Kto zatruwa Wątok w Tarnowie? Czyli co w prasie piszczy (2015-07-03, 0 komentarz/y)
Modlitwa ojca Pacyfika leczy ciężko chorych. Matury wypadły znacznie lepiej. Pakiet onkologiczny problemem dla lekarzy i pacjentów - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W Ładnej przystopują piratów? Czyli co w prasie piszczy (2015-07-01, 0 komentarz/y)
Za wsi zmniejszają opłaty za śmieci. W Tarnowie nie. Starostwo otwiera parking. Praca jest. A chętni? Miejska straż pedałuje. W Ładnej przystopują piratów? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Dźgnał ją nożem na oślep, nie był obłąkany, czyli co w prasie piszczy (2015-06-26, 0 komentarz/y)
Każdy krok jest wyzwaniem. Czy samorządy powinny fundować policji samochody? Złoto dla Miłosza Sawczaka - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Wiadukt będzie zamknięty i przerobiony, czyli co w prasie piszczy (2015-06-24, 0 komentarz/y)
Wysadzili bankomat, a drugi chcieli uprowadzić. 20-tonowy ciężar zmiażdżył operatora koparki. Nie oddamy naszego księdza! Atrakcja mało atrakcyjna - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Włamanie tuż przy monitoringu, czyli co w prasie piszczy (2015-06-19, 0 komentarz/y)
Łukasz utonął na oczach setek ludzi. Pasażerowie drugiej kategorii. Gmina kontra spadkobiercy - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Na lewe recepty wyłudzali leki ratujące życie chorym, czyli co w prasie piszczy (2015-06-17, 0 komentarz/y)
Mogli ocalić panią Janinę? Gdzie ta praca, czyli obiecanki po tarnowsku. "Jaskółka" paraolimpijska. Strażnik miejski pręży muskuły - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Ciesielczyk posłem dzięki Kukizowi? Czyli co w prasie piszczy (2015-06-12, 0 komentarz/y)
Z pomnika usunięto kobiety oraz dzieci. "Jaskółka" dostanie drugie życie. Kto zastąpi Szymańską w Kąśnej Dolnej? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnowskie karabiny trafią do polskiej armii, czyli co w prasie piszczy (2015-06-10, 0 komentarz/y)
Obejdzie się bez aresztu. Czytelnicy interweniują. Za wysokie trawy na osiedlach. Mała gigantka. Uzdrawiacz - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Sukces wioski narobi miastu kompleksów, czyli co w prasie piszczy (2015-06-05, 0 komentarz/y)
Spędziła 10 lat w więzieniu w USA. Straciła swój majątek. "Jesteśmy ze wsi, ale... jesteśmy najlepsi". Dawna narzędziownia - na biura i produkcję - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Niechciane rudery szpecą miasto, czyli co w prasie piszczy (2015-06-03, 0 komentarz/y)
Są do wzięcia cztery miliony. 2-letni Szymek wypadł przez okno. Jest nieprzytomny. Firma, która "wszystko mogła". Ślimaki atakują, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Ocaliła życie siostrze, grozi jej kalectwo, czyli co w prasie piszczy (2015-05-29, 0 komentarz/y)
Po pijaku złamała kręgosłup 22-latce. Ale sąd uznał, że areszt jest zbędny. Chcą być miastem św. Jana Pawła II. Rolnik-omnibus spod Tarnowa bije wiedzą na głowę nawet naukowców. Klaster na minusie co dalej z prezesem? Radny dotrzymał słowa - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Groźny przejazd kolejowy, czyli co w prasie piszczy (2015-05-27, 0 komentarz/y)
Wymieniają piece węglowe. Mieszkańcy są zadowoleni. Duda do Belwederu, Czesak do Brukseli. Jakie skarby kryją lasy? Kręgielnia w byłej synagodze? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Klaster na minusie prawie 900 tysięcy, czyli co w prasie piszczy (2015-05-22, 0 komentarz/y)
Śmierć Iwony jest zagadką. Nić ją wyjaśni? Tęgie umysły zwarły szeregi, będzie kasa. Tarnowianki godnie uczciły jubileusz klubu. Konflikt wokół pełnego wjazdu i wyjazdu. Czy Edward Czesak zasiądzie w Brukseli? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Szpitalny parking bez ulgi, czyli co w prasie piszczy (2015-05-20, 0 komentarz/y)
Trafili za kraty za mydło w płynie i żel do kąpieli. Czy woda musi drożeć? Rodziców niepokój o sześciolatków. Gdzie jesteś policjancie? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnów już przestał być twierdzą PO? Czyli co w prasie piszczy (2015-05-15, 0 komentarz/y)
Wiedziała, że ojciec jest chory. Celowo skazała go na śmierć? Tarnów przychodzi na LNG. Co dalej z ośrodkiem specjalnym w Zbylitowskiej Górze? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Odnalazł grób dziadka po ponad 70 latach, czyli co w prasie piszczy (2015-05-13, 0 komentarz/y)
Cieszą się tylko seniorzy. Psychiatrzy sprawdzają, czy zabójca z Jadownik był poczytalny w chwili, gdy mordował Iwonę. Matura łatwa czy trudna? Drony zaglądają do okien? Czy nauczyciele stracą pracę? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
Tarnowscy giganci zaczną współpracować, czyli co w prasie piszczy (2015-05-08, 0 komentarz/y)
Mateusz miał się żenić. Zabił go kibol Unii? Spółdzielnie bez dotacji unijnych? Czy miejskie autobusy to "złom użytkowy"? Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Koniec marzeń o lotnisku, czyli co w prasie piszczy (2015-05-06, 0 komentarz/y)
Tarnowska Temida nie chce osądzić remontu ulicy Krakowskiej. Proces będzie w Krakowie? Prezydent Tarnowa chce oddać 17 mln zł. Szukają psychiatrów. Walczyć z pietruszką nie będziemy. Koniec marzeń o lotnisku. Czytelnicy interweniują. Targowisko bliżej osiedla? - Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.
W Tarnowie powstaje nowy klaster przemysłowy, czyli co w prasie piszczy (2015-04-30, 0 komentarz/y)
Orange pozbywa się nieruchomości. Emocjonujące zawody strażaków. Pogotowie fryzjerskie pomaga - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
Prywatne śledztwo lokatorek, czyli co w prasie piszczy (2015-04-29, 0 komentarz/y)
Tarnów utonął w hałasie. Zabawę na zjeżdżalni Filip przypłaci życiem. Eksperci w młynie Szancera. Lądowisko do modernizacji - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika TEMI oraz Gazety Krakowskiej.Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie tylko za zgodą redakcji.
Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^