Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Apteka w Tarnowie
Dodano: 2010-10-21

W ramach trasy koncertowej "25 lat na linii frontu" zespół Apteka wystąpi 22 października w Tarnowie w klubie Carpe Diem o godz. 20.30.


Trasa "25 lat na linii frontu" obejmuje kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, a związana jest z jubileuszem Apteki. Z tej okazji ukazało się również dwupłytowe wydawnictwo o tym samym tytule, zawierające najpopularniejsze kawałki Apteki i kilka zupełnie nowych utworów.

Apteka początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków („Synteza”, „AAA...”, „Big Noise”, „Narkotyki”, „Live'92”, „Urojone całe miasto”, „Menda”, „Spirala”) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych. Apteka od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym. Apteka to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość - o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo. Na trasie "25 lat na linii frontu" zespół gra dwugodzinny materiał zawierający utwory ze wszystkich dotychczas wydany płyt oraz utwory premierowe. 
Galeria (1 fotografii)
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 1 )
oo:
Kodyma kto pamięta? Wbijać się!
00:34, piątek, 22 paź. 2010


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.019