Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Za dochód z e-kartek pomagamy seniorom
Dodano: 2014-01-17

Za zaoszczędzone z bożonarodzeniowej akcji „Daj bliskim swoje ciepło – nie tylko na święta” - 5 tysięcy złotych zakupiono 50 paczek, które, za pośrednictwem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, trafiły do najuboższych.

Pracownicy MOPS przekazali je seniorom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. - W paczkach znalazły się herbata, różne rodzaje kawy, soki, słodycze, cukier, oliwa, zioła, sucharki itp. - wymienia Jakub Słowik, prezes Stowarzyszenia "Senior Na Czasie" zajmującego się realizacją tego zadania.

To już piąty rok, kiedy z okazji Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy Urząd Miasta Tarnowa wysyłał kartki świąteczne w formie elektronicznej rezygnując z tradycyjnej, papierowej formy.

Przypomnijmy, pomoc uzyskiwana z bożonarodzeniowych e-kartek tradycyjnie dedykowana jest osobom dorosłym, a akcja wielkanocna - dzieciom. Oszczędności z e-kartki uzyskane przed rokiem zostały przeznaczone na zakup krzeseł do jadalni w nowym Domu dla Bezdomnych Mężczyzn. Z kolei za pieniądze pochodzące z akcji Wielkanoc 2013 Stowarzyszenie "To co wspólne" zorganizowało 5-dniowe zajęcia wakacyjne dla grupy 12 dzieci niepełnosprawnych.


 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 0 )


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0201