Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Zapowiedzi kina Millennium
Dodano: 2006-09-01

Poniżej prezentujemy filmy, które będzie można zobaczyć w najbliższym czasie właśnie w kinie Millennium. Jak zwykle bilety na seanse są w cenie 15 zł. Przedstawiamy nadchodzące propozycje, które na pewno znajdą swoich amatorów.

MADAGASKAR 3
03.08 - 23.08.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad Vernon
SCENARIUSZ: Eric Darnell, Noah Baumbach
MUZYKA: Hans Zimmer
PRODUCENT: Mark Swift, Mireille Soria

CZAS TRWANIA: 93
OBSADA: Artur Żmijewski, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Adamczyk
GATUNEK: animowany/przygodowy/familijny

Opis:
Lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple: zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz "przypadkowo" trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym z kasyn w Monte Carlo. Wkrótce za sprawą niefortunnych zbiegów okoliczności wszystkie zwierzaki mają się przekonać co to znaczy być ściganym. Ich tropem rusza bowiem francuska oficer kontroli zwierząt Chantel DuBois, której nie bardzo jest w smak, że w jej rewirze na wolności hulają zwierzęta z Zoo. Do tego ekscytuje ją możliwość upolowania pierwszego lwa w swoim życiu! Aby ujść cało z opresji załoga Zoo wpada na pomysł działania pod przykrywką podupadłego cyrku wędrownego. Rodzi się perfekcyjny plan: postawić na nogi cyrk, odkryć kilka nowych talentów, rzucić Europę na kolana i tym sposobem ocalić skórę podczas długiej drogi do nowojorskiego domu.


PROJEKT NIM
10.08.2012

Twórcy:
REŻYSERIA: James Marsh
ZDJĘCIA: Michael Simmonds
MUZYKA: Dickon Hinchliffe
PRODUCENT: Simon Chinn, George Chignell, Maureen A. Ryan

CZAS TRWANIA: 93
OBSADA: Bob Angelini, Nim Chimpsky, Bern Cohenhunt
GATUNEK: Dokumentalny

Opis:
W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie rodzi się mały szympans. Kilka dni później jego matka dostaje uspokajający zastrzyk. Jej małe, płaczące ze strachu dziecko w brutalny sposób zostaje jej odebrane na zawsze. Mały szympans zostaje nazwany Nim i trafia do rąk absolwentki psychologii, która sama jest już matką trójki dzieci. Za odpowiednim wynagrodzeniem ma go wychowywać jak własne dziecko. W ten sposób wchodzi w życie "projekt Nim", czyli jeden z najbardziej radykalnych w historii eksperymentów, który ma udowodnić, że szympans, wychowywany jak człowiek, może nauczyć się komunikować za pomocą języka. Z czasem Nim przechodzi z rąk do rąk i wpływa na życie każdej z osób, która się nim opiekuje. W wieku 5 lat zna już 120 słów. Naturą i przyzwyczajeniami przypomina człowieka. Niestety, z przyczyn finansowych, projekt zostaje zamknięty, a życie Nima diametralnie się zmienia. Dorosły już szympans wraca do odosobnionej klatki, z której zabrano go w dzieciństwie.


RZECZ O MYCH SMUTNYCH DZIWKACH
10.08.2012 - 16.08.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Henning Carlsen
SCENARIUSZ: Jean-Claude Carriere, Henning Carlsen
ZDJĘCIA: Alejandro Martinez
MUZYKA: Javier Navarrete
PRODUCENT: Raquel Guajardo, Leonardo Villarreal, Vincente Aldape, Nina Crone, Henning Carlsen, Norbert Llaras, Jordi Rediu, Enrique Fernandez

CZAS TRWANIA: 90
OBSADA: Geraldine Chaplin, Emilio Echevarria, Paola Medina
GATUNEK: dramat/romans

Opis:
Ekranizacja ostatniej powieści Gabriela Garcii Marqueza, to opowieść o emerytowanym dziennikarzu, który po latach korzystania z życia, zdobywa się na odwagę, by spełnić swoją największą i dotąd niezaspokojoną erotyczną fantazję. Marzy o szalonej, upojnej nocy z dziewicą. Ta niecodzienna zachcianka wprowadza w jego życie niepokój. Czy będzie to pierwsza prawdziwa i być może ostatnia miłość w jego życiu?


DZIEDZICTWO BOURNE'A
17.08.2012 - 30.08.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Tony Gilroy
SCENARIUSZ: Tony Gilroy, Dan Gilroy

CZAS TRWANIA: 135
OBSADA: Jeremy Renner
GATUNEK: akcja/thriller

Opis:
Trylogia Bourne'a na całym świecie zarobiła już prawie miliard dolarów. Czwarte, nowatorskie podejście do cyklu o Jasonie Bournie to niezwykła opowieść uzupełniająca i zamykająca kultowy cykl.


2 DNI W NOWYM JORKU
17.08.2012 - 23.08.2012Twórcy:
REŻYSERIA: Julie Delpy
SCENARIUSZ: Julie Delpy, Alexia Landeau
ZDJĘCIA: Lubomir Bakchev
PRODUCENT: Julie Delpy, Hubert Toint, Scott Franklin, Christophe Mazodier, Ulf Israel, Jean-Jacques Neira

CZAS TRWANIA: 91
OBSADA: Chris Rock, Julie Delpy, Vincent Gallo
GATUNEK: komedia

Opis:
Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru, ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion (Albert Delpy) i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy (Vincent Gallo), nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i miłosnych nieporozumień.


DYKTATOR
17.08.2012 - 23.08.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Larry Charles
SCENARIUSZ: Sacha Baron Cohen, Alec Berg, David Mandel, Jeff Schaffer
ZDJĘCIA: Lawrence Sher
MUZYKA: Erran Baron Cohen
PRODUCENT: Sacha Baron Cohen, Scott Rudin, Todd Schulman, Anthony Hines

CZAS TRWANIA: 83
OBSADA: Sacha Baron Cohen, Anna Faris, Ben Kingsley
GATUNEK: komedia

Opis:
Zasobne w ropę naftową, odizolowane od swoich sąsiadów, północnoafrykańskie państwo Wadiya, rządzone jest przez zajadłego przeciwnika Zachodu Aladeena, od kiedy ten w wieku sześciu lat objął władzę. Wtedy to właśnie po nagłej i nieszczęśliwej śmierci ojca, którego przypadkowo na polowaniu dosięgło 97 kul i jeden granat, nadano mu oficjalny tytuł Najwyższego Przywódcy. Jego najbardziej zaufanym i najbliższym doradcą jest Wuj Tamir (Ben Kingsley), który sprawuje funkcje Szefa Tajnej Policji, Szefa Bezpieczeństwa i Zakupu Kobiet. Na nieszczęście dla Aladeena, tak pogardzany przez niego Zachód zaczyna wtykać nos w sprawy Wadiyanu, a ONZ od ponad dekady nakłada na kraj sankcje. Po próbie zamachu na życie Przywódcy, w którym ginie jego kolejny sobowtór, Tamir przekonuje Aladeena, aby ten wystąpił na forum ONZ. Generał Aladeen, Tamir i ich świta jadą więc do Nowego Yorku, gdzie czeka ich niezbyt ciepłe powitanie.


