Karpie już gotowe do odłowu, czyli co w prasie piszczy (2014-12-19, 0 komentarz/y)
Asia zginęła w koszmarnym wypadku. 18-latki wracały ze szkoły do domu. Radykalny świadek Chrystusa. Georadar wykrył nieprawidłowości. Teraz łatwiej będzie zgłosić reklamację i otrzymać zwrot za towar. Skrzyniarz nie chce zwrócić kasy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Kto chce sprzedawać przez telefon? Czyli co w prasie piszczy (2014-12-17, 0 komentarz/y)
Armia przedszkolaków przyszła na Rynek. Każde dziecko było uzbrojone w bombkę. Firma z Łodzi wyremontuje dworzec w Dębicy. Darmowe parkowanie rzadszym przywilejem. Rozkład jazdy do korekty? Kto chce sprzedawać przez telefon? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Wiatr zmian w tarnowskim magistracie, czyli co w prasie piszczy (2014-12-12, 0 komentarz/y)
2-letni Miłosz straci mamę? Zadecyduje sąd. Uratowała siostry i dom z pożaru. Teraz sama chce zostać strażakiem. Wygrali wybory i ponieśli sobie pensje. Dla prokuratora most przeciwpancerny to nie problem. 25 lat Caritas Diecezji Tarnowskiej - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Nauczyciele rządzą powiatem, czyli co w prasie piszczy (2014-12-10, 0 komentarz/y)
Sąd odblokował wymianę pieców węglowych na ekologiczne. Nowa burmistrz musi spłacić zaległości po poprzedniku. Najdroższe ulice Tarnowa. Tanieje paliwo, bilety nie. Ciepły kąt na wszystkie pory roku - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Po co nam most przeciwpancerny? Czyli co w prasie piszczy (2014-12-05, 0 komentarz/y)
Ciepiela zaczął rządy. Tajemniczy gabinet cieni. Mogli zabić go w dżungli. Mówi, że to były rekolekcje. Chory na raka skarży pogotowie: "o mało przez nich nie umarłem". Kto jest na celowniku PO? Czyli Wasz prezydent, nasza rada! Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Działkowcy bronią altan, czyli co w prasie piszczy (2014-12-03, 0 komentarz/y)
Pozostawiła 2-letnie dziecko bez opieki w zimnym domu. Biskup odwołał popularnego księdza. Parafianie stają za wikarym murem. Stok pod Tarnowem już pod pierzynką ze śniegu. Zostawiła starego ojca bez opieki, ten zmarł. Kto posprząta po wyborach? Działkowcy bronią altan - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
W śpiączce doznała objawienia, czyli co w prasie piszczy (2014-11-28, 0 komentarz/y)
Dzieci wyjechały, jest bezdomna. Omnibus z Lisiej Góry zaczął studia na Yale, jak kiedyś Bush i Clinton. Na co będzie stać Tarnów w 2015 roku. Politycy - podróżnicy. Gdzie jeżdżą za nasze pieniądze? Ile zarobią na stołkach radnych? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tiry nie opuszczają Tarnowa, czyli co w prasie piszczy (2014-11-26, 0 komentarz/y)
Rewolucja w "starym" szpitalu. 2 mln zł na sprzęt dla porodówki i darmowe badania. Zarobki samorządowej władzy. Znikające nazwiska kandydatów. Tiry nie opuszczają Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Mroczne zbrodnie Tarnowa, czyli co w prasie piszczy (2014-11-21, 0 komentarz/y)
Z Budką Suflera gra 40 lat: Jestem chłopakiem z tarnowskiego 0-latek z Tarnowa chce zostać mistrzem świata. Bezrobocie spadło, ale nie ma dobrej pracy. Ścigała wraca do polityki. Jego proces dopiero wiosną. Roman Łucarz pozostaje na stołku starosty. Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Koalicja może odsunąć PiS od władzy, czyli co w prasie piszczy (2014-11-19, 0 komentarz/y)
