Czy Żądło był na dywaniku? Czyli co w prasie piszczy (2014-09-19, 0 komentarz/y)
Kasa płynie strumieniem, gdy jesteś prezesem spółki miejskiej. Śmieci trafią pod ziemię. Czy Żądło był na dywaniku? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
O burzeniu działkowych altan, czyli co w prasie piszczy (2014-09-17, 0 komentarz/y)
"Krakowska" wraca do sprawy morderstwa i samobójstwa w Radlnej, pisze także o tym, że nie będzie śledztwa w sprawie sprzedaży szpitala w Tuchowie. W "TEMI" ciekawy tekst o przyszłości altanek na działkowych ogródkach, mobbingu w zakładach pracy oraz powrocie hotelu w okolice dworca PKP.
Azoty wpompują w Tarnów kilkaset milionów, czyli co w prasie piszczy (2014-09-12, 0 komentarz/y)
Azoty wpompują w Tarnów kilkaset milionów. Tarnów stolicą komedii - rusza Talia. Coraz mniej studentów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Zmienia się życie za murem, czyli co w prasie piszczy (2014-09-10, 0 komentarz/y)
PO zaskakuje przedwyborczo. Odmieniona drużyna, ambitne cele. Wybory w Małopolsce. Zarejestrowano więcej komitetów niż cztery lata temu - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Temi oraz Gazety Krakowskiej.
Pieniądze za nic dla urzędniczki-radnej (2014-09-09, 0 komentarz/y)
Niezwykły, nawet, jak na polskie "standardy" przypadek opisuje dzisiejsza "Gazeta Krakowska". Według niej, jedna z radnych miejskich w Dąbrowie Tarnowskiej przez ponad rok otrzymywała pensję za bycie kierownikiem wysypiska śmieci. Co w tym dziwnego? Wysypisko nie działa od lipca 2013 roku...
Wiceprezydent od teraz w roli belfra, czyli co w prasie piszczy (2014-09-05, 0 komentarz/y)
Poszukiwania sadysty z Tarnowa, który skatował profesora z Londynu. Wiceprezydent od teraz w roli belfra. Wstyd Tarnowa: Zaniedbane otoczenie Parku Wodnego. Zostań radnym - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Muzeum Żydów ma powstać na Rynku Tarnowa, czyli co w prasie piszczy (2014-09-03, 0 komentarz/y)
Powiatowi chcą do miasta. Jana Pawła II do remontu. Muzeum Żydów ma powstać na Rynku Tarnowa - o tym przeczytamy w dzisiejszym Temi. Gazeta Krakowska pisze zaś m.in. utrudnieniach na ul. Tuwima oraz unikatowe wystawie, którą będzie można obejrzeć w Tarnowie.
Mieczysław Bień wraca z banicji, czyli co w prasie piszczy (2014-08-29, 0 komentarz/y)
Były prezydent Tarnowa wrócił do miasta, ale nie zamierza uczestniczyć w lokalnej polityce. Jak wygląda warsztat pracy tarnowskich ratowników medycznych? Pilot z Tarnowa będzie najmłodszym uczestnikiem balonowego Pucharu Gordona Benneta - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ksiądz na etacie, czyli co w prasie piszczy (2014-08-27, 0 komentarz/y)
Ile kosztują nas etaty, na których pracują księża i zakonnice w szkołach, a ile płacimy na utrzymanie "armii" urzędników - o tym przeczytamy w dzisiejszym TEMI. Gazeta Krakowska pisze zaś m.in. utrudnieniach na ul. Tuwima oraz unikatowe wystawie, którą będzie można obejrzeć w Tarnowie.
Kierowcy czują respekt przed elitą "drogówki" - czyli co w prasie piszczy (2014-08-22, 0 komentarz/y)
Nie będzie "muchomorka" w Parku Strzeleckim! Kupią autobusy za 30 mln. Wojna o sprzątanie miasta. W wakacje brakuje krwi. Kierowcy czują respekt przed elitą "drogówki" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnów pilnie potrzebuje nowych autobusów, czyli co w prasie piszczy (2014-08-20, 0 komentarz/y)
Pacjent po godzinach. Wizja tarnowskiego pojezierza. Nauczyciel chce być… nauczycielem. Odroczone sześciolatki. Tarnów pilnie potrzebuje nowych autobusów. Ekonomiści znów zjadą na forum do Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Temi oraz Gazety Krakowskiej.
Roman Ciepiela został namaszczony przez Tuska, czyli co w prasie piszczy (2014-08-13, 0 komentarz/y)
Zjednoczenie przez podział. Roman Ciepiela został namaszczony przez Tuska. Tarnowski (niedo)rozwój. Muchomor wróci już wkrótce do parku. Znowu poślizg w Tarnowie. Tym razem przy budowie ronda w Mościcach - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Temi oraz Gazety Krakowskiej.
Marciniak wraca do gry, Kras na prezydenta, czyli co w prasie piszczy (2014-08-08, 0 komentarz/y)
Czy sobota jest dniem powszednim? Co zdarzyło się w Polsce RAZEM? Marciniak gotów do gry o duże stawki. Był starostą, będzie prezydentem? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Azoty, Jaskółka, spalarnia, czyli co w prasie piszczy (2014-08-06, 0 komentarz/y)
Wsłuchując się w sugestie Czytelników wracamy do sprawdzonej formuły przeglądów lokalnej (choć nie tylko) prasy. Propozycje najciekawszych tekstów publikować będziemy zawsze w środy oraz piątki. Zapraszamy do lektury.
Przegląd prasy (2013-12-18, 0 komentarz/y)
Bankowy punkt zamknięty, klienci bez pieniędzy. Kolejni urzędnicy w areszcie. Lekarz, który dyżurował po pijanemu, znów leczy chorych na oddziale wewnętrznym "Szczeklika" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-12-11, 0 komentarz/y)
Budżet w wersji "bezkarnej". Handel na Burku od stycznia. Zapłacimy więcej za wywóz śmieci. Były szef zarząd dróg to kolejne ogniwo w aferze - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-12-04, 0 komentarz/y)
Miasto przegrywa Krakowską. Tarnospin nie upada. Z węgla nie zrezygnujemy. Pracownicy Azotów żądają wyższych płac - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-27, 0 komentarz/y)
Wiadukty z poślizgami. Co z tą obwodnicą. Zarabiają, gdy jest słońce. Ile zarabiają sportowcy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-20, 0 komentarz/y)
Kolej pozbywa się dworca w Mościcach. Kto nam odśnieży miasto? Wścieklizna dotarła do granic Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.
Przegląd prasy (2013-11-13, 0 komentarz/y)
Budżet pod znakiem dróg. Brakuje na utrzymanie starodruków. Radny chce wiedzieć, ile wydano na pałacyk. Za brak abonamentu ścigają już 4000 osób - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu tygodnika TEMI i Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2014. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^