Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Pechowy sparing. Upadek Kołodzieja i Borowicza (WIDEO)
Dodano: 2014-03-28

Bardzo pechowo zakończył się sparing pomiędzy Unią Leszno, a Grupą Azoty Unią Tarnów. W siódmym biegu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. W trakcie trzeciego okrążenia upadek zaliczyli Janusz Kołodziej, Mateusz Borowicz i Nicki Pedersen. Tarnowianie zostali przewiezieni do szpitala.
Do zdarzenia doszło w siódmej gonitwie. Mateusz Borowicz zahaczył o koło Nicki Pedersena, powodując upadek swój, Duńczyka oraz Janusza Kołodzieja. Tarnowianie zostali przewiezieni do szpitala. Tam okazało się, że najprawdopodobniej Kołodziej jest "tylko" mocno potłuczony, być może ma uraz żeber. Obaj tarnowianie musieli zostać w szpitalu na obserwacji. Sparing, choć wynik nie jest teraz najważniejszy, zakończył się wygraną Byków 51:39.


 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 9 )
observer:
Zapis wideo nie pozostawia wątpliwości. Sportowy bandyta żużla Niki Pedersen dał kolejny popis chamstwa kosztem zdrowia rywali. Jak długo władze polskiego speedwaya będą tolerować wyczyny duńskiego psychopaty. Wyobraźmy sobie ligę duńską gdzie jakiś Polak maltretuje kolejno tamtejszych kadrowiczów. Dostałby kopa w d... i wrócił jak niepyszny. A u nas Niki cacy, święta krowa. To pole do interwencji trenera polskiej reprezentacji Cieślaka. Inaczej sam będzie musiał wrócić na tor. A swoją drogą, można mądrzej planować test-mecze Unii, unikając drużyn o szowinistyczno-chamskim obliczu. Te zostawić na mecze EE. Dużo zdrowia dla poszkodowanych jaskółek.
12:04, piątek, 28 mar. 2014
aga:
No fotograf to się wykazał nie lada postawą. Brawo, brawo. Mam nadzieję, że fotka dała zarobić.
14:29, piątek, 28 mar. 2014
Obywatel MT:
Łobuz(czyt.bandyta)Nickuś znowu załatwił dwóch zawodników. Dbając o fair play na torze powinien ponieść taką karę: dopóki Borowicz nie wróci na tor, Pedausen (przepraszam Pedersen vel Petersen - tak wymawiają go redaktorzy sportowi) musi odpoczywać. Borowicz wraca - Nickuś może jeździć. Po tym zastanowi się 3 razy nim zacznie szaleć.
PS. A propos. Bardzo mądry komentarz:"Mateusz Borowicz zahaczył o koło Nicki Pedersena". Czyli winny Borowicz ???? Może jestem ślepy?!?!
PS. A propos. Bardzo mądry komentarz:"
PS.
17:54, piątek, 28 mar. 2014
unia tarnow zks:
trzeba nikusiowi mile powitanie zgotowac na powitanie a najlepiej zalatwc chlpa taz na dobre
20:34, piątek, 28 mar. 2014
kris:
Powiem szczerze że nie wiem kto jest kim na tym nagraniu ale to zdecydowanie wina zawodnika w czerwonym kasku
21:46, piątek, 28 mar. 2014
fan ut :
a bedzie cos o piłce?
23:32, piątek, 28 mar. 2014
observer:
Muszę wziąć w obronę tarnowski portal. Przytoczył on jedynie relację z wypadku, puszczoną "w świat" przez leszczyńskiego sprawozdawcę. A ten akurat widział Pedersena jadącego na czele oraz uderzającego w jego tylne koło Borowicza. Temu ewidentnemu fałszerstwu nie dali się zwieść internauci z całego kraju, pisząc na forach, co myślą - nie od dziś - o postawie Duńczyka i autorze informacji. W ten sposób bowiem usprawiedliwia się karygodną postawę zawodnika na torze i stwarza zagrożenie na przyszłość.
Szkoda, że zapisu wideo nie obejrzał komentator wczorajszego turnieju par żużlowych w Toruniu, niepokojąc się o stan pięty Pedersena, zamiast o zdrowie Borowicza i Kołodzieja. Uczynił z kata ofiarę - stąd nasze stanowcze protesty.
07:48, sobota, 29 mar. 2014
Tomek:
Tutaj upadek z innego ujęcia: http://www.youtube.com/watch?v=HyNeoVosdF0&feature=player_detailpage#t
=551
16:22, sobota, 29 mar. 2014
L.:
Mam nadzieję, że zdjęcia wyszły! Co to za ludzie, stoi wół i zdjęcia robi!
12:17, poniedziałek, 31 mar. 2014


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0201