Klaster na minusie prawie 900 tysięcy, czyli co w prasie piszczy (2015-05-22, 0 komentarz/y)
Śmierć Iwony jest zagadką. Nić ją wyjaśni? Tęgie umysły zwarły szeregi, będzie kasa. Tarnowianki godnie uczciły jubileusz klubu. Konflikt wokół pełnego wjazdu i wyjazdu. Czy Edward Czesak zasiądzie w Brukseli? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Szpitalny parking bez ulgi, czyli co w prasie piszczy (2015-05-20, 0 komentarz/y)
Trafili za kraty za mydło w płynie i żel do kąpieli. Czy woda musi drożeć? Rodziców niepokój o sześciolatków. Gdzie jesteś policjancie? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnów już przestał być twierdzą PO? Czyli co w prasie piszczy (2015-05-15, 0 komentarz/y)
Wiedziała, że ojciec jest chory. Celowo skazała go na śmierć? Tarnów przychodzi na LNG. Co dalej z ośrodkiem specjalnym w Zbylitowskiej Górze? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Odnalazł grób dziadka po ponad 70 latach, czyli co w prasie piszczy (2015-05-13, 0 komentarz/y)
Cieszą się tylko seniorzy. Psychiatrzy sprawdzają, czy zabójca z Jadownik był poczytalny w chwili, gdy mordował Iwonę. Matura łatwa czy trudna? Drony zaglądają do okien? Czy nauczyciele stracą pracę? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnowscy giganci zaczną współpracować, czyli co w prasie piszczy (2015-05-08, 0 komentarz/y)
Mateusz miał się żenić. Zabił go kibol Unii? Spółdzielnie bez dotacji unijnych? Czy miejskie autobusy to "złom użytkowy"? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Koniec marzeń o lotnisku, czyli co w prasie piszczy (2015-05-06, 0 komentarz/y)
Tarnowska Temida nie chce osądzić remontu ulicy Krakowskiej. Proces będzie w Krakowie? Prezydent Tarnowa chce oddać 17 mln zł. Szukają psychiatrów. Walczyć z pietruszką nie będziemy. Koniec marzeń o lotnisku. Czytelnicy interweniują. Targowisko bliżej osiedla? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
W Tarnowie powstaje nowy klaster przemysłowy, czyli co w prasie piszczy (2015-04-30, 0 komentarz/y)
Orange pozbywa się nieruchomości. Emocjonujące zawody strażaków. Pogotowie fryzjerskie pomaga - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Prywatne śledztwo lokatorek, czyli co w prasie piszczy (2015-04-29, 0 komentarz/y)
Tarnów utonął w hałasie. Zabawę na zjeżdżalni Filip przypłaci życiem. Eksperci w młynie Szancera. Lądowisko do modernizacji - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Afera kończy się wyborami już w niedzielę, czyli co w prasie piszczy (2015-04-24, 0 komentarz/y)
Gwiazdy są olśnione Tarnowem. Kto najbardziej zaszkodził Tarnowowi? "Chrząszcz Szkodnik" czy prezydent? Jeśli prezydent nie chce pomóc, to niech nie przeszkadza... - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W przedszkolach miejskich zabrakło miejsc dla wszystkich chętnych, czyli co w prasie piszczy (2015-04-22, 0 komentarz/y)
Zabił w Bochni, wcześniej strzelał w innym kantorze. Kto wejdzie do miejskiej rady? Proces R. Ścigały: koperta z czarnego porsche. Czy czeka nas drogowa rewolucja? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Towarzyskie układy rządziły w tarnowskim magistracie? Czyli co w prasie piszczy (2015-04-17, 0 komentarz/y)
W Tarnowie było nam niekiepsko - wspominają serialowi Ferdek i Paździoch. Wstydliwe tarnowskie zakątki. Pomagają Ukrainie przetrwać najgorsze. Biuro prasowe Ciepieli większe od biur prezydenta Krakowa i Rzeszowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Producent "Patriotów" w Tarnowie, czyli co w prasie piszczy (2015-04-15, 0 komentarz/y)
Po wypadku na A4 pójdzie z torbami... Bo był pijany. Seniorzy nie dadzą się już fałszywym wnuczkom. Bieda po tarnowsku. Co dalej z młynem Szancera? Proces R. Ścigały: żużel, pieniądze i polityka. Zaskakujący brąz tenisistów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Uzbroił piratów Polańskiego i wojów Kmicica, czyli co w prasie piszczy (2015-04-10, 0 komentarz/y)
Prokurator tropi podpalaczy. "Wyglądaliśmy jak jakaś klika". Obwodnica Tuchowa i wierzchosławicki łącznik. Złote przeboje grają już w Tarnowie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Basen w Mościcach z poślizgiem, czyli co w prasie piszczy (2015-04-08, 0 komentarz/y)
Przeprowadzka urzędu miejskiego na pocztę? Pijany kierowca tira wiózł palety piwa. "Limuzyny" do służbowego użytku. Sprzątanie i łatanie. Proces R. Ścigały: na styku urzędników i biznesmenów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Nowy dyrektor z nowymi pomysłami, czyli co w prasie piszczy (2015-04-03, 0 komentarz/y)
Słowo radnych nie jest warte funta kłaków. Auto płonęło, był jak w pułapce. Oto pierwsza jajcara Tarnowa. Co i komu załatwił Ścigała - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Miasto wyprowadzone w pole, czyli co w prasie piszczy (2015-04-01, 0 komentarz/y)
Czarują emerytów cudownym urządzeniem. Roszady personalne Ciepieli. Turyści są jak prawdziwa żyła złota. Miasto wyprowadzone w pole. "Gumowego" zagłębia nie będzie? J. Kułaga na procesie Ścigały: - Miałem coś zeznać na prezydenta... - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Gangsterskie metody w tarnowskim magistracie, czyli co w prasie piszczy (2015-03-27, 0 komentarz/y)
Demaskujemy prawdziwe oblicze władzy. Ile znaczy w urzędzie "człowiek z ulicy"? Zabili kierowcę bryłą lodu na autostradzie. Na dworcu nie ma kasy, są trumny. Gangsterskie metody w tarnowskim magistracie - kolejne zeznania w sprawie Ścigały. Bomba wysadziła komendanta ze stołka, czyli dalszy ciąg niezrozumiałych decyzji Ciepieli. U szczypiornistów czas na przełamanie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Upadające miasto? Czyli co w prasie piszczy (2015-03-25, 0 komentarz/y)
Tarnowianie w autobusach: Wożą nas rzęchami z PRL-u! W Iwkowej woda ze studni tańsza pięć razy niż z sieci. Tomasik nowym komendantem straży miejskiej? Pacjent płaci dwa razy. Ścigała: Celowo mnie wystawiono, żeby ukryć żużlowe przekręty - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Roman coraz mniej rozsądny, czyli co w prasie piszczy (2015-03-20, 0 komentarz/y)
Ojciec został sam z dziewięciorgiem dzieci. 100 ton jabłek i marchwi trafiło za darmo do mieszkańców gminy Tarnów. Karpacki Wyścig Kurierów ruszy 28 kwietnia z Tarnowa. Proces Ścigały nabiera rumieńców. Mieszkania komunalne już gotowe - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Za wizytę u lekarza w przychodni NFZ każe ci zapłacić, czyli co w prasie piszczy (2015-03-18, 0 komentarz/y)
Afera podsłuchowa w szkole. Wójt Bochni: Ktoś chce mnie wrobić. Prawko w promocji za 500 zł. Będzie taniej w autobusie? Dziwny manewr pana doktora. Będzie nowy most nad Wątokiem? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^