MERIDA WALECZNA 3D
24.08.2012 - 30.08.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Mark Andrews, Brenda Chapman
SCENARIUSZ: Brenda Chapman, Irene Mecchi, Mark Andrews, Steve Purcell
ZDJĘCIA: Robert Anderson
MUZYKA: Patrick Doyle
PRODUCENT: Katherine Sarafian

CZAS TRWANIA: 101
OBSADA: Dominika Kluźniak, Andrzej Grabowski, Dorota Segda
GATUNEK: animowany/przygodowy/akcja

Opis:
"Merida Waleczna" to wspaniała filmowa przygoda pełna niezapomnianych bohaterów i poczucia humoru, uwielbianego przez widzów w każdym wieku. Merida to uparta córka królewskiej pary, a przy tym znakomita łuczniczka. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, postępuje wbrew prastarym zwyczajom. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo niebezpieczeństwo. Czy Merida odkryje znaczenie prawdziwej odwagi i zdoła cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno?


KORIOLAN
24.08.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Ralph Fiennes
SCENARIUSZ: John Logan
ZDJĘCIA: Barry Ackroyd
MUZYKA: Ilan Eskheri
PRODUCENT: Ralph Fiennes, John Logan, Gabrielle Tana, Julia Taylor-Stanley, Colin Vaines

CZAS TRWANIA: 122
OBSADA: Ralph Fiennes, Gerard Butler, Brian Cox
GATUNEK: dramat/thriller

Opis:
"Koriolan" to najnowocześniejsza od czasu "Romea i Julii" Baza Luhrmana, ociekająca testosteronem ekranizacja dzieła Szekspira, ukazującego krwawą zemstę generała Kajusa Marcjusza na niewdzięcznych mieszkańcach Wiecznego Miasta, którzy pozbawiają go szans na objęcie najwyższej władzy w Rzymie. Wygnany i upokorzony przyłącza się do armii Wolsków pod wodzą Aufidiusza, by wspólnie przypuścić atak na miasto, które haniebnie zdradziło swojego obrońcę.


NIETYKALNI
24.08.2012-30.08.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Olivier Nakache, Eric Toledano
SCENARIUSZ: Olivier Nakache, Eric Toledano
ZDJĘCIA: Mathieu Vadepied
MUZYKA: Ludovico Einaudi

CZAS TRWANIA: 112
OBSADA: Francois Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny
GATUNEK: komediodramat

Opis:
Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi!


FACECI W CZERNI 3
24.08.2012-30.08.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Barry Sonnenfeld
SCENARIUSZ: Etan Cohen, David Koepp, Jeff Nathanson, Michael Soccio
ZDJĘCIA: Bill Pope, ASC
MUZYKA: Danny Elfman
PRODUCENT: Walter F. Parkes, Laurie MacDonald

OBSADA: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin
GATUNEK: science-fiction/akcja/komedia

Opis:
W filmie "Faceci w czerni 3", agenci J (Will Smith) i K (Tommy Lee Jones) cofają się w czasie. W trakcie swojej 15-letniej współpracy z agencją J widział już kilka niewytłumaczalnych rzeczy, ale nic - nawet kosmici - nie intryguje go tak bardzo jak jego sarkastyczny, małomówny partner. Kiedy stawką staje się życie K i los planety, agent J będzie musiał wrócić do przeszłości i uporządkować pewne sprawy. Odkryje, że istnieją tajemnice, o których K nigdy mu nie powiedział - tajemnice, które ujrzą światło dzienne, kiedy J połączy siły z młodym agentem K (Josh Brolin), aby uratować partnera, agencję i przyszłość rodzaju ludzkiego.


ROMAN BARBARZYŃCA 3D
31.08.2012-06.09.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Kresten Vestbjerg Andersen, Thorbjorn Christoffersen, Philip Einstein Lipski
SCENARIUSZ: Thorbjorn Christoffersen
MUZYKA: Nicklas Schmidt
PRODUCENT: Kresten Vestbjerg Andersen, Thorbjorn Christoffersen, Philip Einstein Lipski, Trine Heidegaard

CZAS TRWANIA: 89
OBSADA: Maciej Stuhr, Czesław Mozil, Anna Mucha
GATUNEK: animowany/przygodowy/fantasy

Opis:
Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i humoru wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą Wrzaskier (Czesław Mozil) - bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), Ksenia (Anna Mucha) - zabójcza w boju i wyglądzie dziewica-wojowniczka oraz elf Lameras (Jacek Braciak) - mistrz gry w dwie wieże. Drużyna Śmieszenia stawi czoło grającemu o tron Wszechściemia Zamordorowi i jego wiernemu słudze - generałowi Szauronowi.


STEP UP 4 REVOLUTION 3D
31.08.2012-06.09.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Scott Speer
SCENARIUSZ: Jenny Mayer
ZDJĘCIA: Karsten Gopinath
PRODUCENT: Erik Feig, Jennifer Gibgot, Adam Shankman, Patrick Wachsberger

CZAS TRWANIA: 97
OBSADA: Kathryn McCormick, Ryan Guzman, Adam G. Sevani
GATUNEK: muzyczny/romans

Opis:
Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się "The Mob". Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych - dzielnica członków "The Mob" zagrożona jest wyburzeniem. Jeżeli tancerze nie zaczną działać, to ich rodzinne strony już nigdy nie będą takie jak dawniej. To nie jest tylko rewolucja w tańcu - to taniec stanie się rewolucją! O marzenia warto walczyć za wszelką cenę.


