Zasztyletował 29-latkę, bo porzuciła go dla innego, czyli co w prasie piszczy (2015-03-04, 0 komentarz/y)
Molestował własną córkę. Za jej krzywdę zapłaci 10 tys. złotych. „Trawiasta” sława koszykarskiego boiska. Nie jesteś ich ojcem…. Winda płacona od „metra”. Spółdzielnia zwalania robotników. Były wójt szuka pracy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Czy Wałowa przestanie być deptakiem? Czyli co w prasie piszczy (2015-02-27, 0 komentarz/y)
Rzucił alkohol, żeby leczyć z nałogów. Wstrząsająca relacja porwanego przez lawinę. Życie 2-letniemu Kubusiowi ocaliła... pieluszka! Mąż byłej wiceprezydent oddał już część pieniędzy. Radni z komisji rewizyjnej twierdzą, że Miejskie Biuro Wyborcze popełniło błędy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Nie będzie łączenia przychodni, czyli co w prasie piszczy (2015-02-25, 0 komentarz/y)
Zabójczy remont junkersa. Gnębili kolegę, bo jest chory. Niedzieliska: zginęły matka i córka. Nie będzie łączenia przychodni. Gorsze powietrze w Tarnowie. Wycinają i... sadzą. Mroczne tajemnice rodzinne - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Wójt i radni wrogami numer 1? Czyli co w prasie piszczy (2015-02-20, 0 komentarz/y)
Dominik żyje, bo jego mama wymodliła cud. Policjant złapał w locie 39-letniego samobójcę. Ma 100 ha ziemi, żali się na dolę. Urzędnicy się pomylili, zlikwidują szkoły za rok... Co dalej będzie z obwodnicą Tuchowa? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Utopił gminę w długach, ale doradza dziś Ciepieli, czyli co w prasie piszczy (2015-02-18, 0 komentarz/y)
Spor o Matkę Boską. Próbowali wyrwać ze ściany bankomat oraz przejechać policjantów. To nie napad, to kontrola! Podzielnikiem w lokatora. Informatyka pilnie zatrudnię. Komendant podrabiał podpisy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Co się dzieje za kratami? Czyli co w prasie piszczy (2015-02-13, 0 komentarz/y)
Oprawca ks. Popiełuszki był z Tarnowa. Tysiąckrotnie niższa wartość obrazu. Szyją już przez 70 lat. Radni zlikwidowali publiczne szkoły i przedszkole. Co się dzieje za kratami? Ponad 45 tysięcy złotych z koncertu - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Kto żyje na ulicy? Czyli co w prasie piszczy (2015-02-11, 0 komentarz/y)
Dwa dni wzywał pomocy. Ocalił go troskliwy sąsiad. Sprawa Ścigały może wrócić do punktu wyjścia? Wandaloodporne wiaty na przystankach nie zawsze się obronią. Wszyscy za to płacimy. Być gejem w małym mieście... Coraz lepsze paliwo. Wuef, strzelanie i adrenalina - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
W Tarnowie ubędzie 40 tys. mieszkańców, czyli co w prasie piszczy (2015-02-06, 0 komentarz/y)
23 lata wdychał toksyny. Teraz dobija go ZUS! Cukiernik pomoże odbudować dom. Po 10 latach bank windykuje 1 grosz. Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej na skraju bankructwa. Statuetka od burmistrza dla... burmistrza - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Czy grozi nam zamknięcie Krakowskiej? Czyli co w prasie piszczy (2015-02-04, 0 komentarz/y)
W Tarnowie będzie bezpieczniej. Będzie trzeci komisariat. Zastrzyk gotówki dla żużla. Kiedy zabraknie pielęgniarek? Kamienica z odroczoną rozbiórką. Kłopotliwi lokatorzy na "bani" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Ile pieniędzy radni mają w skarpecie, czyli co w prasie piszczy (2015-01-30, 0 komentarz/y)
Biskup emeryt jako dziecko chodził do kościoła boso. Strongman odwiedził uczniów i dał wycisk. Radni będą skarżyć miasto. Lepsze wyniki zdawalności egzaminu na prawo jazdy. Bractwo Kurkowe kupiło buławę Ścigały? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Ciepiela wyrzucił do kosza "perłę" Ścigały za 100 mln zł, czyli co w prasie piszczy (2015-01-28, 0 komentarz/y)
