Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Prezes Zakładów Mechanicznych zawieszony
Dodano: 2008-02-05

Jak informują dziennikarze Radia RDN Małopolska : Jacek Ramian zawieszony w pełnieniu obowiązków-dotychczas pełnił funkcję Prezesa Zakładów Mechanicznych w Tarnowie.

Na 29 lutego przewidziane jest walne zgromadzenie akcjonariuszy. Najprawdowpodobniej wtedy zapadnie decyzja o odwołaniu Ramiana ze stanowiska prezesa. W porządku obrad znalazł punkt "zmiany we władzach spółki". Do tego czasu zawieszony prezes nie może podejmować decyzji dotyczących spólki.

To decyzja polityczna podjęta przez ministra Grada - mówi o zawieszeniu go w funkcji prezesa Zakładów Mechanicznych w Tarnowie Jacek Ramian. Jak sam twierdzi Rada Nadzorcza nie poinformowała go o powodach swojej decyzji.

W biuletynie udziałowca większościowego, Bumaru znalazła się informacja o tym, że Ramian zawieszony został za podpisanie niekorzystnego dla kierowanej przez niego spółki kontraktu.

Przes społki twierdzi, że żadnych takich kontraktów nie podpisywał. Również Aleksander Grad dementuje twierdzenie, jakoby zawieszenie Prezesa ZM było decyzją polityczną.


Więcej na stronach www.RDN.pl 
Galeria (2 fotografii)

Foto: RDN Małopolska
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 14 )
<>:
A kim jest ten Andrzej Grad? To jakaś rodzina Aleksandra Grada? :D
17:10, wtorek, 5 lut. 2008
<>:
O, widzę, że jest już poprawne imię, lol. Co za refleks :D
17:34, wtorek, 5 lut. 2008
rtr:
PO odbiera wszystko, zaczęły się cuda bynajmniej nie gospodarcze.
18:16, wtorek, 5 lut. 2008
misia bela ;):
a PIS tak nie robil?
18:36, wtorek, 5 lut. 2008
Vox:
To znaczy, że PO jest równie "wspaniała" jak PiS, a nawet "wspanialsza", bo PiS Ramiana nie odwoływał.
22:19, wtorek, 5 lut. 2008
exe:
nie
22:49, wtorek, 5 lut. 2008
rtr:
co mnie obchodzi co robił PiS? PO a nie PiS głosiło cud, mają zerową koncepcje, tyle że media mają ustawione i sondarze, dlatego odbiór społeczny PO jest zupełnie inny niż PiS-u
23:55, wtorek, 5 lut. 2008
Nie klam !:
Panie Ramian niech pan nie klamie Prosze powiedziec jak pan narozrabial w spolce zuzlowej w radzie nadzorczej . Tu pewnie tez sie pan nie dlugo nie zabawi.
08:05, środa, 6 lut. 2008
wPISdu:
jak sie beda mieszac politycy do zarzadzania firma to nie wróże zakładom nieczego dobrego
11:47, środa, 6 lut. 2008
pawel:
takie mieszanie jest od zawsze przeciez i kazda ekipa miesza
12:01, środa, 6 lut. 2008
wPISdu:
prywatyzacja firmy i wejscie na giełde gwarancja sukcesu zakładów
21:32, środa, 6 lut. 2008
Jasiek :
analizujac zyciorys Pana Ramiana dochodze do wniosku ze przydały by sie taczki !!!
12:24, czwartek, 7 lut. 2008
misia bela ;):
tak bronicie tego Pisu, krotka macie pamiec.
13:23, czwartek, 7 lut. 2008
007:
Sprawa odwołania nie ma większego znaczenia-Pan Ramian poprostu niezależnie od tego komu zawdzięczał swoja nominację na Prezesa nie nadawał się od pierwszego dnia.Sytuacja w Zakładach,była i jest b.trudna-proszę zapytać ludzi tam pracujących.Lata prezesury Pana Jacka to lata stracone dla zakładu podobnie jak za rządów jemu podobnych poprzedników.Totalny brak kompetencji,intelektualny analfabetyzm,brak zrozumienia dla ludzi,brak wizji co zrobić aby zakład parł doprzodu- to wystarczające argumenty przemawiające za odwołaniem.
Tak wielki i specyficzny zakład nie może być tak zarządzany.Razem z P.Jackiem powinni odejść równie jak On wydażeni Panowie z Wysokiego Kierownictwa. Ten PIĘKNY kiedyś zakład który tak wiele kiedyś znaczył dla miasta i tysięcy ludzi wart jest mądrego,
kompetentnego kierownictwa.Ale to juz inna bajka
15:08, czwartek, 7 lut. 2008


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0425