ŁOWCY GŁÓW
31.08.2012-06.09.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Morten Tyldum
SCENARIUSZ: Lars Gudmestad, Ulf Ryberg
ZDJĘCIA: John Andreas Andersen
PRODUCENT: Marianne Gray, Asle Vatn

CZAS TRWANIA: 100
OBSADA: Aksel Hennie, Synnove Macody Lund, Nikolaj Coster-Waldau
GATUNEK: akcja/kryminalny/thriller

Opis:
Roger (Hennie) zdaje się mieć wszystko, o czym trzydziestoletni mężczyzna mógłby marzyć: jest najlepszym norweskim headhunterem, ma przepiękną żonę, prowadzącą ekskluzywną galerię oraz luksusową willę. Sęk w tym, że aby wieść wystawne życie, Roger musi od czasu do czasu uzupełniać zasoby finansowe wymyślnymi kradzieżami dzieł sztuki. Pewnego dnia żona przedstawia mu przystojnego klienta Clasa Greve’a (Coster-Waldau), który dzięki intratnej posadzie w koncernie elektronicznym, wszedł w posiadanie drogocennego obrazu. Planując perfekcyjny napad na rezydencję Greve’a, Roger nie przypuszcza nawet, że trafił na wyjątkowo trudnego i przebiegłego przeciwnika.


JESZCZE DŁUŻSZE ZARĘCZYNY
31.08.2012-06.09.2012


Twórcy:
REŻYSERIA: Nicholas Stoller
SCENARIUSZ: Jason Segel, Nicholas Stoller
ZDJĘCIA: Javier Aguirresarobe
MUZYKA: Michael Andrews
PRODUCENT: Judd Apatow

CZAS TRWANIA: 124
OBSADA: Emily Blunt, Jason Segel, Rhys Ifans
GATUNEK: komedia romantyczna

