Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Koncert w Kościele p.w. Chrystusa Dobrego Pasterza
Dodano: 2006-04-07

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Tarnowie serdecznie zaprasza na koncert „W hołdzie Janowi Pawłowi II”. To muzyczne spotkanie wykona działający przy parafii kameralny zespół. Podczas koncertu wykonane zostaną utwory instrumentalne oraz wokalno –instrumentalne, w tym jeden skomponowany specjalnie na okazję I rocznicy odejścia Jana Pawła II „Do domu Ojca”.

 src=Ten muzyczny wieczór zapewnią muzycy w składzie:
Joanna Stępień – skrzypce
Karolina Chlipała – skrzypce
Katarzyna Wrona – wiolonczela
Klaudia Gwizd – klarnet
Marta Stańczyk – pianino
Piotr Południak – bas
Gerard Wróbel – gitara
Marcin Walkowicz – wokalAranżacji wszystkich utworów podjął się znany tarnowski muzyk i kompozytor, Bartek Szułakiewicz.

Koncert odbędzie się w Kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Tarnowie, w najbliższą sobotę 8 kwietnia o godzinie 18:45, po wieczornej Mszy Świętej.

Zaproszenie od zespołu 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 0 )


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0208