Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Dokumenty komunikacyjne w Internecie
Dodano: 2007-11-12

Na stronach internetowych Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych znaleźć można informacje na temat wytwarzanych dokumentów komunikacyjnych – dowodów rejestracyjnych i praw jazdy. Tarnowianie, którzy na stronie PWPW odnajdą potwierdzenie wytworzenia dokumentu mogą zgłaszać się po ich odbiór w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa.

W związku z licznymi zapytaniami co do możliwości uzyskania informacji na temat wytworzonych dokumentów komunikacyjnych typu: tzw. stały dowód rejestracyjny i prawo jazdy Urząd Miasta Tarnowa informuje, iż każdy z zainteresowanych, który złożył w Wydziale Komunikacji UMT wniosek o wydanie prawa jazdy, lub rejestrację pojazdu może na bieżąco sprawdzać, czy jego dokumenty zostały już wytworzone przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych i przesłane do Tarnowa.

Informacja taka nie znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Gminy Miasta Tarnowa, lecz na stronie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w Warszawie pod adresem: www.pwpw.pl lub bezpośrednio pod: www.pojazd.pwpw.pl i www.kierowca.pwpw.pl.

Aby uzyskać szczegółowe informacje należy wypełnić odpowiedni formularz zamieszczony na tych stronach internetowych.
Tarnowianie, którzy odnajdą potwierdzenie wytworzenia dokumentu mogą zgłaszać się po ich odbiór w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa, przy ulicy Nowej 4 na parterze.


Info: UMT 
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 2 )
misia bela ;):
bardzo przydanta usluga, choc telefonicznie tez mozna sie czegos dwoeidziec. mimo to duzy plus za pomysl:)
12:13, wtorek, 13 lis. 2007
latifa:
mieszkam w usa, gdzie posluguje sie miedzynarodowym prawem jazdy, ktore ma waznosc tylko z polskim oryginalem.niestety zgubilam moje polskie prawo jazdy, wiec nie moge uzywac tym samym miedzynarodowego.gdzie moge wyrobic nowe pj bez powrotu do polski?czy ktos wie czy to mozliwe?
00:10, piątek, 17 kwi. 2009


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0196