Tarnów walczy z wódką, czyli co w prasie piszczy (2015-11-27, 0 komentarz/y)
Usłyszał głos, który kazał mu zabijać. Z synkiem na wózku biega na medal. Nierentowe obiekty sportowe. Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Tarnowskiej.
Co nam zrobią po Owintarze? Czyli co w prasie piszczy (2015-11-25, 0 komentarz/y)
Szalony rajd przed sądem. Wlepiają mandaty za nielegalne ścieki. Od grudnia jeździmy pendolino - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dwa miliony wyrzucone w błoto, a po szkole hula wiatr, czyli co w prasie piszczy (2015-11-20, 0 komentarz/y)
Bezdomność wisi nad nimi jak klątwa. Stracili dzieci, nie dali się traumie. Nowy most w Ostrowie w 2018 r. Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Tarnowskiej.
Wandale bezlitośni dla muru cmentarza, czyli co w prasie piszczy (2015-11-18, 0 komentarz/y)
Alarm przez głupi dowcip? Pielęgniarki są zmęczone. Powyborcze porządki - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dyrektorzy bez konkursów, czyli co w prasie piszczy (2015-11-13, 0 komentarz/y)
Nie ma pojęcia co ją opętało, że zabiła Hanię. Po roku rozliczamy władzę. Kukiz oddał pieniądze za koncert, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Tarnowskiej.
Styropianem oszpecili sobie zabytek, czyli co w prasie piszczy (2015-11-10, 0 komentarz/y)
Małopolska ma nowego marszałka. Jak tarnowski Klaster starał się o „sukcesy”. Nowy stadion dla Tarnowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnów pierwszy niepodległy! Czyli co w prasie piszczy (2015-11-06, 0 komentarz/y)
Ratował ludzi, omal nie zginął w gęstej mgle. Wrócił do Afryki skąd go porwano. Remont budynku Straży Miejskiej - tak, ale jeszcze nie teraz, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Tarnowskiej.
Jak nam jasno w Tarnowie? Czyli co w prasie piszczy (2015-11-04, 0 komentarz/y)
Ujęcia wody na trasie, która połączy Tarnów z autostradą. Z boiska w mieście cała Polska śmiać się już nie będzie. Nie ma nogi, więc jest… lekko niesprawny. Jak nam jasno w Tarnowie? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Rysując pobili rekord Guinnessa, czyli co w prasie piszczy (2015-10-30, 0 komentarz/y)
Czy Mateusz zginął przez przypadek? Tarnowskie cmentarze. W Tarnowcu mieli serce dla zwierzaków, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Tarnowskiej.
Pospadali z ław w Sejmie, a jednak wylądują miękko, czyli co w prasie piszczy (2015-10-28, 0 komentarz/y)
Teramlica doczeka się wkrótce własnego stadionu. Targowanie bez opłaty? Pod wiaduktem tylko rowerem lub pieszo - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dzielnicowy teraz już na telefon, czyli co w prasie piszczy (2015-10-23, 0 komentarz/y)
Chcą poznać prawdę, jak zginął Marek. Miasto kontra spółka żużlowa. Coraz większe kolejki po prawko, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Tarnowskiej.
Czy w TZDM rządził "układ"? Czyli co w prasie piszczy (2015-10-21, 0 komentarz/y)
Przychodnia w remoncie, pacjentów czekają kłopoty. Kibole z Tarnowa na celowniku policji po bijatyce. Co z tą kamienicą? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Honorowy konsulat Ukrainy powstanie w Tarnowie, czyli co w prasie piszczy (2015-10-16, 0 komentarz/y)
Cud w studni. Spadła na dno i przeżyła. Maluch na rękach i indeks w kieszeni. Północny zjazd z autostrady otwarty w Brzesku, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Bezdomny omal nie zmarł z chłodu, czyli co w prasie piszczy (2015-10-14, 0 komentarz/y)
Bliscy zmarłej psycholog chcą od miasta pół mln zł. Ile kosztuje fotel w parlamencie? Z pustym bakiem na autostradzie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Autobus omal go nie zabił podczas snu, czyli co w prasie piszczy (2015-10-09, 0 komentarz/y)
Dusiciel z Tarnowa przekonał sąd, że to ofiara pierwsza zaatakowała. Horror drogowy na Narutowicza potrwa trzy miesiące. Na co Tarnów dostanie unijną kasę? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Korki sparaliżują Tarnów, czyli co w prasie piszczy (2015-10-07, 0 komentarz/y)
W Tarnowie palić węglem nie zabronią. Wielkie kina tuż, tuż? Jednak pojedziemy pendolino! Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Zagadkowa śmierć 84-latki na ul. Rolniczej, czyli co w prasie piszczy (2015-10-02, 0 komentarz/y)
Chłopak z Tarnowa zawojował Dubaj. Kamień przywędrował pod Dom Kultury. "Słoniki" konsekwentnie gromadzą punkty - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Krzysztof Janik podejrzany o przyjmowanie łapówek, czyli co w prasie piszczy (2015-09-30, 0 komentarz/y)
Zamiast galerii wybudują drogę przez Owintar? Pusty budynek, puste obietnice. Zapomnieć o spalarni odpadów? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
"Solidarność" przeciwna prywatyzacji spółek, czyli co w prasie piszczy (2015-09-25, 0 komentarz/y)
Ból o śmierci Sebastiana nigdy nie minie. >Piękna jurorka decyduje o losach Talii. Zanussi dał się poznać jako satryrk - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnowscy "busiarze" poszli na wojnę, czyli co w prasie piszczy (2015-09-23, 0 komentarz/y)
Spękany tarnowski Rynek aż błaga o szybki remont. Na osiedlu grasuje horda psów. Kolejarze szachują miasto - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^