Szybsze zabiegi dzięki nowej sali w tarnowskim szpitalu. Ile zarabia tarnowianin? Ani żyć, ani umrzeć. Hartuj się, kto może. Pieszy pod specjalnym nadzorem - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
W Tarnowie ślimak lepszy jest od poczty, czyli co w prasie piszczy (2015-01-23, 0 komentarz/y)
Emeryci i renciści z Tarnowa mają dużo mniej niż przeciętny Polak. Damiana Kiwiora wykiwał na ringu sędzia i komputer. Muzeum Okręgowe podsumowało 2014 rok. Ruskie i leniwe uratowane. Nowe zmiany w ulgach przy rozliczaniu PIT za 2014 rok - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Dostęp do Ciepieli gorszy niż do lekarza specjalisty, czyli co w prasie piszczy (2015-01-21, 0 komentarz/y)
Obiecywał załatwienie egzaminu na prawo jazdy. Wziął ponad 40 tys. zł łapówek. Odważna wystawa fotograficzna w BWA. Nagie ciała zachęcają tłumy wielbicieli sztuki. Radni bezradni, bo… zawieszeni. Nie będzie tajemnic w magistracie. Półtora miliona złotych na kształcenie - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Puree ze smalcem - wraca PRL. Czyli co w prasie piszczy (2015-01-16, 0 komentarz/y)
Święty krzyż poczynił cuda! Czym urzeka nasza parafia? Przed ludźmi, którzy potrzebują pomocy, nie zamknę się w gabinecie. Nie dla fal radiowych w bloku. Po dowód osobisty do Warszawy... Sto lat temu Austriacy ostrzeliwali Tarnów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Czy Mercedes dojedzie do Tarnowa? Czyli co w prasie piszczy (2015-01-14, 0 komentarz/y)
Za czuwanie przy dziecku zapłacisz, ale nie wszędzie. Pijany podwiózł kolegę i go zabił. Zamieszali w tarnowskich przychodniach. Do Dąbrowy wraca sąd rejonowy. Nowy trener - nowa nadzieja? Więcej kilometrów dla "drogówki" - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Potrzebuje rzadkiej krwi, by żyć. Czyli co w prasie piszczy (2015-01-09, 0 komentarz/y)
Maciej Dreszer w WOŚP zagra w dalekim Dubaju. Maciej Dreszer w WOŚP zagra w dalekim Dubaju. Tańsza komunikacja starymi rzęchami? Jako dzieciak bawił się na "Marcince" - dziś to jeden z bardziej znanych aktorów. Szef szpitala nie chce pakietu onkologicznego. Gmina Tarnów zaczęła szukać oszczędności w szkołach? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Karpie już gotowe do odłowu, czyli co w prasie piszczy (2014-12-19, 0 komentarz/y)
Asia zginęła w koszmarnym wypadku. 18-latki wracały ze szkoły do domu. Radykalny świadek Chrystusa. Georadar wykrył nieprawidłowości. Teraz łatwiej będzie zgłosić reklamację i otrzymać zwrot za towar. Skrzyniarz nie chce zwrócić kasy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Kto chce sprzedawać przez telefon? Czyli co w prasie piszczy (2014-12-17, 0 komentarz/y)
Armia przedszkolaków przyszła na Rynek. Każde dziecko było uzbrojone w bombkę. Firma z Łodzi wyremontuje dworzec w Dębicy. Darmowe parkowanie rzadszym przywilejem. Rozkład jazdy do korekty? Kto chce sprzedawać przez telefon? - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Wiatr zmian w tarnowskim magistracie, czyli co w prasie piszczy (2014-12-12, 0 komentarz/y)
2-letni Miłosz straci mamę? Zadecyduje sąd. Uratowała siostry i dom z pożaru. Teraz sama chce zostać strażakiem. Wygrali wybory i ponieśli sobie pensje. Dla prokuratora most przeciwpancerny to nie problem. 25 lat Caritas Diecezji Tarnowskiej - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej. .
Nauczyciele rządzą powiatem, czyli co w prasie piszczy (2014-12-10, 0 komentarz/y)
Sąd odblokował wymianę pieców węglowych na ekologiczne. Nowa burmistrz musi spłacić zaległości po poprzedniku. Najdroższe ulice Tarnowa. Tanieje paliwo, bilety nie. Ciepły kąt na wszystkie pory roku - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^