Afera kończy się wyborami już w niedzielę, czyli co w prasie piszczy (2015-04-24, 0 komentarz/y)
Gwiazdy są olśnione Tarnowem. Kto najbardziej zaszkodził Tarnowowi? "Chrząszcz Szkodnik" czy prezydent? Jeśli prezydent nie chce pomóc, to niech nie przeszkadza... - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W przedszkolach miejskich zabrakło miejsc dla wszystkich chętnych, czyli co w prasie piszczy (2015-04-22, 0 komentarz/y)
Zabił w Bochni, wcześniej strzelał w innym kantorze. Kto wejdzie do miejskiej rady? Proces R. Ścigały: koperta z czarnego porsche. Czy czeka nas drogowa rewolucja? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Towarzyskie układy rządziły w tarnowskim magistracie? Czyli co w prasie piszczy (2015-04-17, 0 komentarz/y)
W Tarnowie było nam niekiepsko - wspominają serialowi Ferdek i Paździoch. Wstydliwe tarnowskie zakątki. Pomagają Ukrainie przetrwać najgorsze. Biuro prasowe Ciepieli większe od biur prezydenta Krakowa i Rzeszowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Producent "Patriotów" w Tarnowie, czyli co w prasie piszczy (2015-04-15, 0 komentarz/y)
Po wypadku na A4 pójdzie z torbami... Bo był pijany. Seniorzy nie dadzą się już fałszywym wnuczkom. Bieda po tarnowsku. Co dalej z młynem Szancera? Proces R. Ścigały: żużel, pieniądze i polityka. Zaskakujący brąz tenisistów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Uzbroił piratów Polańskiego i wojów Kmicica, czyli co w prasie piszczy (2015-04-10, 0 komentarz/y)
Prokurator tropi podpalaczy. "Wyglądaliśmy jak jakaś klika". Obwodnica Tuchowa i wierzchosławicki łącznik. Złote przeboje grają już w Tarnowie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Basen w Mościcach z poślizgiem, czyli co w prasie piszczy (2015-04-08, 0 komentarz/y)
Przeprowadzka urzędu miejskiego na pocztę? Pijany kierowca tira wiózł palety piwa. "Limuzyny" do służbowego użytku. Sprzątanie i łatanie. Proces R. Ścigały: na styku urzędników i biznesmenów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Nowy dyrektor z nowymi pomysłami, czyli co w prasie piszczy (2015-04-03, 0 komentarz/y)
Słowo radnych nie jest warte funta kłaków. Auto płonęło, był jak w pułapce. Oto pierwsza jajcara Tarnowa. Co i komu załatwił Ścigała - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Miasto wyprowadzone w pole, czyli co w prasie piszczy (2015-04-01, 0 komentarz/y)
Czarują emerytów cudownym urządzeniem. Roszady personalne Ciepieli. Turyści są jak prawdziwa żyła złota. Miasto wyprowadzone w pole. "Gumowego" zagłębia nie będzie? J. Kułaga na procesie Ścigały: - Miałem coś zeznać na prezydenta... - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Gangsterskie metody w tarnowskim magistracie, czyli co w prasie piszczy (2015-03-27, 0 komentarz/y)
Demaskujemy prawdziwe oblicze władzy. Ile znaczy w urzędzie "człowiek z ulicy"? Zabili kierowcę bryłą lodu na autostradzie. Na dworcu nie ma kasy, są trumny. Gangsterskie metody w tarnowskim magistracie - kolejne zeznania w sprawie Ścigały. Bomba wysadziła komendanta ze stołka, czyli dalszy ciąg niezrozumiałych decyzji Ciepieli. U szczypiornistów czas na przełamanie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Upadające miasto? Czyli co w prasie piszczy (2015-03-25, 0 komentarz/y)
Tarnowianie w autobusach: Wożą nas rzęchami z PRL-u! W Iwkowej woda ze studni tańsza pięć razy niż z sieci. Tomasik nowym komendantem straży miejskiej? Pacjent płaci dwa razy. Ścigała: Celowo mnie wystawiono, żeby ukryć żużlowe przekręty - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Roman coraz mniej rozsądny, czyli co w prasie piszczy (2015-03-20, 0 komentarz/y)
