, ze ewakuowalem sie z titanica, byebye jakosci.
17:38, niedziela, 5 wrz. 2010
?:
ILE KOSZTUJE ABONAMENT W SIECI STAR NET ???
18:05, niedziela, 5 wrz. 2010
Pan Siusiak:
Przygotujcie się na podwyżkę cen w najbliższym czasie! A co oni chcą przejąć jeszcze w Tarnowie to nie wiem:|
18:12, niedziela, 5 wrz. 2010
PUDEL:
Aboneci zrobmy akcje protestacyjna pod MM jak rowezysci mogli to my tez mozemy np. 10.09.2010 co wy na to?
21:27, niedziela, 5 wrz. 2010
POpapraniec:
JESTEM ZA ! ALBO PRZEJDZMY DO ZETO NA ZNAK PROTESTU . NIE DAJMY ZAROBIĆ MULTIMEDII
00:32, poniedziałek, 6 wrz. 2010
BBc:
Właściciel się sprzedal nioe powiem jak .IS była bardzo dobrą firmą a Multimenda już nie raz podpadła klientom oferując tanie tv a pózniej do góry. Trzeba będzie się przerzucić na ZETO jedyna druga uczciwa firma na rynku.
08:09, poniedziałek, 6 wrz. 2010
El:
właśnie tak,właściciel IS dorobił sie i postanowił olać klientów sprzedająć firmę za naprawde grubą kase,wiem bo rozmawiałem przed chwilą z pracownikiem tej firmy,szkoda,szkoda że tak prężnie rozwijająca sie fimra kończy w taki sposób,a raczej właściciel kończy z użytkownikami IS
09:14, poniedziałek, 6 wrz. 2010
klient MM do czuczu:
sprawdź na stronie, zadzwoń do MM a dopiero potem pisz że nie mam racji. A propos ma Router od nich więc wiem co pisze i ile mnie to kosztuje. Więc się nie wypowiadaj jak nie wiesz
10:01, poniedziałek, 6 wrz. 2010
kibic kosza :
JAK KIBICE UNII MOGLI TAKĄ WIEŚNIACKĄ FLAGE WYWIESIĆ W ŁODZI NA MECZU ???? WSTYD
13:18, poniedziałek, 6 wrz. 2010
Tarnów:
Zapraszamy do Info-Netu :D

13:50, poniedziałek, 6 wrz. 2010
DUMA TARNOWA :
ZKS UNIA TARNÓW !!!
15:40, poniedziałek, 6 wrz. 2010
bioly vel. matek:
:)
15:41, poniedziałek, 6 wrz. 2010
Raf:
W dniu dzisiejszym zgromadziliśmy się tutaj aby pożegnać IS. Jego krótki żywot dał tak wielu tak dużo... nigdy Cię nie zapomnimy... spoczywaj w pokoju
18:35, poniedziałek, 6 wrz. 2010
tom:
nikt nic nie wie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o forse wlasciciele is dali ciała zresztą to że pracownicy i klienci dowiadują się o takim ważnym fakcie tak pózno to takie typowo polskie zamiast inwestowac w jakosc sprzedali się trudno ale mam nadzieje ze szybkosc neta nie spadnie bo jesli tak to zmiana operatora na 100%
20:23, poniedziałek, 6 wrz. 2010
acab:
jak dla mnie właściciel jest frajerem sprzedając firme za tak psie pieniądze. Z nieoficjalnych informacji wiem że umowa opiewa na kwote w granicach 17-18mln. Na oficjalny komunikat trzeba jeszcze poczekać, ale kwota jest doprawdy śmieszna..
22:01, poniedziałek, 6 wrz. 2010
Ben:
Wogole niezrozumialy czyn, obecnie od kilku miesiecy pracownicy IS zakladali u mnie w bloku nową infrakstrukture mieli uruchomic telewizje kablową a tu taki zonk dziwne.Jesli wiedzieli ze ja sprzedaja po co inwestowali?? dla podbicia ceny?? nie wiem, oby tylko obecne warunki sie nie zmienily.
