Ciepiela wyrzucił do kosza "perłę" Ścigały za 100 mln zł, czyli co w prasie piszczy (2015-01-28, 0 komentarz/y)
Szybsze zabiegi dzięki nowej sali w tarnowskim szpitalu. Ile zarabia tarnowianin? Ani żyć, ani umrzeć. Hartuj się, kto może. Pieszy pod specjalnym nadzorem - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
W Tarnowie ślimak lepszy jest od poczty, czyli co w prasie piszczy (2015-01-23, 0 komentarz/y)
Emeryci i renciści z Tarnowa mają dużo mniej niż przeciętny Polak. Damiana Kiwiora wykiwał na ringu sędzia i komputer. Muzeum Okręgowe podsumowało 2014 rok. Ruskie i leniwe uratowane. Nowe zmiany w ulgach przy rozliczaniu PIT za 2014 rok - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Dostęp do Ciepieli gorszy niż do lekarza specjalisty, czyli co w prasie piszczy (2015-01-21, 0 komentarz/y)
Obiecywał załatwienie egzaminu na prawo jazdy. Wziął ponad 40 tys. zł łapówek. Odważna wystawa fotograficzna w BWA. Nagie ciała zachęcają tłumy wielbicieli sztuki. Radni bezradni, bo… zawieszeni. Nie będzie tajemnic w magistracie. Półtora miliona złotych na kształcenie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Puree ze smalcem - wraca PRL. Czyli co w prasie piszczy (2015-01-16, 0 komentarz/y)
Święty krzyż poczynił cuda! Czym urzeka nasza parafia? Przed ludźmi, którzy potrzebują pomocy, nie zamknę się w gabinecie. Nie dla fal radiowych w bloku. Po dowód osobisty do Warszawy... Sto lat temu Austriacy ostrzeliwali Tarnów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Czy Mercedes dojedzie do Tarnowa? Czyli co w prasie piszczy (2015-01-14, 0 komentarz/y)
Za czuwanie przy dziecku zapłacisz, ale nie wszędzie. Pijany podwiózł kolegę i go zabił. Zamieszali w tarnowskich przychodniach. Do Dąbrowy wraca sąd rejonowy. Nowy trener - nowa nadzieja? Więcej kilometrów dla "drogówki" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Potrzebuje rzadkiej krwi, by żyć. Czyli co w prasie piszczy (2015-01-09, 0 komentarz/y)
Maciej Dreszer w WOŚP zagra w dalekim Dubaju. Maciej Dreszer w WOŚP zagra w dalekim Dubaju. Tańsza komunikacja starymi rzęchami? Jako dzieciak bawił się na "Marcince" - dziś to jeden z bardziej znanych aktorów. Szef szpitala nie chce pakietu onkologicznego. Gmina Tarnów zaczęła szukać oszczędności w szkołach? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Karpie już gotowe do odłowu, czyli co w prasie piszczy (2014-12-19, 0 komentarz/y)
Asia zginęła w koszmarnym wypadku. 18-latki wracały ze szkoły do domu. Radykalny świadek Chrystusa. Georadar wykrył nieprawidłowości. Teraz łatwiej będzie zgłosić reklamację i otrzymać zwrot za towar. Skrzyniarz nie chce zwrócić kasy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Kto chce sprzedawać przez telefon? Czyli co w prasie piszczy (2014-12-17, 0 komentarz/y)
Armia przedszkolaków przyszła na Rynek. Każde dziecko było uzbrojone w bombkę. Firma z Łodzi wyremontuje dworzec w Dębicy. Darmowe parkowanie rzadszym przywilejem. Rozkład jazdy do korekty? Kto chce sprzedawać przez telefon? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Wiatr zmian w tarnowskim magistracie, czyli co w prasie piszczy (2014-12-12, 0 komentarz/y)
2-letni Miłosz straci mamę? Zadecyduje sąd. Uratowała siostry i dom z pożaru. Teraz sama chce zostać strażakiem. Wygrali wybory i ponieśli sobie pensje. Dla prokuratora most przeciwpancerny to nie problem. 25 lat Caritas Diecezji Tarnowskiej - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Nauczyciele rządzą powiatem, czyli co w prasie piszczy (2014-12-10, 0 komentarz/y)