Opis:
Film "Jeszcze dłuższe zaręczyny" rozpoczyna się w momencie, w którym kończy się większość komedii romantycznych. Dokładnie po roku od pierwszego spotkania, Tom Solomon (Jason Segel) zaskakuje swoją ukochaną Violet Barnes (Emily Blunt) wręczając jej pierścionek zaręczynowy. Wygląda na to, że przeznaczeniem Toma i Violet jest szczęśliwe wspólne życie. Jako szef kuchni w Birch, Tom jest mistrzem modernistycznej sztuki kulinarnej i jest o krok od awansu. Życiem Violet jest nauka i szansa na studia doktoranckie na Uniwersytecie w Berkeley. Chociaż nic nie przychodzi jej łatwo, decyduje się zająć organizacją ślubu. Znalezienie idealnego miejsca na ślub każdego może przyprawić o ból głowy, ale dla Violet bardziej bolesna okazuje się być odmowa przyjęcia jej na wymarzoną uczelnię. Kiedy okazuje się, że dziewczyna dostaje zielone światło na Uniwersytecie w Michigan, Tom decyduje się schować dumę do kieszeni i zgadza się na wyjazd z Violet. Może przecież przez dwa lata gotować w Michigan, będą tylko musieli przesunąć ślub...
 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 210 )
mieszkaniec:
wow !! az 2 propozycje ?????!!!!! no to na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie.
15:13, niedziela, 3 wrz. 2006
Lola:
Dzięki za Step up - Tanic zmysłów !! Pójde napewno :)
10:12, środa, 20 wrz. 2006
Foczk@:
Step Up?? To może być coś naprawde Ffajnego:D:D:D Poszedł bym również na "Kto nigdy nie żył..."no ale godziny seansów mi nie robią:(
22:09, czwartek, 28 wrz. 2006
Kamil:
dajcie mi nową cz.za szybcy za wsciekli
20:46, czwartek, 5 paź. 2006
Karolina:
Witam!!
Proszę napisać czy "Papież który pozostał człowiekiem", bedzie wyświetlany w millenium, czy tylko w marzeniu??
Z góry dziekuję i pozdrawiam
11:33, niedziela, 29 paź. 2006
Madzia:
Prosze zagrajcie jeszcze raz "Jasminum"!! Z góry dziekuje:-)
19:32, wtorek, 7 lis. 2006
ja:
ja mam takie pytanie: kiedy i czy wogole pojawi sie w repertuarze film "pakt milczenia"?? jesli ktoś wie to bardzo prosze odpowiedzieć
19:07, niedziela, 12 lis. 2006
Michał:
A może by tak BONDA??
20:51, piątek, 17 lis. 2006
green:
a czy będzie w tarnowie PULP FICTION ?!?!?!?
20:05, sobota, 16 gru. 2006
Paulina:
Kiedy będzie premiera "Eragona"? z góry dzięki!
18:15, wtorek, 19 gru. 2006
Radzio:
WoW..:O ciekawe kiey Piłe 3 puszczą...Dajecie spokój.Tarnów to większa wieś niż Lisia Góra(bez obrazy)
19:35, czwartek, 11 sty. 2007
Żarardina:
siema. wsz teatr jest do bani sopiero po przeczytaniu zczaiłam oco kaman bo to nic! nie wiadomo co gdzie jak i poco,pozatym fakty sa przekrecane!
17:37, piątek, 12 sty. 2007
ytey:
dlaczego nie ma holiday????
20:51, piątek, 12 sty. 2007
zainteresowany:
czemu niema holiday ?
23:09, sobota, 13 sty. 2007
szefik:
Dlaczego nie gracie Dlaczego nie???:p
14:45, czwartek, 18 sty. 2007
Jutka:
A ja bym chciała oglądnąć jakiś stary czarnobiały film!!!!!!:)
14:54, niedziela, 21 sty. 2007
aga:
holiday, pila 3 , deja vu , dlaczego nie... i nic z tego ?
17:21, wtorek, 23 sty. 2007
fanka:
Mam fajny film a jest nim Świadek koronny!!!
12:38, czwartek, 25 sty. 2007
Rafałek:
Ej wczoraj byłem na pokazie, tak legalnie, - taka mała dygresja, dla prawych i sprawiedliwych, oskarżajacych o nielegalne kopie z neta...
Film oceniłbym na 8,5/10. Dlaczego? Rola Foremniak, denna, Żmijewski, jak zawsze Pan Milusi... najlepiej zagrał chyba Grabowski, to jest dopiero wczucie się w rolę. Gratulacje dla Małaszyńskiego i Dąbrowskiej za udany debiut na dużym ekranie, a szczególnie za scenę gwałtu dla p.Alicji, wielkie wyzwanie. Małaszyński - spokojny, zrównoważony, ale i wybuchowy w pewnym momencie.
Grabowska, Urszula Grabowska, szczerze móiąc byłą taka nijaka, rozstrojona... Jednak ujmując jej grę w całość udało jej się wykreować tę postać w pełni.
Uczucia graja w tym filmie większą rolę niż sam główny wątek gangesterki, i włąśnie to trzeba w nim dostrzec, to jak zwykły, szary dziennikarz z ulicy potrafi stawić czołą największym bandziorom w obronie miłości...
Warto pójść do kina na film, muzyka dodaje urokliwego nastroju, a wszystkie ujęcia doskonale oddają wykreowaną rzeczywistość.
Polecam.
01:50, środa, 31 sty. 2007
Paris H.:
Wow!!! Będzie wreszcie Piła, Pachnidło i Linda. A potem Testosteron. Wypasione filmy!
12:13, wtorek, 6 lut. 2007
jejku:
dlaczego wy zawsze jestesie tak opoznieni?? w marzeniu dawno juz graja Dlaczego nie, a u was pewnie dopiero na wielkanoc sobie ogladne. co to za kino zeby puszczac jakies przwecietne filmy, a to co najlepsze to za kilka miesiecy. ja sie dziwie ze was ktos jeszcze odwiedza. ale to tylko dlatego ze ludzie maja karnety ze zniżkami z azotow!!!!! poprawcie sie. pozdrawiam
15:14, niedziela, 11 lut. 2007
Jejku:
Byłam na Dlaczego tak i to jest zajezyste kinko, a swiadek tej ejst zajezysty. Boski maciuś Zakościlny i jeszcze bozszy Pawelek Malszyński. Suuperowe kinko.
02:22, czwartek, 15 lut. 2007
jejku:
O jejciu, jejciu kiedy w Marzenie zapodadzą zajerzysty film z Pawełkiem Maładszyńskim Ja mam taki blok po mamie ze zniżką azotową. Dajcie to w marzeniu. Pozdraiwam.
01:09, piątek, 16 lut. 2007
jejku:
Dejcie mi pawla malaszynskiego bo wyschne na wiorki, albo maciusia zakosiclenego. w amrzeniu to daja
21:26, piątek, 2 mar. 2007
Dziewczynka:
Dawno się tak nie uśmiałam na polskim filmie jak dziś. Tacy są właśnie mężczyźni - teksty z życia wzięte. Jak dla mnie rewelacja, az sobie makijaż rozmazałam.Troche, wulgaryzmów ale to własnie nakręca akcje - taka jest rzeczywistosc - po co wiec wycinać brzydkie wyrazy. I tak słyszymy je na kazdym rogu.