23:04, poniedziałek, 6 wrz. 2010
eh:
PODOBNO ZA 17 mln is zostało sprzedane .
00:05, wtorek, 7 wrz. 2010
zorro:
"jak dla mnie właściciel jest frajerem sprzedając firme za tak psie pieniądze. Z nieoficjalnych informacji wiem że umowa opiewa na kwote w granicach 17-18mln. Na oficjalny komunikat trzeba jeszcze poczekać, ale kwota jest doprawdy śmieszna"

co ty pleciesz A.S zaczynał od zera i jeżeli ta kwota jest prawdziwa to tylko znaczy że AS miał głowę na karku
Opchnął MM firmę za ogromne pieniądze na szczycie możliwości finansowych
Obecnie czas w którym będą wchodzić nowe technologię i MM bedzie miec konkurenta który zaoferuje to samo ale z anteny wiec po co miał się tym przejmować AS. Był za mały na Walkę np z Erą Polkomtelem itp.
06:32, wtorek, 7 wrz. 2010
Kuba:
Ludzie, co Was to tak boli? Internet Solutions była prywatną spółką, właściciele mogli zrobić z udziałami co chcieli, z prostego powodu: to były ich udziały. Chcieli sprzedać? Sprzedali, a Wam nic do tego. A do momentu gdy Wam umowy nie wygasną, to i tak nie możecie nic zrobić, gdyż stroną w umowie jest Internet Solutions sp. z o.o., która w dalszym ciągu istnieje i działa. Po jakimś czasie, zapewne dojdzie do wchłonięcia IS przez MM i wtedy postanowieniem sądu MM przejmie wszelkie zobowiązania IS i w dalszym Ciągu będzie świadczyć usługi dla dotychczasowych umów na obecnych warunkach. Ja też wcześniej miałem Zicom, płaciłem chyba 55 zł, teraz mam MM i za 30 zł mam 2 Mb i IPTV (w tym VOD), mogę w każdej chwili włączyć C+, pakiet HD itp, więc chyba warto było. Awarie się zdarzają, chociaż rzadko (nie częściej niż za ZICOMu), ale wystarczy trochę pokrzyczeć przez telefon i usuwają je tego samego dnia.
08:52, wtorek, 7 wrz. 2010
acab:
Nie ważne jak zaczynał, chodzi mi o to że IS jest warte napewno więcej niż te 17-18 baniek.
08:57, wtorek, 7 wrz. 2010
Super:
Dobrze bo solution mial chpore ceny dla firm mial 100% wiecej niz na osobe prywatna
11:15, wtorek, 7 wrz. 2010
A:
Tak i w kablowce bedziesz mial 512 tak jak mialem poszedlem do Multi i mam za ta sama kase lepszy net i tv w cenie
11:17, wtorek, 7 wrz. 2010
Stiepan - Do Kuba:
czyli jeśli dobrze rozumiem jeżeli mam umowę z IS na czas nieokreślony bo taką zawarłem na warunkach 80 zł w tym internet 100Mb + telefon stacjonarny z dwoma numerami tzn, że po wchłonięciu IS przez MM nadal będę miał te same warunki tak czyli, że w przypadku zmiany tych warunków mogę ubiegać się o swoje tak dobrze cie rozumiem czy np MM stwierdzi nie ma bata i albo płace tyle ile oni chcą i biorę tyle ile dają albo mnie po prostu odepną ? i będę musiał szukać innego dostawcy który choć w 70% spełni moje potrzeby proszę wyjaśnij bo chciałbym cię zrozumieć
14:56, wtorek, 7 wrz. 2010
inwestor:
Własciciel zrobił co chciał, ma kaskę.
Klienci zresztą nigdy go nie interesowali, tylko jak robić ten biznes.
Co się wogóle stało - normalne na rynku - ktoś kupuje ktoś sprzedaje.
