Korki sparaliżują Tarnów, czyli co w prasie piszczy (2015-10-07, 0 komentarz/y)
W Tarnowie palić węglem nie zabronią. Wielkie kina tuż, tuż? Jednak pojedziemy pendolino! Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Zagadkowa śmierć 84-latki na ul. Rolniczej, czyli co w prasie piszczy (2015-10-02, 0 komentarz/y)
Chłopak z Tarnowa zawojował Dubaj. Kamień przywędrował pod Dom Kultury. "Słoniki" konsekwentnie gromadzą punkty - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Krzysztof Janik podejrzany o przyjmowanie łapówek, czyli co w prasie piszczy (2015-09-30, 0 komentarz/y)
Zamiast galerii wybudują drogę przez Owintar? Pusty budynek, puste obietnice. Zapomnieć o spalarni odpadów? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
"Solidarność" przeciwna prywatyzacji spółek, czyli co w prasie piszczy (2015-09-25, 0 komentarz/y)
Ból o śmierci Sebastiana nigdy nie minie. >Piękna jurorka decyduje o losach Talii. Zanussi dał się poznać jako satryrk - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnowscy "busiarze" poszli na wojnę, czyli co w prasie piszczy (2015-09-23, 0 komentarz/y)
Spękany tarnowski Rynek aż błaga o szybki remont. Na osiedlu grasuje horda psów. Kolejarze szachują miasto - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Tajemnica zapomnianego grobu, czyli co w prasie piszczy (2015-09-18, 0 komentarz/y)
Tajemnica zapomnianego grobu. Kamień trafi na sesję Sejmiku. Szkolne sklepiki bankrutują - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Daleką drogą do Ojczyzny skończą w Odporyszowie? Czyli co w prasie piszczy (2015-09-16, 0 komentarz/y)
Wiozła dzieci do przedszkola. Samochód stanął w ogniu. Tarnowscy odkrywcy na tropie skarbu! "Nasi" imigranci. Mieszkańcy sami zrobili wiejskie muzeum - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Ocaliła życie, jest na wózku, czyli co w prasie piszczy (2015-09-11, 0 komentarz/y)
Najpierw skatowali, potem chcieli utopić. Wielka klapa z LNG. Wojna o ciepło ze spalarni - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Strażników sprowadzisz kliknięciem, czyli co w prasie piszczy (2015-09-09, 0 komentarz/y)
Zorganizowana grupa przestępcza rozbita. Chipsy wygnane ze szkoły. Czarne chmury nad wójtem Wierzchosławic - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Klaster pójdzie na dno? Czyli co w prasie piszczy (2015-09-04, 0 komentarz/y)
Kochała góry, a one ją zabiły. Seniorzy jak wulkany energii. Seniorzy siłą "Jaskółek" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Po co miastu był ten zakup? Czyli co w prasie piszczy (2015-09-02, 0 komentarz/y)
Prokurator bada przyczyny śmierci 61-latka w Kantorii. Parking przejdzie Bochni koło nosa. Termalica lepsza od mistrza - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Stracił życie na basenie, czyli co w prasie piszczy (2015-08-28, 0 komentarz/y)
Mariusz znalazł kochającą rodzinę. Inwestor na wagę pięciu i pół miliona dotacji. Starówka do poprawki - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W gminie zaniepokojeni, bo ktoś robi nielegalną zbiórkę w Meksyku, czyli co w prasie piszczy (2015-08-26, 0 komentarz/y)
Tarnowianie zadecydują na co pójdą miliony złotych. "Rozkopane" szkoły i przedszkola. Susza w kranach nam nie grozi - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Autobusów na gaz na razie nie kupimy, czyli co w prasie piszczy (2015-08-21, 0 komentarz/y)
Boisko i bieżnia za pół miliona. Susza pustoszy powiat tarnowski. Most na Narutowicza doczeka się remontu - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Dworzec w Mościcach znowu na przetarg? Czyli co w prasie piszczy (2015-08-19, 0 komentarz/y)
W Radgoszczy radni zajęli plac zabaw dla maluchów. W studniach widać już dno, a Wisłę da się przejść w bród. Susza w kranach nam nie grozi. Dworzec w Mościcach znowu na przetarg? Sarny zdobywają osiedla - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dwaj 17-latkowie utonęli w Dunajcu, czyli co w prasie piszczy (2015-08-14, 0 komentarz/y)
Komisja przywróciła do łask i walk Kiwiora. Śluby cywilne w Tarnowie - bez rewolucji. Ksiądz Zbigniew Kras kapelanem prezydenta RP - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Autostrada zmieni nazwę? Czyli co w prasie piszczy (2015-08-12, 0 komentarz/y)
Piorun był bliski śmierci. W azylu czuje się lepiej. Znaki dla turysty. Czytelnicy interweniują. Dziki pożegnały się z lasem - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Jest więźniem własnego ciała, czyli co w prasie piszczy (2015-08-07, 0 komentarz/y)
Potrójne szczęście w Pawęzowie. Parking będzie gotowy już jesienią. Podróżnik z przygodami - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Wodociągi straszą karami w Tarnowie i Skrzyszowie, czyli co w prasie piszczy (2015-08-05, 0 komentarz/y)
Chmura dymu zasnuła niebo tarnowianom. Ja źle parkuję?! Spadaj... Tarnowianie zalegają z czynszami - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Krwiodawcy kontra chemicy, spór o nazwę ronda, czyli co w prasie piszczy (2015-07-31, 0 komentarz/y)
Porzucił pracę leśnika i założył wioskę indiańską. Zdolny uczeń zdobył brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej. Krwiodawcy kontra chemicy, spór o nazwę ronda - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^