Koalicja może odsunąć PiS od władzy. Mniej autobusów. >W centrum Bochni będzie można zejść do kopalni soli? Co kradną w blokach? Odblaskowa konieczność. Gabinety władzy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Nie płacą czynszu, mogą im nagwizdać, czyli co w prasie piszczy (2014-11-14, 0 komentarz/y)
Urszula Gacek leci za ocean, żeby zostać konsulem. Piękne kobiety z Tarnowa trafiły do kalendarza. Finał Must The Music - tego właśnie chcą. Z hucznie złożonych obietnic rowerzystom, pozostało bardzo niewiele. Roman Ciepiela po raz drugi? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnowski misjonarz dalej w niewoli, czyli co w prasie piszczy (2014-11-12, 0 komentarz/y)
Kolejny "remont remontu" ul. Krakowskiej. Za fuszerkę zapłacą tarnowianie. Oszuści pukali do drzwi tarnowian. Tarnowski misjonarz dalej w niewoli. Przybyło autobusowych przystanków. Jak z salmonelli zrobić... parówki - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dotyk księdza zapamięta na całe życie, czyli co w prasie piszczy (2014-11-07, 0 komentarz/y)
Dotyk księdza zapamięta na całe życie. A4 darmowa do 2017 r. Zabił ich pijak, sam stracił syna. Rozdają obietnice, jabłka, kurczaki i kawę... Walczą o głosy wyborców - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ile kosztuje kandydowanie? Czyli co w prasie piszczy (2014-11-05, 0 komentarz/y)
Seria pożarów w Zabawie. We wsi grasuje piroman? Ile kosztuje kandydowanie? Magazyn pęcznieje od dowodów przestępstw. ABM Solid likwiduje. Ksiądz molestował dwunastolatkę. Komisariat wróci na osiedla? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Polityka, czyli biznes rodzinny, czyli co w prasie piszczy (2014-10-31, 0 komentarz/y)
Na pole spadł meteoryt? Trener Skorbot dostał na urodziny 3 punkty. Polityka, czyli biznes rodzinny. Kot ze wścieklizną rzucił się na dziecko - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Czapa dymu nad miastem, czyli co w prasie piszczy (2014-10-29, 0 komentarz/y)
"Gazeta Krakowska" alarmuje o kolejnym przekroczeniu norm zanieczyszczeń powietrza w Tarnowie, a "TEMI" pisze o wojnie parkingowej w centrum miasta. To tylko niektóre tematy, o których przeczytać można w dzisiejszych numerach lokalnej prasy.
Sprawdź, gdzie warto kupić węgiel, czyli co w prasie piszczy (2014-10-24, 0 komentarz/y)
Sprawdź, gdzie warto kupić węgiel. Mazur zagra pierwsze skrzypce. Rowerem z Tarnowa do Stambułu. Murale dla Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W Tarnowie wkrótce litr paliwa poniżej 5 złotych? Czyli co w prasie piszczy (2014-10-22, 0 komentarz/y)
W Tarnowie wkrótce litr paliwa poniżej 5 złotych? Więcej zarzutów w zmowie. Nowa fabryka w Tarnowie. Emeryt nie chce do banku. Za darmo w autobusach. Skype zagląda za więzienny mur- czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Zbiornik retencyjny w Skrzyszowie, czyli co w prasie piszczy (2014-10-17, 0 komentarz/y)
Mama księdza modli się o cud, by go nie zabili. Zbiornik, który obroni Tarnów i Skrzyszów przed powodzią jest gotowy. Amfiteatr gotowy, ale jeszcze zamknięty. Chcą nawiązać współpracę z CBA- czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ile radny ma w portfelu, czyli co w prasie piszczy (2014-10-15, 0 komentarz/y)
Tygodnik "TEMI" prześwietlił przedwyborczo portfele tarnowskich radnych. Z oświadczeń majątkowych wynika, że najwięcej pieniędzy mają Bartłomiej Babuśka, Jerzy Hebda, Anna Czech. "Gazeta Krakowska" pisze o "kosmicznej" inwestycji w Tarnowie.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2014. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^