15:14, wtorek, 7 wrz. 2010
LUKASZ:
Ci co ty placza ze IS zostalo sprzedane to tylko i wylacznie pracownicy ktorzy obawiaja sie o to ze ich ktos wywali z roboty. Kogo wywali tzn ze ten ktos sie nie nadaje a kto tu sie wypowiada to juz to z gory musi chyba wiedziec.
15:28, wtorek, 7 wrz. 2010
jambox:
co teraz bedzie z telewizja JAMBOX,taka rewelacja na TARNOWSKIM rynku i czeba bedzie sie pożegnać,szkoda.
15:47, wtorek, 7 wrz. 2010
miki:
Do Lukasz
Ja nie jestem pracownikiem i płaczę za IS.Nie wierzę, że będzie tak samo. Czas pokaże...
15:57, wtorek, 7 wrz. 2010
paw:
to jest jakas totalna zenada, ja IS kojazylem z dobra rozpoznawalna marka w regionie i z jakoscia uslug na bardzo przyzwoitym poziomie, czego nie moge powiedziec o mm. Ta sytuacja bardzo mi sie nie podoba, bedzie to oznaczac utrate lokalnych polaczen np. z zeto, infonet, toi, w zamian dostaniemy monopolistyczny krap od monopolisty mm. To chyba jest jakis zart...
23:34, wtorek, 7 wrz. 2010
Jambox - end:
Posiadacze Jamboxa się załamią jak dostaną obraz od Multimedii. Jakosciowo i ofertowo w Multimedii jest tragedia.
W Jambox wprowadzili właśnie nowe programy i wkrótce będzie ich jeszcze więcej - patrz strona Jambox-a - oferta programowa.
02:34, środa, 8 wrz. 2010
jambox:
Widze ze jest ktos kto zakosztowal obrazu z JAMBOXA i to jest usluga na poziomie a nie pseldo HD z MM.Moge odrazu powiedziec ze bylem w MM i powiedziano mi ze z dniem zakonczenie mojej umowy z JAMBOXEM musze przejsc na ich telewizje,poniewaza zostanie zerwana umowa z firma SGT S.A ktora dostarcza na Tarnowski rynek ta telewizje.Ale mam nadzieje ze ZETO zainteresuje sie JAMBOXEM....
08:15, środa, 8 wrz. 2010
kyno:
Przejście do ZETO nie jest znów takie trudne nawet jak się nie jest w sieci, wystarczy żeby było kilka osób chętnych żeby opłacało się doprowadzać kable do bloku, no i kwestia dogadania ze spółdzielnią co do rurarzu na klatkach.
11:24, środa, 8 wrz. 2010
ludek:
Może komuś wydaje się, że zrobi karierę po zakupie IS i zaczyna się jazda po MM oraz wypisywanie bzdur o niby złej jakości. Pewnie to urabianie gruntu pod konkurencję i marzenia o przejmowaniu klientów dawnego IS.
Internet ma to do siebie, że można pisać różne bzdury i nikt za to nie karze. Ja znam to z innej strony.
2 lata temu MM przejęła Zicom i jak internet na sieci Ethernet kosztował 55 zł tak kosztuje do dziś. Prawda jest taka,że MM daje łącze 5 krotnie większe na tej sieci niż za czasów dawnego Zicom.
Następne bzdury i budowanie fałszywego obrazu to porównywanie np 6 Mb z MM z 100 Mb powiedzmy z Zeto
Z MM jak podpisujemy umowę na 6 MB to dostajemy 6 Mb i ani centa mniej.
Internet powiedzmy np Zeto to 100 Mb ale współdzielonego pasma. Im więcej użytkowników korzysta jednocześnie tym przepływności są mniejsze, bo musimy się dzielić z innymi użytkownikami.