Ojciec został sam z dziewięciorgiem dzieci. 100 ton jabłek i marchwi trafiło za darmo do mieszkańców gminy Tarnów. Karpacki Wyścig Kurierów ruszy 28 kwietnia z Tarnowa. Proces Ścigały nabiera rumieńców. Mieszkania komunalne już gotowe - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Za wizytę u lekarza w przychodni NFZ każe ci zapłacić, czyli co w prasie piszczy (2015-03-18, 0 komentarz/y)
Afera podsłuchowa w szkole. Wójt Bochni: Ktoś chce mnie wrobić. Prawko w promocji za 500 zł. Będzie taniej w autobusie? Dziwny manewr pana doktora. Będzie nowy most nad Wątokiem? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
CBA krąży po regionie, czyli co w prasie piszczy (2015-03-13, 0 komentarz/y)
"Kolekcjoner noży" zabił 20-latka. Za śmierć chłopaka 7 lat więzienia! Garnki za kosmiczną kasę, czyli jak poluje się na emerytów. Kiedy tańsze bilety MPK? Znamy termin powtórki wyborów samorządowych - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Hospicjum za dwa lata? Czyli co w prasie piszczy (2015-03-11, 0 komentarz/y)
Samowolka burmistrza Wojnicza. Sfora psów zagryzła 40 danieli. Zepsuli kamery, ale i tak wpadli. Hospicjum za dwa lata? Zapłacimy za jazdę autostradą. Minister lobbuje za obwodnicą - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Co dziś robią bohaterowie afery, czyli co w prasie piszczy (2015-03-06, 0 komentarz/y)
Obudziła się ze śpiączki, nie wie o śmierci babci. Cała prawda o założycielu Tarnowa. Ryszard Ścigała nie przyznaje się do winy. Domy pękają, a ruch będzie jeszcze większy. Nowe rachunki za prąd od Tauronu. Toruńskie pierniki na wystawie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Zasztyletował 29-latkę, bo porzuciła go dla innego, czyli co w prasie piszczy (2015-03-04, 0 komentarz/y)
Molestował własną córkę. Za jej krzywdę zapłaci 10 tys. złotych. „Trawiasta” sława koszykarskiego boiska. Nie jesteś ich ojcem…. Winda płacona od „metra”. Spółdzielnia zwalania robotników. Były wójt szuka pracy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Czy Wałowa przestanie być deptakiem? Czyli co w prasie piszczy (2015-02-27, 0 komentarz/y)
Rzucił alkohol, żeby leczyć z nałogów. Wstrząsająca relacja porwanego przez lawinę. Życie 2-letniemu Kubusiowi ocaliła... pieluszka! Mąż byłej wiceprezydent oddał już część pieniędzy. Radni z komisji rewizyjnej twierdzą, że Miejskie Biuro Wyborcze popełniło błędy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Nie będzie łączenia przychodni, czyli co w prasie piszczy (2015-02-25, 0 komentarz/y)
Zabójczy remont junkersa. Gnębili kolegę, bo jest chory. Niedzieliska: zginęły matka i córka. Nie będzie łączenia przychodni. Gorsze powietrze w Tarnowie. Wycinają i... sadzą. Mroczne tajemnice rodzinne - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Wójt i radni wrogami numer 1? Czyli co w prasie piszczy (2015-02-20, 0 komentarz/y)
Dominik żyje, bo jego mama wymodliła cud. Policjant złapał w locie 39-letniego samobójcę. Ma 100 ha ziemi, żali się na dolę. Urzędnicy się pomylili, zlikwidują szkoły za rok... Co dalej będzie z obwodnicą Tuchowa? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Utopił gminę w długach, ale doradza dziś Ciepieli, czyli co w prasie piszczy (2015-02-18, 0 komentarz/y)
Spor o Matkę Boską. Próbowali wyrwać ze ściany bankomat oraz przejechać policjantów. To nie napad, to kontrola! Podzielnikiem w lokatora. Informatyka pilnie zatrudnię. Komendant podrabiał podpisy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^