Stracił życie na basenie, czyli co w prasie piszczy (2015-08-28, 0 komentarz/y)
Mariusz znalazł kochającą rodzinę. Inwestor na wagę pięciu i pół miliona dotacji. Starówka do poprawki - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W gminie zaniepokojeni, bo ktoś robi nielegalną zbiórkę w Meksyku, czyli co w prasie piszczy (2015-08-26, 0 komentarz/y)
Tarnowianie zadecydują na co pójdą miliony złotych. "Rozkopane" szkoły i przedszkola. Susza w kranach nam nie grozi - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Autobusów na gaz na razie nie kupimy, czyli co w prasie piszczy (2015-08-21, 0 komentarz/y)
Boisko i bieżnia za pół miliona. Susza pustoszy powiat tarnowski. Most na Narutowicza doczeka się remontu - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Dworzec w Mościcach znowu na przetarg? Czyli co w prasie piszczy (2015-08-19, 0 komentarz/y)
W Radgoszczy radni zajęli plac zabaw dla maluchów. W studniach widać już dno, a Wisłę da się przejść w bród. Susza w kranach nam nie grozi. Dworzec w Mościcach znowu na przetarg? Sarny zdobywają osiedla - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dwaj 17-latkowie utonęli w Dunajcu, czyli co w prasie piszczy (2015-08-14, 0 komentarz/y)
Komisja przywróciła do łask i walk Kiwiora. Śluby cywilne w Tarnowie - bez rewolucji. Ksiądz Zbigniew Kras kapelanem prezydenta RP - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Autostrada zmieni nazwę? Czyli co w prasie piszczy (2015-08-12, 0 komentarz/y)
Piorun był bliski śmierci. W azylu czuje się lepiej. Znaki dla turysty. Czytelnicy interweniują. Dziki pożegnały się z lasem - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Jest więźniem własnego ciała, czyli co w prasie piszczy (2015-08-07, 0 komentarz/y)
Potrójne szczęście w Pawęzowie. Parking będzie gotowy już jesienią. Podróżnik z przygodami - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Wodociągi straszą karami w Tarnowie i Skrzyszowie, czyli co w prasie piszczy (2015-08-05, 0 komentarz/y)
Chmura dymu zasnuła niebo tarnowianom. Ja źle parkuję?! Spadaj... Tarnowianie zalegają z czynszami - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Krwiodawcy kontra chemicy, spór o nazwę ronda, czyli co w prasie piszczy (2015-07-31, 0 komentarz/y)
Porzucił pracę leśnika i założył wioskę indiańską. Zdolny uczeń zdobył brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej. Krwiodawcy kontra chemicy, spór o nazwę ronda - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnów na kredyt, czyli co w prasie piszczy (2015-07-29, 0 komentarz/y)
Ratownicy zgubili pacjenta w obcym mieście i wrócili bez niego. Hodowla pod lupą inspektorów. Dwie budy na 19 psów!Znieczulenie na życzenie. Kanalizacja obowiązkowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Stracili dom, ale nie zostali sami, czyli co w prasie piszczy (2015-07-24, 0 komentarz/y)
Amerykanki uczą nasze dzieci. Dostawcy internetu szturmują na bloki. Pielgrzymi wyruszą już za miesiąc. Wizyta premier Ewy Kopacz w Tarnowie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Winny tragedii na drodze nie przeprosił rodzin ofiar, czyli co w prasie piszczy (2015-07-22, 0 komentarz/y)
Tarnów wypowiedział wojnę lepiej pladze na deptakach. Odpala po dopalaczach. Koniec marzeń o gazowych autobusach? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Nasi posłowie za naszą kasę okrążają świat, czyli co w prasie piszczy (2015-07-17, 0 komentarz/y)
Toksyczny barszcz przy placu zabaw poparzył 9-latka. Tabor znów wyjedzie na trasę po 4-letniej przerwie. Przeprowadzki z windą w tle - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Egzaminator przyznał się, że zbił majątek na korupcji, czyli co w prasie piszczy (2015-07-15, 0 komentarz/y)
500 zł za psią kupę. Właściciele pod obserwacją strażników miejskich. Parcie na licea. Uchodźcy z Syrii już w Tarnowie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Zbir był w stanie zabić 86-latkę, czyli co w prasie piszczy (2015-07-10, 0 komentarz/y)
Zepsuje ci się auto na drodze, możesz walić jak w dym do herosa z Tarnowa. Tragiczny bilans - w jeden dzień utonęło 26 osób. Magiczny Janowski, Kołodziej bez medalu - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Nawierzchnia Rynku do wymiany, czyli co w prasie piszczy (2015-07-08, 0 komentarz/y)
Studnie wyschły na pieprz. Woda tylko z beczkowozu. Dostali pieniądze na remizy. Kolejka po zdrowie... Punkty zapalne w spółdzielni "Mościce" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Kto zatruwa Wątok w Tarnowie? Czyli co w prasie piszczy (2015-07-03, 0 komentarz/y)
Modlitwa ojca Pacyfika leczy ciężko chorych. Matury wypadły znacznie lepiej. Pakiet onkologiczny problemem dla lekarzy i pacjentów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W Ładnej przystopują piratów? Czyli co w prasie piszczy (2015-07-01, 0 komentarz/y)
Za wsi zmniejszają opłaty za śmieci. W Tarnowie nie. Starostwo otwiera parking. Praca jest. A chętni? Miejska straż pedałuje. W Ładnej przystopują piratów? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dźgnał ją nożem na oślep, nie był obłąkany, czyli co w prasie piszczy (2015-06-26, 0 komentarz/y)
Każdy krok jest wyzwaniem. Czy samorządy powinny fundować policji samochody? Złoto dla Miłosza Sawczaka - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Wiadukt będzie zamknięty i przerobiony, czyli co w prasie piszczy (2015-06-24, 0 komentarz/y)
Wysadzili bankomat, a drugi chcieli uprowadzić. 20-tonowy ciężar zmiażdżył operatora koparki. Nie oddamy naszego księdza! Atrakcja mało atrakcyjna - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^