Mroczne zbrodnie Tarnowa, czyli co w prasie piszczy (2014-11-21, 0 komentarz/y)
Z Budką Suflera gra 40 lat: Jestem chłopakiem z tarnowskiego 0-latek z Tarnowa chce zostać mistrzem świata. Bezrobocie spadło, ale nie ma dobrej pracy. Ścigała wraca do polityki. Jego proces dopiero wiosną. Roman Łucarz pozostaje na stołku starosty. Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Koalicja może odsunąć PiS od władzy, czyli co w prasie piszczy (2014-11-19, 0 komentarz/y)
Koalicja może odsunąć PiS od władzy. Mniej autobusów. >W centrum Bochni będzie można zejść do kopalni soli? Co kradną w blokach? Odblaskowa konieczność. Gabinety władzy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Nie płacą czynszu, mogą im nagwizdać, czyli co w prasie piszczy (2014-11-14, 0 komentarz/y)
Urszula Gacek leci za ocean, żeby zostać konsulem. Piękne kobiety z Tarnowa trafiły do kalendarza. Finał Must The Music - tego właśnie chcą. Z hucznie złożonych obietnic rowerzystom, pozostało bardzo niewiele. Roman Ciepiela po raz drugi? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnowski misjonarz dalej w niewoli, czyli co w prasie piszczy (2014-11-12, 0 komentarz/y)
Kolejny "remont remontu" ul. Krakowskiej. Za fuszerkę zapłacą tarnowianie. Oszuści pukali do drzwi tarnowian. Tarnowski misjonarz dalej w niewoli. Przybyło autobusowych przystanków. Jak z salmonelli zrobić... parówki - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dotyk księdza zapamięta na całe życie, czyli co w prasie piszczy (2014-11-07, 0 komentarz/y)
Dotyk księdza zapamięta na całe życie. A4 darmowa do 2017 r. Zabił ich pijak, sam stracił syna. Rozdają obietnice, jabłka, kurczaki i kawę... Walczą o głosy wyborców - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ile kosztuje kandydowanie? Czyli co w prasie piszczy (2014-11-05, 0 komentarz/y)
Seria pożarów w Zabawie. We wsi grasuje piroman? Ile kosztuje kandydowanie? Magazyn pęcznieje od dowodów przestępstw. ABM Solid likwiduje. Ksiądz molestował dwunastolatkę. Komisariat wróci na osiedla? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Polityka, czyli biznes rodzinny, czyli co w prasie piszczy (2014-10-31, 0 komentarz/y)
Na pole spadł meteoryt? Trener Skorbot dostał na urodziny 3 punkty. Polityka, czyli biznes rodzinny. Kot ze wścieklizną rzucił się na dziecko - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Czapa dymu nad miastem, czyli co w prasie piszczy (2014-10-29, 0 komentarz/y)
"Gazeta Krakowska" alarmuje o kolejnym przekroczeniu norm zanieczyszczeń powietrza w Tarnowie, a "TEMI" pisze o wojnie parkingowej w centrum miasta. To tylko niektóre tematy, o których przeczytać można w dzisiejszych numerach lokalnej prasy.
Sprawdź, gdzie warto kupić węgiel, czyli co w prasie piszczy (2014-10-24, 0 komentarz/y)
Sprawdź, gdzie warto kupić węgiel. Mazur zagra pierwsze skrzypce. Rowerem z Tarnowa do Stambułu. Murale dla Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W Tarnowie wkrótce litr paliwa poniżej 5 złotych? Czyli co w prasie piszczy (2014-10-22, 0 komentarz/y)
W Tarnowie wkrótce litr paliwa poniżej 5 złotych? Więcej zarzutów w zmowie. Nowa fabryka w Tarnowie. Emeryt nie chce do banku. Za darmo w autobusach. Skype zagląda za więzienny mur- czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Zbiornik retencyjny w Skrzyszowie, czyli co w prasie piszczy (2014-10-17, 0 komentarz/y)
Mama księdza modli się o cud, by go nie zabili. Zbiornik, który obroni Tarnów i Skrzyszów przed powodzią jest gotowy. Amfiteatr gotowy, ale jeszcze zamknięty. Chcą nawiązać współpracę z CBA- czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ile radny ma w portfelu, czyli co w prasie piszczy (2014-10-15, 0 komentarz/y)
Tygodnik "TEMI" prześwietlił przedwyborczo portfele tarnowskich radnych. Z oświadczeń majątkowych wynika, że najwięcej pieniędzy mają Bartłomiej Babuśka, Jerzy Hebda, Anna Czech. "Gazeta Krakowska" pisze o "kosmicznej" inwestycji w Tarnowie.
Kolejkowy stacz idzie na radnego, czyli co w prasie piszczy (2014-10-10, 0 komentarz/y)
Kolejkowy stacz idzie na radnego. Straciła syna przez butle z gazem. Kolejna 100-latka w Tarnowie. Właściciele piekarni protestują. Sparaliżowane Mościce - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
O co proszą skazani, czyli co w prasie piszczy (2014-10-08, 0 komentarz/y)
Pijany potrącił dziecko na pasach i dostał... "zawiasy". Rodzice swymi głosami zdobyli plac zabaw. Skazany ma prośbę... niejedną. Połączyć miejskie przychodnie? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Symulacyjne przedsiębiorstwo za milion złotych w PWSZ, czyli co w prasie piszcz (2014-10-03, 0 komentarz/y)
Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tarnowie skończyli już wakacje! Uczeń klasy policyjnej uziemił w busie pijaka, ratując kierowcę i pasażerów. Ekologiczna gmina Tarnów. Symulacyjne przedsiębiorstwo za milion złotych w PWSZ - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ścigała pisze list, czyli co w prasie piszczy (2014-10-01, 0 komentarz/y)
Zawieszony w obowiązkach prezydent Tarnowa napisał przedwyborczy list do mieszkańców miasta. Ryszard Ścigała wyraża w nim wielki żal, że wydana na niego wyrok skazujący, jeszcze przed ogłoszeniem wyroku. I podkreśla: "udowodnię swoją niewinność".
Agata Mróz może zostać współczesną świętą? Czyli co w prasie piszczy (2014-09-26, 0 komentarz/y)
Agata Mróz może zostać współczesną świętą? Lekarz stwierdził zgon na tydzień przed śmiercią. Sprzedaje willę, bo chce żyć w wieży. Działkowcy stracą swoje ogródki? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Oszukani emeryci, czyli co w prasie piszczy (2014-09-24, 0 komentarz/y)
Dzisiejsze TEMI wraca do tragicznych wydarzeń w Radlnej, gdzie życie straciło małżeństwo z Tarnowca, a Gazeta Krakowska pisze z kolei m.in. o emerytach, którzy dali się naciągnąć na "cudowne" biostymulatory, które okazały się zwykłym oszustwem.
Czy Żądło był na dywaniku? Czyli co w prasie piszczy (2014-09-19, 0 komentarz/y)
Kasa płynie strumieniem, gdy jesteś prezesem spółki miejskiej. Śmieci trafią pod ziemię. Czy Żądło był na dywaniku? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
O burzeniu działkowych altan, czyli co w prasie piszczy (2014-09-17, 0 komentarz/y)
"Krakowska" wraca do sprawy morderstwa i samobójstwa w Radlnej, pisze także o tym, że nie będzie śledztwa w sprawie sprzedaży szpitala w Tuchowie. W "TEMI" ciekawy tekst o przyszłości altanek na działkowych ogródkach, mobbingu w zakładach pracy oraz powrocie hotelu w okolice dworca PKP.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2014. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^