Przegląd prasy (2013-12-18, 0 komentarz/y)
Bankowy punkt zamknięty, klienci bez pieniędzy. Kolejni urzędnicy w areszcie. Lekarz, który dyżurował po pijanemu, znów leczy chorych na oddziale wewnętrznym "Szczeklika" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-12-11, 0 komentarz/y)
Budżet w wersji "bezkarnej". Handel na Burku od stycznia. Zapłacimy więcej za wywóz śmieci. Były szef zarząd dróg to kolejne ogniwo w aferze - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-12-04, 0 komentarz/y)
Miasto przegrywa Krakowską. Tarnospin nie upada. Z węgla nie zrezygnujemy. Pracownicy Azotów żądają wyższych płac - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-27, 0 komentarz/y)
Wiadukty z poślizgami. Co z tą obwodnicą. Zarabiają, gdy jest słońce. Ile zarabiają sportowcy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-20, 0 komentarz/y)
Kolej pozbywa się dworca w Mościcach. Kto nam odśnieży miasto? Wścieklizna dotarła do granic Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-13, 0 komentarz/y)
Budżet pod znakiem dróg. Brakuje na utrzymanie starodruków. Radny chce wiedzieć, ile wydano na pałacyk. Za brak abonamentu ścigają już 4000 osób - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-06, 0 komentarz/y)
Parkometry z opóźnieniem. Mlecznie z tradycją. Stalbud walczy o przetrwanie. Większa strefa dla biznesu, a dla tarnowian nowe ulice - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-10-30, 1 komentarz/y)
Prezydent w areszcie, prokuratorzy szukają. Odlatuje nam lotnisko. Dlaczego ulica Krakowska się sypie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-10-23, 0 komentarz/y)
Fabryka Maszyn upada. Spada liczba chętnych na "prawko". Przetargi z łapówkami w tle. Prezydent Ryszard Ś. zostaje w areszcie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd Prasy (2013-10-16, 0 komentarz/y)
Zatrzymują i wypuszczają. Mościcka przychodnia bez specjalistki. Ronda, których nie będzie. Koniec historii Fabryki Maszyn - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd Prasy (2013-10-09, 0 komentarz/y)
Cisza nad Krakowską. Coraz dalej od pracy. 250 tys. kaucji i poręczenia za wolność prezydenta Ś. Koniec budowy na ul. Tęczowej - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-10-02, 0 komentarz/y)
Posadzili prezydenta. Tiry stoją u bram. Odprawianie nauczycieli. Po aferze na A4 czarne chmury wiszą nad tarnowskim żużlem - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-09-25, 0 komentarz/y)
W Tarnowie brakuje lekarzy. Ostatni miesiąc darmowej A4. Spierają się o TIR-y na al. Jana Pawła II - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-09-18, 0 komentarz/y)
Amfiteatr po nowemu. Czy Tarnów straci unijne 54 mln zł. Krakowska utajniona. Tarnów stawia straszaki na ulicach. Kierowcy głupieją - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-09-11, 0 komentarz/y)
Miasto straciło 25 milionów. Psychicznie źle. Załoga FM wciąż w zawieszeniu. Ludzie chcąc pić, choć woda truje. Nasi podbijają "Must Be The Music" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-09-04, 0 komentarz/y)
Trudny rok dla szkół. Tłoczno na porodówkach. Pokolenie bez przyszłości. Efekt Franciszka? Rekord powołań - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-08-28, 0 komentarz/y)
Co dalej nauczycielu? Dom dziecka w nowym miejscu. Dziecko na sprzedaż. Na koniec wakacji ulice w Tarnowie się korkują - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-08-21, 0 komentarz/y)
Pacjent jednodniowy. Orzekam, że chory jest zdrowy. Tarnowskie MPK na małym plusie. Koalicja gmin spod Bochni kontra samorząd Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-08-14, 0 komentarz/y)
Szkoły jeszcze nie ma, miasto już daje budynek. Nowy magistrat już nie tylko dla Tarnowa. "Stary" szpital będzie nowy. Tarnów szczęśliwy, Łapczyca protestuje - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-08-07, 0 komentarz/y)
Wyjeżdżają, rzadko wracają. Pacjent zniewolony pieczątką. W "Łukaszu" chorych dzieci więcej niż łóżek - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2014. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^