Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Kronika Policyjna
Dodano: 2007-06-11

W ostatnich dniach funkcjonariusze z Tarnowa i okolic interweniowali między innymi w sprawie nielegalnego posiadania amunicji oraz pozostawienia dziecka bez opieki.

Policjanci KP Tuchów, podczas przeszukania zabudowań gospodarczych 42 letniego mieszkańca Siedlisk, w szopie znaleźli 68 szt amunicji myśliwskiej różnego typu, na którą właściciel nie posiadał stosownego pozwolenia. Grozi mu kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

W Tarnowie na ul. Siewnej małżeństwo - 25 letni mężczyzna i 27 letnia kobieta - pozostawili w mieszkaniu bez należytej opieki swoją 3 letnią córkę, a sami oddalili się w celu spożywania alkoholu. Obydwoje posiadali w wydychanym powietrzu ponad 3 prom. tego specyfiku w związku z czym zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Dziecko przekazano pod opiekę babci. 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 0 )


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0193