Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
KRONIKA POLICYJNA
Dodano: 2006-02-16

Kradzież w kinie, pobicie, "skopanie" samochodu, balanga - to bilans ostatnich kilku dni. Policja interweniowała z różnym skutkiem.
Wczoraj policjanci z Centrum byli zmuszeni do wyważenia drzwi mieszkania przy ulicy Widok. W mieszkaniu znaleźli 83 letniego staruszka. Jego stan był ciężki - wyczerpany, z odmrożeniami. Mimo sprzeciwu został przewieziony do szpitala.   Monitoring jednak zdaje egzamin! Policja dzięki informacji przekazanej przez Straż Miejską, szybko zareagowała i dzięki temu schwytala sprawcow pobicia. Na skrzyżowaniu ulic Krakowska i Nowy Świat wybuchła bójka. Dwóch młodych napastników - 18-latek i 20-latek z Pogórskiej Woli pobiło 20-latka z Jodłówki. Ucieczka dwóch sprawców napadu  nie udała się i obecnie są zatrzymani w Izbie Policyjnej.   Wczoraj w nocy w mieszkaniu przy ulicy Krupniczej urządzano libację. Na spożyciu dużej ilości alkoholu nie skończyło się. Jeden z uczestników posłużyl się nożem, zadając współuczestnikowi balangi ranę kłutą w udo. Ranny został opatrzony przez lekarza i wypuszczony do domu. Nietrzeźwy sprawca zdarzenia, we krwi miał 2,4 promile alkoholu, nie miał tyle szczęścia - został zatrzymany.   Ostatniej nocy na ulicy Mościckiego czterech niezdyscylinowanych łobuzów "skopało"...samochód. Pojazd stracił kierunkowskazy i lusterka. Schwytano jednego ze sprawców. Bogu ducha winny samochód i do tego straty na 2 tysiące złotych.   I ostatnia informacja, która nie napawa niestety optymizmem. Nawet w kinie nie można czuć sie bezpiecznie. Mieszkanka Nieczajnej Górnej została... okradziona. Straciła dokumenty, 200 dolarów i portfel. Nie można ani na chwilkę zapomnieć, że wokół grasują złodzieje. Trudno się jednak kontrolować, kiedy film wciąga.   BB  


 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 6 )
krt:
"niezdyscyplinowanych" hehe
08:26, piątek, 17 lut. 2006
dzwon:
ale mieli akcje dwóch wieśniaków sie pobiło i policja wkroczyła bohaterzy normalnie
10:23, sobota, 18 lut. 2006
haha:
ciekawe czemu na osiedlu legionow monitoring nie zdaje egzaminu i raz na tydzien ktos dostaje :P
14:45, sobota, 18 lut. 2006
ktos:
widza to co chca zobaczyc...
07:17, środa, 29 sie. 2007
asia:
hehe bogu ducha winny samochod i niezdyscyplinowane lobuzy buhahahah .ale akcja..
23:13, środa, 7 paź. 2009
Sylwek:
Nie No dobre to jest.
16:36, poniedziałek, 7 lis. 2011


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0353