Efektywnie 6Mb z MM często powoduje większy komfort użytkowania i ściąganych plików
19:11, środa, 8 wrz. 2010
lol:
TE WSZYSTKIE BZDURNEOPOWIASTKI TO SA WYPOCIDZIE WASZE MIEJSCE CWANIAACY Z ISA
NY PRACOWNIKOW IS boja sie ze starca prace moze to troszke kultury was nauczy do klienta?? bo wasze zachowanie czasm jest kaarygodne WIEC WRESZCIE KTOS POKAZE WAM G
21:25, środa, 8 wrz. 2010
odludek:
Mam nadzieję że w umowie będzie 6Mb a nie "do" 6Mb.Kiedyś ktoś dodał "i" w ustawie i jak wyszło to wielu wie.Mała rzecz;duża różnica.
21:41, środa, 8 wrz. 2010
euklides:
szanuj providera swego bo możesz mieć gorszego!!!
23:21, środa, 8 wrz. 2010
Jambox - end:
> ludek
"2 lata temu MM przejęła Zicom i jak internet na sieci Ethernet kosztował 55 zł tak kosztuje do dziś"
Popatrz ile w tym czasie staniał internet w Polsce u innych operatorów a ile w MM.
Ile kosztuje 6 Mb/s w innych wielkich kablówkach w Polsce a ile w MM.

Piszemy tu też o jakości obrazu tv.
Czy widziałeś obraz z MM i obraz z Jamboxa?
00:07, czwartek, 9 wrz. 2010
do Jumbox:
Jumbox zapomniałeś o jednym, że 55 zł kosztuje internet ale w wersji Ethernet na dawnym szkielecie Zicom czyli otwarty i 100 Mb Natomiast oferta 6 Mb dotyczy tam gdzie MM zbudowało swoją sieć koncentryczną i kosztuje kilkanaście złotych za miesiąc
08:59, czwartek, 9 wrz. 2010
jambox:
Tak sie sklada ze posiadam telewizje JAMBOX i znam rowniez telewizje MM.Moge powiedziec ze jakoscia obrazu nie dorównują a pakietem to juz kosmos.Rozmawialem z chopakami z JAMBOXA i prawdopodobnie, jezeli MM nie bedzie prowadzic tej uslugi to beda szukac innej firmy.
09:34, czwartek, 9 wrz. 2010
qwerty:
Kilkanaście złotych na miesiąc za 6 Mb to jest tylko tam gdzie MM ma konkurencję.
Jak wykosi wszystkich to ceny bedą jak na stronie MM - 69 zł w promocji
11:27, czwartek, 9 wrz. 2010
Michał:
Na prawdę pięknie. Dowiedziałem się o tej wiadomości z TEMI. W tym roku przedłużyłem umowę i ciekaw jestem jak to dalej będzie wyglądać. Miałem brać internet z ZETO ale u mnie na osiedlu jest tylko IS, więc nie miałem wyboru. Z internetu który mam ponad 4 lata jestem bardzo zadowolony, żadnych problemów z nim nie miałem, śmigał aż miało. A teraz, czas pokaże co wymyśli MM
12:58, czwartek, 9 wrz. 2010
mmp:
Spokojnie nie planujemy żadnych zmian.
Nie będzie likwidacji sieci Ethernet. Będzie ona uzupełnieniem dla dotychczasowej oferty.
Internet w wersji open.
Ma być odwrotnie niż tu niektórzy wypisują. Chcemy doinwestować sieć,
planujemy wprowadzić nowe usługi.
16:02, czwartek, 9 wrz. 2010
do mmp:
Nikt tu nie pisze o likwidacji sieci Ethernet, tylko o wzroście cen i pogorszeniu jakości obrazu tv.
A dodatkowe usługi: mobilfony, Vod-y i interaktywne bzdety możecie sobie darować.
17:54, czwartek, 9 wrz. 2010
MMP:
Jak do tej pory to MMP ma najniższe ceny internetu, telefonu i TV Zarówno w wersji open 100 Mb (na dawnym Zicom) jak też na sieci typu "koncentryk" czyli w wersji spakietyzowanej.
Proszę nie pisać nieprawdy o cenach usług MMP w Tarnowie.
Bez obawy nie ma pomysłu podniesienia cen. Pisanie o niby złej jakości obrazu TV to nadużycie i tylko udowadnia stronniczość piszącego.
