Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Dni otwarte I LO
Dodano: 2006-03-28

W ciągu całego bieżącego tygodnia drzwi I Liceum Ogólnokształcącym im. K. Brodzińskiego są otwarte dla wszystkich zainteresowanych tą szkołą.
 hspace=W czasie dni otwartych szczególnie oczekiwani są gimnazjaliści, którzy już w czerwcu będą musieli wybrać nową szkołę.  Będą mieli okazję zwiedzić cały budynek i zapoznać się z bliżej z oferowanymi profilami: - matematyczno-informatycznym, - matematyczno- fizycznym, - matematyczno- geograficznym, - dziennikarskim, - humanistycznym, - językowym, - biologiczno-chemicznym.   Prezentacje poszczególnych profili  odbywają się na auli szkolnej codziennie w godzinach 9.00- 14.00.    hspace=- Tego typu prezentacja szkoły jest najbardziej popularna – mówi Paweł, uczeń I LO – gimnazjaliści mają szansę z „pierwszej ręki” dowiedzieć się, czy szkoła i nauka na wybranym profilu pokrywają się z ich wyobrażeniami na ten temat. My chętnie podpowiemy co warto wybrać,  na co liczyć i czego (albo kogo;-) unikać.   ZOBACZ:  www.i-lo.tarnow.pl       EjSi


 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 16 )
Jarek Kornaś:
najlepsze liceum w Tarnowie!
19:11, wtorek, 28 mar. 2006
G.G.:
Jeśli chodzi o poziom nauczania, to odstaje od 3 LO.
22:19, wtorek, 28 mar. 2006
Tomek:
najlepsze jest III LO
potwierdzają to rankingi i wyniki matur

a tak apropo to dlaczego informacja o dniach otwartych dotyczy tylko I LO

ogolnotarnowski portal powinien informować o wszystkich dniach otwartych we wszystkich szkolach bo w tych dniach są dni otwarte we wszystkich liceach

nie podoba mi sie takie przedstawianie informacji
22:41, wtorek, 28 mar. 2006
Tomek:
a więc informuję,

że w dniu 29 marca 2006 r.od godziny 9:00 rozpocznie sie pierwszy dzien otwarty w III LO

22:48, wtorek, 28 mar. 2006
SliFek:
Drogi Tomaszu:

Informacje na tym portalu pojawiają się za każdym razem, kiedy tylko je otrzymamy. Dyrekcja I LO zadzwonila, podała wszelkie informacje i te zamieściliśmy. Jeśli w III również są dni otwarte, to jest mail, relefon, faks, można przyjść osobiście a info na pewno się znajdzie.

Co do różnic poziomów tych dwóch szkół, to prawda jest taka, że zawsze najwięcej mają do powiedzenia Ci co nie chodzili albo do jednej albo do drugiej. Są zupełnie różne i zupełnie inaczej trzeba na nie patrzeć
08:09, środa, 29 mar. 2006
Tomek:
ok rozumiem, w takim razie zwracam honor
11:55, środa, 29 mar. 2006
gaben:
nie wiem jak jest w I LO jednak mimo wszystko nie chciałabym tam edukować się. nie chodzi tu jako tako o poziom czy coś, jednak nie podoba mi się wnętrze szkoły, jak i ludzie, których jako tako dane mi było poznać są dziwni :] i tyle najbardziej jest jednak żałosne porównywanie obu szkół co tylko świadczy o głupocie jednych i drugich, bo takie gadanie nic wam nie da a statystyki są i tyle.
12:07, środa, 29 mar. 2006
Tomek:
ja się podpieram statystykami zebranymi po ostatniej maturze przez UMT
14:59, środa, 29 mar. 2006
M.:
ukonczylem I LO 2 lata temu i z mila checia bym sie wrocil do tych pieknych lat. Szkola jak szkola, jednym sie spodoba innym nie. Mi sie osobicie podobalo, spoko klimat ludzie wiekszosc nauczycieli...( Hans, Jolka i Wlodek wymiatali jak zli ;)) Pozdro dla absolwentow z rocznika 1985.
23:36, środa, 29 mar. 2006
W.:
i dalej wymiataja :d
20:59, czwartek, 30 mar. 2006
Lookasz:
Ale bym się wrócił do I lo...BARDZO:) Nauczyciel są tam bardzo sympatyczni a moich znajomych z tego liceum nie zapomnę nigdy...Najlepsze czasy mojego życia;) Pozdrawiam roczniki `83 `84 `85 i `86 ;)
11:44, piątek, 31 mar. 2006
były uczeń:
A ja uwazam,że I LO "jedzie" na legendzie sprzed lat.Teraz to liceum wiele straciło.Odeszli wybitni nauczyciele.Niektóre klasy profilowane są tylko z nazwy, by przyciągnąć młodzież,ale tak naprawdę to tylko prof.Mastej, prof.Hamplowa się liczą.Reszta liczy na zdolnego ucznia , który sam sobie poradzi i zapracuje na sukces szkoły.Smutne, ale prawdziwe...
19:17, niedziela, 2 kwi. 2006
wiolka:
moim zdaniem najlepsze jest 7LP czyli budowlanka hhe:))
15:54, poniedziałek, 3 kwi. 2006
Majka :):
a tu jest klasa policyjna...?
bo chcę iść do szkoły policyjnej i szukam szkół które mają takie klasy..i nie wiem kiedy są dni otwarte.. pasowały by mi szkoły : tymbark, tarnów, gromnik...bo słyszałam że tam są takie klasy..
moje gg : 5450695
dzięks z góry :)
14:53, poniedziałek, 23 lis. 2009
Mateusz:
Ja chodzę do ILO i nie żałuję mojej decyzji. Jeśli ktoś jest nastawiony na naukę i jednocześnie dobrą zabawę to ta szkoła jest dla niego. Są prof.baaardzo wymagający np. z fizyki prof.E. ale jest niezła zabawa. aha i ludzie są świetni
17:58, niedziela, 24 kwi. 2011
Oliwka:
Ja również chodzę do ILO mam jednak kolegów w III i się orientuję na jakie profile gdzie iść. Jeśli chodzi o przedmioty humanistyczne to ILO, matematyczne i mat-fiz ILO, biol-chemy to teraz już (Hampel odchodzi a chemia średnia) IIILO. Najlepiej popytać wśród uczniów i porównać a nie opierać się na statystykach które nie zawsze odzwierciedlają prawdę.
11:59, poniedziałek, 25 kwi. 2011


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0235