01:58, niedziela, 4 mar. 2007
zofia:
a gdzie jest nowy Bond ???? w galerii zdjec jest kadr z tego filmu, a w repertuarze go nie ma !!!!
13:56, niedziela, 4 mar. 2007
tomaszbudzik:
Do Zofii. Film Casino Royale wyświetlany był do stycznia, w związku z czym nie ma już swojego miejsca w "Zapowiedziach kina Millenium". Po prostu `zepchnęły` go inne propozycje filmowe.
Pozdrawiam.
08:54, poniedziałek, 5 mar. 2007
zofia:
Serdecznie panu dziękuję za rzeczową odpowiedź. Przepraszam, że sama się nie zorientowałem. To zapewne te mirgeny, ktore dręczą mnie od dawna. Z wyrazami wdzięczności
00:58, piątek, 9 mar. 2007
zofia:
Panie Tomaszu miły, jedno pytanie nie a propo, zna pan jakieś lekarstwo na migreny. Na głowę? Dręczą mnie nieustannie. Ściskam Zof.
15:00, sobota, 24 mar. 2007
tomaszbudzik:
Jest mi niezmiernie przykro, droga Zofio, ale nie znam żadnego takiego leku. Po prostu do tej pory nie borykałem się z problemem migreny.
Dziękuję za zainteresowanie rubryką i życzę zdrowia.
16:09, sobota, 24 mar. 2007
lord:
Witam all mam pyatnie? kiedy bedzie Klątwa 2 :>? w milenium :>??
17:21, środa, 28 mar. 2007
Kicha:
Kiedy bedzie w końcu klątwa 2 ... ja juz naprawde nie moge sie doczekac
23:36, czwartek, 12 kwi. 2007
justyna:
a kiedy bedzie norbit ? :> :((((
22:29, poniedziałek, 30 kwi. 2007
Justyna:
Nie jestem głupia
Nie jestem autorka tej opini tylko mój brat który nie ma nic ciekawego do robienia ja nawet nie mam pojecia co to za film Nrobia i nie słucham techno bo to dno!!!!!!
20:13, poniedziałek, 7 maj. 2007
Niecierpliwa:
Liczę na was!! Błagam puście "Zakochaną Jane"!! Błagaaam!!
13:05, sobota, 22 wrz. 2007
Nicierpliwa:
Jesteście bossscy. Dziękuję że mnie posłuchaliście. Będzie Jane. Będzie Jane. Hurrraaaa!!!!!
16:10, poniedziałek, 1 paź. 2007
Niecierpliwa:
Czy mogłybyście powtórzyć Kochaną Jane, bo nie zdązyłam na seans, bo mnie mama zagadała.
00:42, czwartek, 1 lis. 2007
Niecierpliwa:
Kocham Jane. Jestem zakochana. Czekam na powtórkę. Zakochana.
23:20, sobota, 24 lis. 2007
Niecierpliwa:
Kiedy ta zakichana Jane trafi do zakochanej nierpciusi?
01:41, czwartek, 13 gru. 2007
....:
moglibyscie zagrać ps.kocham cie i pile 4
00:03, czwartek, 17 sty. 2008
.....:
a może coś na 14 luty
mam na myśli film " ps.kocham cię /ps. i love you " 14 luty premiera .. ale widze ze nie planujecie nic :(((((
00:02, poniedziałek, 28 sty. 2008
...:
Widze że coś sie dało zrobić i jest ps. kocham cię ale dopiero w marcu :(( to musi taki zaje*sty filmmmmm :(( nie da sie go zagrać 14 Lutego w walentynki .. bo to co gracie w ten dzien to nie zapowiada sie na nic ciekawego :(( wciśnijcie ps.kocham cie w Walentynki !! PROSZEEEEEEEEEE :((((((((
23:36, czwartek, 31 sty. 2008
googia:
a będzie film "27 sukienek" ???
na walentynnki ??? :D
18:04, poniedziałek, 11 lut. 2008
karolka:
czy będzie wyswietlana Wyspa Dinozaura? dla dzieci
08:41, środa, 13 lut. 2008
Nika:
W Krakowie grają The Kingdom, a u nas co???? Jakieś badziewie!!!!!!
18:50, niedziela, 17 lut. 2008
Nika:
W Dębicy grają Mózg,a tutaj to co, jestem badziewiara, i co mi zrobicie?
22:53, poniedziałek, 18 lut. 2008
Nika:
W Tuchowie idę pożłopać piwo, a tutaj? - tylko japcoki dajo.
09:55, niedziela, 24 lut. 2008
edward:
a będzie SWEENEY TODD?
13:13, piątek, 29 lut. 2008
mam pytanie:
czy będzie wyświetlany świetny film Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
11:31, sobota, 1 mar. 2008
Olimpia:
Było by fantastycznie gdyby wyświetlili film najpierw strzelaj później zwiedzaj
20:28, poniedziałek, 3 mar. 2008
Nika:
w teceku grzeję z kolesiami, a tutaj co? nawet na grzanie nie mam chcicy.
19:38, sobota, 22 mar. 2008
Lostin:
Czy będzie wyświetlany film "Oko"?
14:32, sobota, 5 kwi. 2008
Gromowładna:
Hej czy będzie wyswietlany film "OKO" ??
15:55, wtorek, 15 kwi. 2008
Nika:
Jestem total świrniętą dziewczyną. Kocham hiphop i piwsko. Czy znajdzie się agent który pójdzie ze mną na Kingdom albo film Oczy?
16:06, środa, 16 kwi. 2008
Lola:
Proszę o film "SIEROCINIEC" !!!
09:15, czwartek, 8 maj. 2008
Lola:
Uprzejmie dziękuję za spełnienie mojej prośby.
09:26, sobota, 10 maj. 2008
Nika:
Czekam. Zrobię Ci Kingdom. W Krakowie. Oraz puszczę "Oko". W Tarnowie. Kto chętny?
00:30, poniedziałek, 12 maj. 2008
Lola:
Tym razem zamawiam u was film Sen Kasandry.
10:28, piątek, 16 maj. 2008
Lola:
I znowu wypada mi pięknie Państwu podziękować. To niezwykłe, jak szybko spędzacie prośby tarnowskich kinomaniaków. Jesteście debest.
10:27, niedziela, 18 maj. 2008
kara:
a czy był jusz wyświetlany film w tarnowie Droga do przebaczenia
14:27, niedziela, 18 maj. 2008
FP:
Karo, o przebaczeniu nie może być mowy przy takiej pisowni...
15:23, piątek, 23 maj. 2008
kara:
a ty nigdy błęduw nie robisz?
01:26, sobota, 24 maj. 2008
Agata :):
Czy będzie wyświetlany film 2 dni w Paryżu lub Superhero ??
17:52, czwartek, 12 cze. 2008
mati77:
kiedy bedzie kung fu panda o ktorej godz.
16:44, czwartek, 3 lip. 2008
Lola:
Dzień dobry: zamawiam u was coś z klasyki kina. Na przykład Winetu albo Miśka Koralgola.
20:53, sobota, 5 lip. 2008
Fi:
dlaczego w żadnym z tarnowskich kin nie można było zobaczyć fimlu SWEENEY TODD!?!?!?!
14:46, środa, 9 lip. 2008
Ef:
Bo to był badziew jak żadko.
14:50, czwartek, 10 lip. 2008
Fi:
na ja wiem że badziew podobnież, ale kocham Dżonusia Depa, a nie chce mi się ściągać tego z netu.
22:48, niedziela, 13 lip. 2008
Madzia:
O rany :) Będzie Om Shanti Om :D