18:50, czwartek, 9 wrz. 2010
LUKASZ:
I macie tu wypowiedz osoby z MM ktora wie co i jak. Gdzie teraz sa komentarze placzacych pracownikow z IS ktorzy nie nadawali sie w wiekszej ilosci osob do zadnej pracy zwiazanej z tym co robili.

Wiedzialem od poczatku ze tak bedzie :)
19:16, czwartek, 9 wrz. 2010
do mmp:
Takie kity to breszczatym. Póki jeszcze Jambox jest w sieci to wyślijcie tam swoich techników niech zobaczą jak powinien wyglądać cyfrowy obraz.
22:10, czwartek, 9 wrz. 2010
jambox:
Popieram mojego przedmowce na temat jakosci JAMBOXA poprostu rewelacja z jakoscia i z pakietem.Bylo by OK gdyby zostawili Jamboxa.
07:59, piątek, 10 wrz. 2010
aga do MMP:
Powiem tak przeszłam z chciwości i głupoty z kablówki do was i pożałowałam tej zamiany jeżeli chodzi o internet w tym samym dniu. Działa beznadziejnie pomimo umowy na 6 Mb nigdy tylu nie miałam. żeby zgłosić awarię trzeba dziesięć minut odczekac aby ktoś łaskawie odebrał a jak się zgłosi to trzeba 3 dni czekac żeby ktoś coś z tym zrobił. Jezli chodzi o TV non stop zakłócenia na lini, dekoder wiesza się średnio 2 razy w tygodniu, non stop przerwy po parę sekund -czarny obraz i nic. Jesteście beznadziejni i nic z tym nie robicie. Bardzo żałuję przejścia ale jak to mówią Polak mądry po szkodzie
13:40, piątek, 10 wrz. 2010
POLAK:
do agi . skonczy sie umowa to znów zmienisz:) a po ile internet w kablówce jest i duzo programów tv mają ?
11:56, sobota, 11 wrz. 2010
aga do polaka:
jeżeli chodzi o programu Tv to MM ma lepszą ofertę ale co z tego jeżeli są przerwy i dekoder do kitu. Natomiast ja w kablówca płaciłam 59 zł za transfer bez ograniczeń natomiast w MM płacę 29zł za 6 Mb ale w zyciu tyle nie miałam a obejrzenie jakiegoś filmy na YT to poracha non stop się ładuje
10:45, wtorek, 14 wrz. 2010
USA :
Witam:) dam wam dobrą radę jeśli macie możliwość przejścia do ZETO to zróbcie to jak najszybciej!!! Po sprzedaży Zicomu też miało się nic nie zmienić wręcz polepszyć a tu z dnia na dzień coraz gorzej niema chyba osoby która była w zicomie a teraz jest zadowolona z MM. Wiem co mówię:)
Były pracownik Zicomu:)
18:39, niedziela, 3 paź. 2010
JS:
Mam nadzieję,że zrozpaczeni abonenci IS nie popełnią zbiorowego samobójstwa...;-((
Sam mam neta od wielu lat z IS i trochę się niepokoję . Do końca roku mam opłacone a dalej to zobaczymy...
Solutions jako spółka z o.o. została już włączona do MM. Raport jest gdzieś tam na stronie WGPW bo MM to spółka giełdowa.
Jak go pobieżnie przeglądałem to widać wyraźnie, że w ostatnim czasie zyski IS mocno spadły - i pewnie mieli propozycję nie do odrzucenia.
19:54, środa, 6 paź. 2010
byłem w MM :
Dziadowstwo nastawione na zysk a nie na usługę.Uciekajcie z tego syfu
18:25, czwartek, 17 lut. 2011
Internet:
Był najlepszy dopóki nie wszedł MM
18:28, czwartek, 17 lut. 2011
zawiedziony:
Dlaczego nie ma panelu abonenta?
22:03, poniedziałek, 8 sie. 2011


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0467