Polityka, czyli biznes rodzinny, czyli co w prasie piszczy (2014-10-31, 0 komentarz/y)
Na pole spadł meteoryt? Trener Skorbot dostał na urodziny 3 punkty. Polityka, czyli biznes rodzinny. Kot ze wścieklizną rzucił się na dziecko - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Czapa dymu nad miastem, czyli co w prasie piszczy (2014-10-29, 0 komentarz/y)
"Gazeta Krakowska" alarmuje o kolejnym przekroczeniu norm zanieczyszczeń powietrza w Tarnowie, a "TEMI" pisze o wojnie parkingowej w centrum miasta. To tylko niektóre tematy, o których przeczytać można w dzisiejszych numerach lokalnej prasy.
Sprawdź, gdzie warto kupić węgiel, czyli co w prasie piszczy (2014-10-24, 0 komentarz/y)
Sprawdź, gdzie warto kupić węgiel. Mazur zagra pierwsze skrzypce. Rowerem z Tarnowa do Stambułu. Murale dla Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W Tarnowie wkrótce litr paliwa poniżej 5 złotych? Czyli co w prasie piszczy (2014-10-22, 0 komentarz/y)
W Tarnowie wkrótce litr paliwa poniżej 5 złotych? Więcej zarzutów w zmowie. Nowa fabryka w Tarnowie. Emeryt nie chce do banku. Za darmo w autobusach. Skype zagląda za więzienny mur- czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Zbiornik retencyjny w Skrzyszowie, czyli co w prasie piszczy (2014-10-17, 0 komentarz/y)
Mama księdza modli się o cud, by go nie zabili. Zbiornik, który obroni Tarnów i Skrzyszów przed powodzią jest gotowy. Amfiteatr gotowy, ale jeszcze zamknięty. Chcą nawiązać współpracę z CBA- czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ile radny ma w portfelu, czyli co w prasie piszczy (2014-10-15, 0 komentarz/y)
Tygodnik "TEMI" prześwietlił przedwyborczo portfele tarnowskich radnych. Z oświadczeń majątkowych wynika, że najwięcej pieniędzy mają Bartłomiej Babuśka, Jerzy Hebda, Anna Czech. "Gazeta Krakowska" pisze o "kosmicznej" inwestycji w Tarnowie.
Kolejkowy stacz idzie na radnego, czyli co w prasie piszczy (2014-10-10, 0 komentarz/y)
Kolejkowy stacz idzie na radnego. Straciła syna przez butle z gazem. Kolejna 100-latka w Tarnowie. Właściciele piekarni protestują. Sparaliżowane Mościce - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
O co proszą skazani, czyli co w prasie piszczy (2014-10-08, 0 komentarz/y)
Pijany potrącił dziecko na pasach i dostał... "zawiasy". Rodzice swymi głosami zdobyli plac zabaw. Skazany ma prośbę... niejedną. Połączyć miejskie przychodnie? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Symulacyjne przedsiębiorstwo za milion złotych w PWSZ, czyli co w prasie piszcz (2014-10-03, 0 komentarz/y)
Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tarnowie skończyli już wakacje! Uczeń klasy policyjnej uziemił w busie pijaka, ratując kierowcę i pasażerów. Ekologiczna gmina Tarnów. Symulacyjne przedsiębiorstwo za milion złotych w PWSZ - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ścigała pisze list, czyli co w prasie piszczy (2014-10-01, 0 komentarz/y)
Zawieszony w obowiązkach prezydent Tarnowa napisał przedwyborczy list do mieszkańców miasta. Ryszard Ścigała wyraża w nim wielki żal, że wydana na niego wyrok skazujący, jeszcze przed ogłoszeniem wyroku. I podkreśla: "udowodnię swoją niewinność".
Agata Mróz może zostać współczesną świętą? Czyli co w prasie piszczy (2014-09-26, 0 komentarz/y)
Agata Mróz może zostać współczesną świętą? Lekarz stwierdził zgon na tydzień przed śmiercią. Sprzedaje willę, bo chce żyć w wieży. Działkowcy stracą swoje ogródki? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Oszukani emeryci, czyli co w prasie piszczy (2014-09-24, 0 komentarz/y)
Dzisiejsze TEMI wraca do tragicznych wydarzeń w Radlnej, gdzie życie straciło małżeństwo z Tarnowca, a Gazeta Krakowska pisze z kolei m.in. o emerytach, którzy dali się naciągnąć na "cudowne" biostymulatory, które okazały się zwykłym oszustwem.
Czy Żądło był na dywaniku? Czyli co w prasie piszczy (2014-09-19, 0 komentarz/y)
Kasa płynie strumieniem, gdy jesteś prezesem spółki miejskiej. Śmieci trafią pod ziemię. Czy Żądło był na dywaniku? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
O burzeniu działkowych altan, czyli co w prasie piszczy (2014-09-17, 0 komentarz/y)
"Krakowska" wraca do sprawy morderstwa i samobójstwa w Radlnej, pisze także o tym, że nie będzie śledztwa w sprawie sprzedaży szpitala w Tuchowie. W "TEMI" ciekawy tekst o przyszłości altanek na działkowych ogródkach, mobbingu w zakładach pracy oraz powrocie hotelu w okolice dworca PKP.
Azoty wpompują w Tarnów kilkaset milionów, czyli co w prasie piszczy (2014-09-12, 0 komentarz/y)
Azoty wpompują w Tarnów kilkaset milionów. Tarnów stolicą komedii - rusza Talia. Coraz mniej studentów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Zmienia się życie za murem, czyli co w prasie piszczy (2014-09-10, 0 komentarz/y)
PO zaskakuje przedwyborczo. Odmieniona drużyna, ambitne cele. Wybory w Małopolsce. Zarejestrowano więcej komitetów niż cztery lata temu - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Temi oraz Gazety Krakowskiej.
Pieniądze za nic dla urzędniczki-radnej (2014-09-09, 0 komentarz/y)
Niezwykły, nawet, jak na polskie "standardy" przypadek opisuje dzisiejsza "Gazeta Krakowska". Według niej, jedna z radnych miejskich w Dąbrowie Tarnowskiej przez ponad rok otrzymywała pensję za bycie kierownikiem wysypiska śmieci. Co w tym dziwnego? Wysypisko nie działa od lipca 2013 roku...
Wiceprezydent od teraz w roli belfra, czyli co w prasie piszczy (2014-09-05, 0 komentarz/y)
Poszukiwania sadysty z Tarnowa, który skatował profesora z Londynu. Wiceprezydent od teraz w roli belfra. Wstyd Tarnowa: Zaniedbane otoczenie Parku Wodnego. Zostań radnym - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Muzeum Żydów ma powstać na Rynku Tarnowa, czyli co w prasie piszczy (2014-09-03, 0 komentarz/y)
Powiatowi chcą do miasta. Jana Pawła II do remontu. Muzeum Żydów ma powstać na Rynku Tarnowa - o tym przeczytamy w dzisiejszym Temi. Gazeta Krakowska pisze zaś m.in. utrudnieniach na ul. Tuwima oraz unikatowe wystawie, którą będzie można obejrzeć w Tarnowie.
Mieczysław Bień wraca z banicji, czyli co w prasie piszczy (2014-08-29, 0 komentarz/y)
Były prezydent Tarnowa wrócił do miasta, ale nie zamierza uczestniczyć w lokalnej polityce. Jak wygląda warsztat pracy tarnowskich ratowników medycznych? Pilot z Tarnowa będzie najmłodszym uczestnikiem balonowego Pucharu Gordona Benneta - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2014. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^