11:47, wtorek, 22 lip. 2008
Kasia95:
Czy może bedzie w kinie millenium grane "TWILIGH" prosze o odpowiedz z góry dziekuje:)
21:30, wtorek, 22 lip. 2008
tOm:
a kiedy będzie ``MOJA DZIEWCZYNA WYCHODZI ZA MĄŻ`` ????
21:19, środa, 23 lip. 2008
MaGda:
Hancock bylam na tym w londynie Film ktory naprawde warto zobaczyc ;ddd
01:12, wtorek, 5 sie. 2008
Bartek_05:
Puscilibyscie film " Chłopaki też płaczą", bo widziałem reklame w telewizji i sie fajnie zapowiada, a u was w zapowiedziach go nie ma :/ z góry dzięki
14:20, sobota, 9 sie. 2008
widz:
Czy będą Gwiezdne Wojny:Wojny Klonów?
13:31, piątek, 26 wrz. 2008
Floxi:
Czy Bedziecie puszczac High school Musical 3 ????***
12:07, czwartek, 2 paź. 2008
Monia:
A kiedy zagracie "Elegie"????
11:00, wtorek, 14 paź. 2008
szpoczek:
moze by taki jakis maraton komedie / horrory ... ? z piatku na sobote od 18 -24..??
17:15, wtorek, 14 paź. 2008
Lilka:
A będzie High School Miusical 3???
13:00, niedziela, 19 paź. 2008
karola:
dajcie Hight School Musical 3 a napewno sie wybiore :)
17:44, niedziela, 19 paź. 2008
journalist22:
Polecam "Senność" Magdaleny Piekorz, kolejny po "Pręgach" genialny film.
21:44, niedziela, 26 paź. 2008
96kajtek96:
a HSM3 będzie w kinie milenium ?
20:33, sobota, 1 lis. 2008
agniesiaa:
a bedzie hsM 3 ?
15:42, niedziela, 2 lis. 2008
sy;lwi:
macie załoszyc film hic school miuzical
20:36, poniedziałek, 3 lis. 2008
Miss Di:
Plisss dajcie rano 10 listopada HSM 3, bo w marzeniu są beznadziejne godziny...plisSs
21:59, środa, 5 lis. 2008
agaa5555:
napewno pojde na garfielda, madagaskar, jaja w tropikach i nie zadzieraj z fryzjerem supperr!!
14:22, czwartek, 6 lis. 2008
Agaa5555:
plis dajcie " Tajne przez poufne" byloby superr.
14:24, czwartek, 6 lis. 2008
Muszka:
A kiedy będziecie puszczać ,,Eagle Eye"??? Premiera polska była już 17 października, a w Tarnowie do dziś to nie leci!!
15:00, piątek, 7 lis. 2008
Natka:
niewiecie czy w kine milieniu graja juz high school musical3
08:46, sobota, 8 lis. 2008
Tezeusz z Hadży:
Zajeżdżyście że będzie Hajskól w Milenjum.
17:17, wtorek, 11 lis. 2008
hsm3:
High school musical miało być 24.11.08 ! jak dzwonilam to tak mi mowili :| a teraz sie ookazuje że od 5.12 !
20:08, wtorek, 25 lis. 2008
Okruch:
A co z filmem "Zmiechrz" to przeciez hit
20:06, niedziela, 7 gru. 2008
Kinomanka:
A Zmierzch?
14:54, wtorek, 30 gru. 2008
oncia:
a moze tak terminator 4
18:49, piątek, 2 sty. 2009
jacek:
a kiedy bedzie terminator 4
18:50, piątek, 2 sty. 2009
aka:
a kiedy będzie "Zmierzch"???:(
18:54, środa, 7 sty. 2009
gwizdek:
własnie kiedy zmierzch?
22:56, czwartek, 8 sty. 2009
chudy:
Bardzo dobry pomysl z tymi klasykami.Może przyjdzie czas i na Ojca Chrzestnego lub Człowieka z blizną. pozdrawiam
11:13, sobota, 17 sty. 2009
Wizjer:
A Gry Wojenne? Ech... znów będę musiał jechać do Krakowa.
01:43, piątek, 23 sty. 2009
Marizz:
Ja chce "Zmierzch" :(
22:55, sobota, 24 sty. 2009
Polacy:
My nie chcemy Zmierzchu!!! Polacy
10:31, środa, 28 sty. 2009
Agga:
Dajcie "Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona ".
17:27, środa, 28 sty. 2009
Senior:
Namawiałabym to sięgnięcia po źródło komedii. Świat się śmieje, albo Pancernik Patjomkin. Z równą ochotą obejrzałabym coś z archiwaliów X Muzy: na przykład wodewile, operatki, music halle.
14:30, sobota, 31 sty. 2009
Konczita Martinez:
Proszę o trochę spokojnej kameralistyki filmowej, na przykład wodewile, operetki i boogie-woogie
19:47, niedziela, 8 lut. 2009
ciekawska:
A bedzie w tarnowie wogole puszczany film "Walkiria"?????
18:38, czwartek, 12 lut. 2009
olek:
co ze zmierzchem? w marzeniu już tego nie grają a millenium?
08:42, piątek, 13 lut. 2009
matti:
Mam taki dziki mega pomysł, żeby pokazać w Tarnowie, w MCKu właśnie, pokazy wrestlnigu, zapasy, kick-boxing et cetera
11:22, sobota, 14 lut. 2009
papapapa:
ja chce ZMIERZCH
18:08, niedziela, 15 lut. 2009
Ewa:
Zwracam się z uprzejmą prośbę żeby nie grać filmu Zmierzch. To najgorszy film tego roku w krajowych kinach. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
13:49, poniedziałek, 16 lut. 2009
Britney:
Wkurza mnie to, że wszyscy tak litują sie nad Rihanną. Co prawda gardzę facetami, którzy biją kobiety, ale tej całej Ruhanny mi jakoś nie szkoda. Jak można szanować kobietę, która ubiera i zachowuje się jak tania dziw.. ?!? Pozatym ona wcale nie jest taka piękna. Ma wystające czoło, rozpłaszczony nos, a bez makijażu wygląda tragicznie. Dawniej to chociaż fryzura jako tako dodawała jej urody, a w tej chwili wygląda jak transwestyta. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego Pudelek tak się nią zachwyca. Mam nadzieję, że Chris się jakoś z tego wykaraska, bo szkoda go jako muzyka.
17:17, środa, 18 lut. 2009
;p;p;p:
ja chce zmierzch
20:48, środa, 18 lut. 2009
Booker:
Nie życzę sobie Zmierzchu. Stracę do was całą sympatię jak puścicie ten badziew dla ćwierćinteligentnych dziewuch.
09:40, czwartek, 19 lut. 2009
96kajtek96:
kiedy bedzie harry potter i ksiaze półkrwi i milenium wiem ze premiera miała byc w listopadzie a ja tak czekam i do tej pory nie ma tego w tarnowie
10:38, czwartek, 19 lut. 2009
jasiiiu92:
witam. potrzebuje się dowiedzieć jak są seanse w kinie milenium w Tarnowie w czwartek, w których godz :)
19:57, poniedziałek, 16 mar. 2009
Klaudusia:
Od ilu lat wpuszczaja na "kochaj i tancz"? odpiszczie tylko szybko prosze;)
16:21, czwartek, 26 mar. 2009
red.:
od 15 lat...radzimy zaglądać na repertuar, zawsze do każdego filmu po kliknięciu na tytuł dokładny opis;)

