Ksiądz na etacie, czyli co w prasie piszczy (2014-08-27, 0 komentarz/y)
Ile kosztują nas etaty, na których pracują księża i zakonnice w szkołach, a ile płacimy na utrzymanie "armii" urzędników - o tym przeczytamy w dzisiejszym TEMI. Gazeta Krakowska pisze zaś m.in. utrudnieniach na ul. Tuwima oraz unikatowe wystawie, którą będzie można obejrzeć w Tarnowie.
Kierowcy czują respekt przed elitą "drogówki" - czyli co w prasie piszczy (2014-08-22, 0 komentarz/y)
Nie będzie "muchomorka" w Parku Strzeleckim! Kupią autobusy za 30 mln. Wojna o sprzątanie miasta. W wakacje brakuje krwi. Kierowcy czują respekt przed elitą "drogówki" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnów pilnie potrzebuje nowych autobusów, czyli co w prasie piszczy (2014-08-20, 0 komentarz/y)
Pacjent po godzinach. Wizja tarnowskiego pojezierza. Nauczyciel chce być… nauczycielem. Odroczone sześciolatki. Tarnów pilnie potrzebuje nowych autobusów. Ekonomiści znów zjadą na forum do Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Temi oraz Gazety Krakowskiej.
Roman Ciepiela został namaszczony przez Tuska, czyli co w prasie piszczy (2014-08-13, 0 komentarz/y)
Zjednoczenie przez podział. Roman Ciepiela został namaszczony przez Tuska. Tarnowski (niedo)rozwój. Muchomor wróci już wkrótce do parku. Znowu poślizg w Tarnowie. Tym razem przy budowie ronda w Mościcach - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Temi oraz Gazety Krakowskiej.
Marciniak wraca do gry, Kras na prezydenta, czyli co w prasie piszczy (2014-08-08, 0 komentarz/y)
Czy sobota jest dniem powszednim? Co zdarzyło się w Polsce RAZEM? Marciniak gotów do gry o duże stawki. Był starostą, będzie prezydentem? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Azoty, Jaskółka, spalarnia, czyli co w prasie piszczy (2014-08-06, 0 komentarz/y)
Wsłuchując się w sugestie Czytelników wracamy do sprawdzonej formuły przeglądów lokalnej (choć nie tylko) prasy. Propozycje najciekawszych tekstów publikować będziemy zawsze w środy oraz piątki. Zapraszamy do lektury.
Przegląd prasy (2013-12-18, 0 komentarz/y)
Bankowy punkt zamknięty, klienci bez pieniędzy. Kolejni urzędnicy w areszcie. Lekarz, który dyżurował po pijanemu, znów leczy chorych na oddziale wewnętrznym "Szczeklika" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-12-11, 0 komentarz/y)
Budżet w wersji "bezkarnej". Handel na Burku od stycznia. Zapłacimy więcej za wywóz śmieci. Były szef zarząd dróg to kolejne ogniwo w aferze - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-12-04, 0 komentarz/y)
Miasto przegrywa Krakowską. Tarnospin nie upada. Z węgla nie zrezygnujemy. Pracownicy Azotów żądają wyższych płac - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-27, 0 komentarz/y)
Wiadukty z poślizgami. Co z tą obwodnicą. Zarabiają, gdy jest słońce. Ile zarabiają sportowcy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-20, 0 komentarz/y)
Kolej pozbywa się dworca w Mościcach. Kto nam odśnieży miasto? Wścieklizna dotarła do granic Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-13, 0 komentarz/y)
Budżet pod znakiem dróg. Brakuje na utrzymanie starodruków. Radny chce wiedzieć, ile wydano na pałacyk. Za brak abonamentu ścigają już 4000 osób - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-06, 0 komentarz/y)
Parkometry z opóźnieniem. Mlecznie z tradycją. Stalbud walczy o przetrwanie. Większa strefa dla biznesu, a dla tarnowian nowe ulice - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-10-30, 1 komentarz/y)
Prezydent w areszcie, prokuratorzy szukają. Odlatuje nam lotnisko. Dlaczego ulica Krakowska się sypie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-10-23, 0 komentarz/y)
Fabryka Maszyn upada. Spada liczba chętnych na "prawko". Przetargi z łapówkami w tle. Prezydent Ryszard Ś. zostaje w areszcie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd Prasy (2013-10-16, 0 komentarz/y)
Zatrzymują i wypuszczają. Mościcka przychodnia bez specjalistki. Ronda, których nie będzie. Koniec historii Fabryki Maszyn - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd Prasy (2013-10-09, 0 komentarz/y)
Cisza nad Krakowską. Coraz dalej od pracy. 250 tys. kaucji i poręczenia za wolność prezydenta Ś. Koniec budowy na ul. Tęczowej - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-10-02, 0 komentarz/y)
Posadzili prezydenta. Tiry stoją u bram. Odprawianie nauczycieli. Po aferze na A4 czarne chmury wiszą nad tarnowskim żużlem - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-09-25, 0 komentarz/y)
W Tarnowie brakuje lekarzy. Ostatni miesiąc darmowej A4. Spierają się o TIR-y na al. Jana Pawła II - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-09-18, 0 komentarz/y)
Amfiteatr po nowemu. Czy Tarnów straci unijne 54 mln zł. Krakowska utajniona. Tarnów stawia straszaki na ulicach. Kierowcy głupieją - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2014. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^