Świąteczne last minute: recepta na trafiony prezent pod choinkę (KONKURS)
access_time 2013-12-19 13:07:23
Trwa okres przygotowań do Bożego Narodzenia. W tym czasie czekają nas świąteczne porządki i zakupy. Szczególnie ważny jest wybór prezentów dla bliskich, który niestety często sprawia wiele trudności. Jak kupować prezenty, tak by każdy był zadowolony z otrzymanego podarunku, a nasze portfele nie były puste?
Boże Narodzenie to czas, kiedy chcemy obdarować swoich najbliższych tym co najlepsze. Tymczasem Według badań PBS DGA przeciętny Polak kupuje prezenty pod choinkę 7 osobom – zazwyczaj członkom najbliższej rodziny.  Zakup odpowiedniego prezentu to nie lada wyzwanie. Na przeszkodzie staje nam brak: czasu na wędrówkę po sklepach, pomysłów i pieniędzy. Rozsądniejsi tarnowianie zapewne kupili prezenty już w październiku i listopadzie, wychodząc z założenia, że w grudniu nie wystarczy na to czasu. Co jeśli do Wigilii pozostał niespełna tydzień a nasza lista zakupów nie jest gotowa? Z badania TNS OBOP wynika, że ponad 60% Polaków nie wie, co kupić na prezent, a 72% obawia się, że upominek będzie nietrafiony. Najważniejsze, aby prezenty były dopasowane do osoby obdarowywanej. Przy wyborze podarunków musimy mieć na uwadze zainteresowania oraz preferencje naszych najbliższych. Zadanie jest ułatwione, jeżeli uda nam się dowiedzieć, że dana osoba potrzebuje jakiegoś sprzętu, urządzenia lub konkretnej rzeczy. W Polsce na pierwszym miejscu listy prezentowych przebojów, nieprzerwanie królują kosmetyki, książki, biżuteria i odzież. Jednak gusta są różne i nie zawsze udaje nam się w nie wpasować, dlatego lepiej unikać kupowania oklepanych podarunków, które łatwo mogą stać się dla obdarowanego przedmiotami odłożonymi na półkę i zbierającymi kurz. Jak więc w drugiej połowie grudnia zakupić prezent spełniający wszystkie warunki dobrego podarunku, nie wydając przy tym fortuny? W Tarnowie z pomocą przychodzą sklepy, które na życzenie klienta swój asortyment mogą przyozdobić i zapakować jako gotowy prezent. Jedną z firm, która zaoferowała swoim klientom taką usługę jest sieć sklepów Al. Capone. Kupujący może wybrać zawartość kosza prezentowego (słodycze, alkohole, kawy, itp.) lub wybrać jeden z gotowych koszów. Cena uzależniona jest od towaru, który znajdzie się w zestawie. Inspiracją do trafionych pomysłów na prezent jest także oferta SIMA Line (ul. Urszulańska 3), zajmującej się głównie haftem komputerowym m.in. na ręcznikach, poduszkach, odzieży, produktach z filcu (torebki, kosze, breloki, podkładki pod kubki, pokrowce na laptopy, torebki na alkohol). Funkcjonalny prezent z dedykowanym haftem zrobi na obdarowywanej osobie wrażenie, a nie stanie się kolejną niepotrzebną rzeczą. SIMA Line to także oryginalne podejście do pakowania prezentów – sztuce, o której często zapominamy podczas przedświątecznych przygotowań.
Do wygrania: bon o wartości 100 zł na prezent i haft komputerowy z oferty SIMA Line. Przykładowe realizacje możecie zobaczyć w galerii zdjęć na dole strony. Zasady:
  • Polub profil SIMA Line na Facebook.com
  • odpowiedz poprawnie na pytanie: jak ma na imię dziewczynka, dla której wykonano haft na ręcznikach (podpowiedź znajdziecie na jednym ze zdjęć zrealizowanych zamówień na profilu SIMA Line na Facebook.com
  • odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. prześlij na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 19 grudnia (włącznie). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
  • Komentarze...