pozdrawiamy,
18:37, czwartek, 26 mar. 2009
gale123:
Dlaczego nie ma teraz poranków dla dzieci? dawniej były bajeczki przed południem a teraz to nie jest potrzebne? troszkę to dziwne - mam nadzieję że przez samo zobaczenie kina i odbioru bajeczki na dużym ekranie ,dzieci były by zafascynowane a i babcie miały by zajęcie i myślę że frekwencja na pewno by była wysoka.
21:45, niedziela, 5 kwi. 2009
Visenna18:
Czy dałoby się puścić fil "Walc z Baszirem"? Bede wdzięczna. Pozdrawiam:)
14:54, sobota, 11 kwi. 2009
Magda:
Ale super!!! Niedawno nie mogłam się doczekać, kiedy Hannah Montana będzie w kinie w Tarnowie, a to już niedługo!!! Na 100% pójdę ;)
19:50, poniedziałek, 13 kwi. 2009
dora:
Na film Hannah Maontana: The Movie wpuszczą jeśli ktoś ma mniej niż 15 lat?
22:03, sobota, 18 kwi. 2009
Kasia:
proponuje SEVENTEEN AGAin !
18:21, poniedziałek, 27 kwi. 2009
.:
Jestem pod wrażeniem!
Tarnowskie kino się rozwija!
Frost/Nixon, Woody Allen i Obywatel Kane...
no no!
22:26, poniedziałek, 27 kwi. 2009
mirak:
Żenada. Od rana do wieczora ten sam film, przez pół miesiąca
10:08, sobota, 16 maj. 2009
:):
17 again
14:52, poniedziałek, 25 maj. 2009
...:
żenujace jest Tarnowskie kino :( za nim beda normalne propzycje to nas zima zastanie. Chciało by sie z dziewczyną wybrac do kina , to sie nie ma mozliwosci [*]
18:54, poniedziałek, 15 cze. 2009
maniek:
prosiłbym o film Udręczeni ;]
21:13, niedziela, 21 cze. 2009
Kamka:
Kiedy bd film: "Udręczeni"? Bo premiera tego filmu odbyła się 19 czerwca, a tu lipa! U nas dalej go nie ma! Jednak Tarnów to wieś zabita dechami!
19:38, sobota, 27 cze. 2009
Tereska:
To wciąż stare zapowiedzi - nie da się jakoś tego uaktualnić?
08:36, środa, 1 lip. 2009
Tarnowianie:
Prosimy o uaktualnienie zapowiedzi kina Millennium!
10:54, czwartek, 9 lip. 2009
XYŻ:
Jeżeli to możliwe, uprzejmie proszę o opublikowanie nowych propozycji kina. Z góry serdecznie dziękuję.
09:15, piątek, 10 lip. 2009
wściekła:
i znowu muszę do juskonalndii jechać, bo się nigdy nie doczekam nowości w swoim mieście. chyba że mnie zaskoczycie i pod koniec roku będzie na ekranach tarnowskich kin Transformers 2...
21:11, sobota, 11 lip. 2009
Ada:
Nareszcie "Coco Chanel"!
14:23, środa, 22 lip. 2009
Ja2:
O Której Grają Harry Pottera 6 . ?
13:31, środa, 12 sie. 2009
Aś:
Wiadomo czy w Tarnowie zamierzając puścić `Oszukać przeznaczenie 4`?
19:20, piątek, 14 sie. 2009
p_aulo:
pewnie w ogóle nie będzie oszukać przeznaczenie4 w Tarnowie....
20:44, piątek, 11 wrz. 2009
nick:
zapowiedzi czego są na tej podstronie może pustki?
14:12, środa, 23 wrz. 2009
jaaa:
mam takie pytanie .. kiedy ebda grac "GALERIANKI w tarmnowie ??
21:36, poniedziałek, 28 wrz. 2009
Aniela:
mogla bym sie dowiedziec kiedy wejda do naszego ternowskiego kina "Galerianki" ??
18:49, środa, 30 wrz. 2009
Aniela:
do marzenia galerianki wchodza 16 paziernika
21:06, piątek, 2 paź. 2009
gale123:
Gdzie jest ta prezentacja filmów na najbliższe m-ce o której informujecie we wstępie ,tutaj nic nie ma -tylko komentarze a mnie interesują Wasze propozycje
15:03, środa, 7 paź. 2009
Tinka :
moge wiedzieć keidy w tarnowie będzie "9" ?
20:54, sobota, 10 paź. 2009
ika:
Kiedy będzie "Weronika postanawia umrzeć" proszę o odpowiedź.
19:56, piątek, 16 paź. 2009
AnUuLa.. ;*:
wie ktos kiedy będzie "New Moon"(Księżyc w nowiu)czyli druga częsć "Zmierzchu"? ;}
15:17, czwartek, 22 paź. 2009
Jakas tam ;):
CZESC ;)
Nie wiecie "czy wogóle będą grali w Tarnowie Zmierzcha 2 :D " ??
15:25, czwartek, 29 paź. 2009
p_aulo:
Zmierzch 2 albo inaczej Księżyc w Nowiu wchodzi od 20 w Marzeniu...
09:56, poniedziałek, 9 lis. 2009
lala:
kiedy kurde to 2012 będzie bo nie wiem
19:57, piątek, 13 lis. 2009
Poison:
Ja mysle ze będzie w tarnowie Opowieść Wigilijna
16:49, niedziela, 22 lis. 2009
bubabuba:
A "Parnassus"? A "Nostalgia anioła"? Z chęcią bym poszła, a tak to zapewne trzeba będzie do Krakowa jechać...
20:27, poniedziałek, 4 sty. 2010
avatar:
wie ktoś czy AVATAR w kinie millenium jest w wersji 3D ???
01:24, niedziela, 10 sty. 2010
Coco:
Mam nadzieję, że będzie wyświetlany "Parnassus".
20:48, czwartek, 14 sty. 2010
96kajtek96:
Mam takie pytanie, byłabym wdzieczna za odpowiedz. Czy w Tarnowie bedzie taki film jak "Angus, stringi i przytulanki"
Za odpowiedz z góry dziekuje :)
11:30, wtorek, 19 sty. 2010
Paulineczka:
Kajtek, stringi widziałam na przecenach na burku. W kinie raczej nie sprzedają majtek.
20:15, środa, 27 sty. 2010
Coco:
Dzięki dzięki dzięki za Parnassusa! :D Już straciłam nadzieję, a tu taka niespodzianka!
19:17, środa, 10 lut. 2010
kania:
dajcie jeszcze alwinki 2 obiecalam corce i niestety praca mi na to nie pozwolila a nie chce byc goloslowna
20:39, środa, 17 lut. 2010
johnnie_walker:
Dobrą, a nawet bardzo dobrą propozycją byłaby prezentacja filmu "Beats of Freedom - Zew wolności".
Uważam, że to udany film, przedstawiający historię PRL-u. Ten cały marazm i nic tamtych lat przedstawione muzyką. Myślę, że to dobrze rokuje.
20:33, sobota, 6 mar. 2010
Sweeney Todd:
A kiedy fil z mną w roli głównej?
15:00, czwartek, 18 mar. 2010
bla bla:
a kied bdzie nostalgia aniola wkoncu?
14:31, czwartek, 8 kwi. 2010
Kasia:
A kiedy będzie film "Starcie Tytanów"??? W Marzeniu już dawno jest !
21:43, piątek, 16 kwi. 2010
xXx:
A ten film "Jak wytresować smoka" jest w 3D???!!!!!
22:13, niedziela, 18 kwi. 2010
Kasia:
