Krwiodawcy kontra chemicy, spór o nazwę ronda, czyli co w prasie piszczy (2015-07-31, 0 komentarz/y)
Porzucił pracę leśnika i założył wioskę indiańską. Zdolny uczeń zdobył brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej. Krwiodawcy kontra chemicy, spór o nazwę ronda - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnów na kredyt, czyli co w prasie piszczy (2015-07-29, 0 komentarz/y)
Ratownicy zgubili pacjenta w obcym mieście i wrócili bez niego. Hodowla pod lupą inspektorów. Dwie budy na 19 psów!Znieczulenie na życzenie. Kanalizacja obowiązkowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Stracili dom, ale nie zostali sami, czyli co w prasie piszczy (2015-07-24, 0 komentarz/y)
Amerykanki uczą nasze dzieci. Dostawcy internetu szturmują na bloki. Pielgrzymi wyruszą już za miesiąc. Wizyta premier Ewy Kopacz w Tarnowie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Winny tragedii na drodze nie przeprosił rodzin ofiar, czyli co w prasie piszczy (2015-07-22, 0 komentarz/y)
Tarnów wypowiedział wojnę lepiej pladze na deptakach. Odpala po dopalaczach. Koniec marzeń o gazowych autobusach? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Nasi posłowie za naszą kasę okrążają świat, czyli co w prasie piszczy (2015-07-17, 0 komentarz/y)
Toksyczny barszcz przy placu zabaw poparzył 9-latka. Tabor znów wyjedzie na trasę po 4-letniej przerwie. Przeprowadzki z windą w tle - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Egzaminator przyznał się, że zbił majątek na korupcji, czyli co w prasie piszczy (2015-07-15, 0 komentarz/y)
500 zł za psią kupę. Właściciele pod obserwacją strażników miejskich. Parcie na licea. Uchodźcy z Syrii już w Tarnowie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Zbir był w stanie zabić 86-latkę, czyli co w prasie piszczy (2015-07-10, 0 komentarz/y)
Zepsuje ci się auto na drodze, możesz walić jak w dym do herosa z Tarnowa. Tragiczny bilans - w jeden dzień utonęło 26 osób. Magiczny Janowski, Kołodziej bez medalu - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Nawierzchnia Rynku do wymiany, czyli co w prasie piszczy (2015-07-08, 0 komentarz/y)
Studnie wyschły na pieprz. Woda tylko z beczkowozu. Dostali pieniądze na remizy. Kolejka po zdrowie... Punkty zapalne w spółdzielni "Mościce" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Kto zatruwa Wątok w Tarnowie? Czyli co w prasie piszczy (2015-07-03, 0 komentarz/y)
Modlitwa ojca Pacyfika leczy ciężko chorych. Matury wypadły znacznie lepiej. Pakiet onkologiczny problemem dla lekarzy i pacjentów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W Ładnej przystopują piratów? Czyli co w prasie piszczy (2015-07-01, 0 komentarz/y)
Za wsi zmniejszają opłaty za śmieci. W Tarnowie nie. Starostwo otwiera parking. Praca jest. A chętni? Miejska straż pedałuje. W Ładnej przystopują piratów? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dźgnał ją nożem na oślep, nie był obłąkany, czyli co w prasie piszczy (2015-06-26, 0 komentarz/y)
Każdy krok jest wyzwaniem. Czy samorządy powinny fundować policji samochody? Złoto dla Miłosza Sawczaka - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Wiadukt będzie zamknięty i przerobiony, czyli co w prasie piszczy (2015-06-24, 0 komentarz/y)
Wysadzili bankomat, a drugi chcieli uprowadzić. 20-tonowy ciężar zmiażdżył operatora koparki. Nie oddamy naszego księdza! Atrakcja mało atrakcyjna - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Włamanie tuż przy monitoringu, czyli co w prasie piszczy (2015-06-19, 0 komentarz/y)
Łukasz utonął na oczach setek ludzi. Pasażerowie drugiej kategorii. Gmina kontra spadkobiercy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Na lewe recepty wyłudzali leki ratujące życie chorym, czyli co w prasie piszczy (2015-06-17, 0 komentarz/y)
Mogli ocalić panią Janinę? Gdzie ta praca, czyli obiecanki po tarnowsku. "Jaskółka" paraolimpijska. Strażnik miejski pręży muskuły - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Ciesielczyk posłem dzięki Kukizowi? Czyli co w prasie piszczy (2015-06-12, 0 komentarz/y)
Z pomnika usunięto kobiety oraz dzieci. "Jaskółka" dostanie drugie życie. Kto zastąpi Szymańską w Kąśnej Dolnej? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnowskie karabiny trafią do polskiej armii, czyli co w prasie piszczy (2015-06-10, 0 komentarz/y)
Obejdzie się bez aresztu. Czytelnicy interweniują. Za wysokie trawy na osiedlach. Mała gigantka. Uzdrawiacz - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Sukces wioski narobi miastu kompleksów, czyli co w prasie piszczy (2015-06-05, 0 komentarz/y)
Spędziła 10 lat w więzieniu w USA. Straciła swój majątek. "Jesteśmy ze wsi, ale... jesteśmy najlepsi". Dawna narzędziownia - na biura i produkcję - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Niechciane rudery szpecą miasto, czyli co w prasie piszczy (2015-06-03, 0 komentarz/y)
Są do wzięcia cztery miliony. 2-letni Szymek wypadł przez okno. Jest nieprzytomny. Firma, która "wszystko mogła". Ślimaki atakują, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Ocaliła życie siostrze, grozi jej kalectwo, czyli co w prasie piszczy (2015-05-29, 0 komentarz/y)
Po pijaku złamała kręgosłup 22-latce. Ale sąd uznał, że areszt jest zbędny. Chcą być miastem św. Jana Pawła II. Rolnik-omnibus spod Tarnowa bije wiedzą na głowę nawet naukowców. Klaster na minusie co dalej z prezesem? Radny dotrzymał słowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Groźny przejazd kolejowy, czyli co w prasie piszczy (2015-05-27, 0 komentarz/y)
Wymieniają piece węglowe. Mieszkańcy są zadowoleni. Duda do Belwederu, Czesak do Brukseli. Jakie skarby kryją lasy? Kręgielnia w byłej synagodze? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^