Sąd odblokował wymianę pieców węglowych na ekologiczne. Nowa burmistrz musi spłacić zaległości po poprzedniku. Najdroższe ulice Tarnowa. Tanieje paliwo, bilety nie. Ciepły kąt na wszystkie pory roku - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Po co nam most przeciwpancerny? Czyli co w prasie piszczy (2014-12-05, 0 komentarz/y)
Ciepiela zaczął rządy. Tajemniczy gabinet cieni. Mogli zabić go w dżungli. Mówi, że to były rekolekcje. Chory na raka skarży pogotowie: "o mało przez nich nie umarłem". Kto jest na celowniku PO? Czyli Wasz prezydent, nasza rada! Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Działkowcy bronią altan, czyli co w prasie piszczy (2014-12-03, 0 komentarz/y)
Pozostawiła 2-letnie dziecko bez opieki w zimnym domu. Biskup odwołał popularnego księdza. Parafianie stają za wikarym murem. Stok pod Tarnowem już pod pierzynką ze śniegu. Zostawiła starego ojca bez opieki, ten zmarł. Kto posprząta po wyborach? Działkowcy bronią altan - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
W śpiączce doznała objawienia, czyli co w prasie piszczy (2014-11-28, 0 komentarz/y)
Dzieci wyjechały, jest bezdomna. Omnibus z Lisiej Góry zaczął studia na Yale, jak kiedyś Bush i Clinton. Na co będzie stać Tarnów w 2015 roku. Politycy - podróżnicy. Gdzie jeżdżą za nasze pieniądze? Ile zarobią na stołkach radnych? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tiry nie opuszczają Tarnowa, czyli co w prasie piszczy (2014-11-26, 0 komentarz/y)
Rewolucja w "starym" szpitalu. 2 mln zł na sprzęt dla porodówki i darmowe badania. Zarobki samorządowej władzy. Znikające nazwiska kandydatów. Tiry nie opuszczają Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Mroczne zbrodnie Tarnowa, czyli co w prasie piszczy (2014-11-21, 0 komentarz/y)
Z Budką Suflera gra 40 lat: Jestem chłopakiem z tarnowskiego 0-latek z Tarnowa chce zostać mistrzem świata. Bezrobocie spadło, ale nie ma dobrej pracy. Ścigała wraca do polityki. Jego proces dopiero wiosną. Roman Łucarz pozostaje na stołku starosty. Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Koalicja może odsunąć PiS od władzy, czyli co w prasie piszczy (2014-11-19, 0 komentarz/y)
Koalicja może odsunąć PiS od władzy. Mniej autobusów. >W centrum Bochni będzie można zejść do kopalni soli? Co kradną w blokach? Odblaskowa konieczność. Gabinety władzy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Nie płacą czynszu, mogą im nagwizdać, czyli co w prasie piszczy (2014-11-14, 0 komentarz/y)
Urszula Gacek leci za ocean, żeby zostać konsulem. Piękne kobiety z Tarnowa trafiły do kalendarza. Finał Must The Music - tego właśnie chcą. Z hucznie złożonych obietnic rowerzystom, pozostało bardzo niewiele. Roman Ciepiela po raz drugi? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnowski misjonarz dalej w niewoli, czyli co w prasie piszczy (2014-11-12, 0 komentarz/y)
Kolejny "remont remontu" ul. Krakowskiej. Za fuszerkę zapłacą tarnowianie. Oszuści pukali do drzwi tarnowian. Tarnowski misjonarz dalej w niewoli. Przybyło autobusowych przystanków. Jak z salmonelli zrobić... parówki - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dotyk księdza zapamięta na całe życie, czyli co w prasie piszczy (2014-11-07, 0 komentarz/y)
Dotyk księdza zapamięta na całe życie. A4 darmowa do 2017 r. Zabił ich pijak, sam stracił syna. Rozdają obietnice, jabłka, kurczaki i kawę... Walczą o głosy wyborców - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ile kosztuje kandydowanie? Czyli co w prasie piszczy (2014-11-05, 0 komentarz/y)
Seria pożarów w Zabawie. We wsi grasuje piroman? Ile kosztuje kandydowanie? Magazyn pęcznieje od dowodów przestępstw. ABM Solid likwiduje. Ksiądz molestował dwunastolatkę. Komisariat wróci na osiedla? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^