KIEDY BĘDZIE "STARCIE TYTANÓW" ??????
19:41, piątek, 23 kwi. 2010
B':
A może by tak Ondine :D:DD
13:26, poniedziałek, 10 maj. 2010
Pieronek:
Bolą mnie zęby.
18:27, czwartek, 13 maj. 2010
lop:
może zna ktos jakas fajna smieszna komedie
19:51, czwartek, 3 cze. 2010
waldi:
czy jest jutro ksiaze persji zapomniane piaski jak tak to okturej
17:36, piątek, 4 cze. 2010
mol:
siema :P
17:15, środa, 7 lip. 2010
lalala12:
z tym shrekiem to juz przesada;/
15:16, wtorek, 27 lip. 2010
Cuthalion:
Pewnie, a Incepcji to już nikt nie puści! :(
17:30, czwartek, 29 lip. 2010
zonk:
incepcja od 20.08 w marzeniu;p
15:57, sobota, 31 lip. 2010
Hej:
Witam, mozna by w ramach klasyki puscic Miedzy Slowami? Albo np Ojca chrzestnego czy LOTR trylogie co tydzien czy co miesiac kolejna czesc. Pozdrawiam.
10:06, środa, 22 wrz. 2010
Kasia:
Ale teraz w tym kinie puszczacie szajs :/ Tak samo w kinie Marzenie...
12:19, sobota, 9 paź. 2010
Monika:
Po przeczytaniu komentarzy zaczynam rozumieć dobór tak marnego repertuaru w tarnowskich kinach. Dziwi mnie,że jeszcze nikt nie zażyczył sobie przegapionych odcinków m jak miłość albo plebani.
Marzę o tym aby wreszcie wybrać się do kina i od czasu wyświetlonych w millenium Bękartów Wojny jakoś nie ma na co iść. Pomijam już fakt ,że lała nam się wtedy z sufitu woda na głowę. Moja propozycja to "Aż po grób", oczekuję!!!!
17:26, czwartek, 28 paź. 2010
galapagod:
Będzie w Tarnowie Piła VI ?
09:33, sobota, 6 lis. 2010
Musastx:
super ale macie tu zaplątani
18:07, czwartek, 11 lis. 2010
xy:
będzie "kiedy odejdą wody", szwagierkolaska widziała w krakowie z miesiąc temu i mówi że kacvegas zjada na śniadanie a przy kacvegas to się pośmiałem nieźle
17:02, piątek, 26 lis. 2010
xo:
Tangled!
19:33, sobota, 27 lis. 2010
ona:
ej jesli mam 14 lat wpuszcza mnie na pile lub piranie? jak myslicie?
17:23, niedziela, 5 gru. 2010
Adi:
kiedy bedzie ostatnia czesc SAGI ZMIERZCH????
07:32, sobota, 25 gru. 2010
windowonwar:
a gdzie Mr. Nobody? wszędzie to grają ale oczywiście u nas to już nie. nie róbcie z tarnowa takiej dziury !!!! puśćcie to !!!!!
18:57, piątek, 7 sty. 2011
graja:
w marzeniu graja mr. nobody do 20 stycznia
19:08, poniedziałek, 10 sty. 2011
Tyr:
Kiedy film "Ludzie Boga"?
17:41, czwartek, 3 lut. 2011
nika:
a kiedy bd Battle Angel?
21:05, niedziela, 6 lut. 2011
alexp:
bedzie w Tarnowie "Jestem numerem cztery?"
21:40, poniedziałek, 14 lut. 2011
jaa:
a kiedy bedzie harry potter
18:08, środa, 16 lut. 2011
ark:
kiedy ` jestem numercztery`?
12:41, sobota, 19 lut. 2011
Gina:
No właśnie orientuje się ktoś czy w którymś z kin będzie wyświetlany " Jestem numerem cztery" ? Bardzo czekam na ten film i zależy mi na takiej informacji....
17:54, poniedziałek, 21 lut. 2011
TOMEK:
KIEDY BENDZIE TRANSWORMERS 3 I CZY WOGULE BENDZIE
17:31, wtorek, 1 mar. 2011
Bella:
mam pytanie. czy będzie grana "cziłała z Beverly Hills" ?
waażne .! ;)
pisać na gg- 2307762 ;-)
Pozdrawiam ;p
15:37, poniedziałek, 7 mar. 2011
albert:
Cześć. Czy ktoś wie czy będzie wyświetlany w Tarnowie nowy film o Papieżu?
10:39, piątek, 11 mar. 2011
Zocha:
Mam pytanie czy będzie jeszcze wyświetlany film " Weekend" Pazury? ;)
10:58, niedziela, 27 mar. 2011
moli:
dlaczego nie ma RIO?????????????
11:02, niedziela, 3 kwi. 2011
Kino-maniak:
Chciałem zapytac, kiedy będzie wyświetlany film pt. "KSIĄDZ". Do polskich kin wchodzi od 13 maja, lecz w Tarnowie wszystko jest opóźnione.. Byłbym wdzięczny, gdyby wogóle się pojawił w tarnowskim kinie..
20:22, piątek, 13 maj. 2011
swojak:
Czy bylo juz w tarnowie szybcy i wsciekli 5? bo ani afiszów nie widzialem ani w zapowiedziach nie bylo.. co za organizacja..
13:14, środa, 29 cze. 2011
Petrulla:
Oczywiście że był ten film - w "Millennium", chyba dwa tygodnie leciał. Sprawdzaj w necie.
19:29, środa, 13 lip. 2011
dino :
jak byście mogli to dajcie jeszcze raz transformers 3d
21:18, piątek, 22 lip. 2011
heh:
mam pytanie smerfy bendom 27 sierpnia odpiszcie plis
10:02, środa, 24 sie. 2011
ech:
slepy? juz graja od 19 sierpnia w millennium
10:09, środa, 24 sie. 2011
edek:
Dajcie Transformers 3 3D
07:05, wtorek, 22 lis. 2011
konrado:
kiedy beda giganci ze stali
17:33, wtorek, 27 gru. 2011
sexy;):
LoL...to stare juz, dajcie cos nowego;/
20:30, niedziela, 1 sty. 2012
Janek.:
Jak długo trzeba będzie czekac na film Agnieszki Holland "W ciemności"? Czy w ogóle pojawi się on w tarnowskim kinie ?
18:24, sobota, 7 sty. 2012
1:
-1`
03:19, czwartek, 26 sty. 2012
1:
1
03:19, czwartek, 26 sty. 2012
Vader:
STAR WARS
22:52, czwartek, 2 lut. 2012
Kocia ;**:
kiedy będzie grany film ``podróż na tajemniczą wyspę`` ??? ;D
09:02, sobota, 25 lut. 2012
1:
1
21:04, niedziela, 26 lut. 2012
JAG:
DAJCIE GWIEZNE WOJNY W 3D
09:44, piątek, 9 mar. 2012
gurta:
Jak zwykle sama beznadzieja, może po prostu wyświetlajcie cały czas "Papież , który został człowiekiem" , ponieważ na dobre filmy i tak trzeba jechać do Krakowa.
17:16, sobota, 14 kwi. 2012
1:
1
12:02, sobota, 14 lip. 2012
Helena:
Wnoszę o podświetlenie filmu "Czułe słówka", "Ciacho" oraz "Pretty Woman". Prośbę swą motywuję wakacyjnym okresem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozostaję z wyrazami wielkiego szacunku
10:34, czwartek, 2 sie. 2012
1:
1
06:46, piątek, 10 sie. 2012
ozgi:
SZYBCY I WSCIEKLI 6 !!!!!!!!!!!!
22:01, środa, 22 maj. 2013


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0578